0 oy
99 göst.
Diğer kategorisinde (439 puan) tarafından
Oğlum 10 aylık sürekli yüz üstü uyuyor. Sırt üstü yatıyorum. O yüz üstü olacak şekilde yatıyor. Normal mi? Sizinde bebekleriniz de böyle bir durum var mı? 

8 Cevaplar

0 oy
(965 puan) tarafından

Benimde 10 aylık yüz üstü koyunca uyuyo saatlerce diğer türlü hemen uyanıyor rahatına çok düşkün benimki :D

(439 puan) tarafından
Ben öyle uyuduğumda sırtım ağrıyor :) o yüzden acaba gerçekten rahat ediyor mu diye düşündüm.
(965 puan) tarafından
Sen alışmamis sin valla tamda uykum geldi hop yüz üstü uyucam şimdi .sjsjdj
(439 puan) tarafından
İyi uykular o zaman:)
(10,066 puan) tarafından
Kiz niye rahat etmesin 32 yasindayim yuzustunden baska sekilde uyuyamam :D oglumda oyle yuzuatu uyur cogu 3 yasinda. Kizimda 9.5 aylik airtustu koyuyoeum gece bakiyorum yuzustu :) daha rahat bence
(439 puan) tarafından
Ben yüzüstü rahat edemiyorum. Birazada o yüzden kafama takıldı:)
-Reklam-
0 oy
(3,183 puan) tarafından
18 aylık halen aynı uyuyır
(439 puan) tarafından
Demek ki bekli bir yaşa kadar öyle rahat ediyorlar
0 oy
(7,974 puan) tarafından

Valla ben oğlumu 22 günlükken yüzüstü yatırmaya başladım geceleri soluksuz uyurdu bakıyordum sağ sol kafasını oynatabiliyodu Allah'a şükür bişey olmadı :D 

(439 puan) tarafından
Benim oğlum 6 aylıkken başladı yüz üstü yatmaya. Öncesinde hep sırt üstü yatıyordu
(7,974 puan) tarafından
Bende bu gazına iyi gelsin diye kuuckken öyle yatiriyordn baktm öyle daha güzel uyuyodu sırt üstü yatinca hemen uyaniyordu yüzüstü yatıp saatlerce uyuyodu benimde işime geliyordu tabi öyle daha iyi oluyodu benim için :) kendini donduruyosa oda yeni keşfetmistir
(439 puan) tarafından
Evet gaz için o pozisyon iyi oluyor. Oğlumda şuan Öyle rahat ediyor muhtemelen. İlk bebeğim olduğu için insan yinede normalmı acaba diye merak ediyor:)
0 oy
(12,703 puan) tarafından

18 aylık hala oyle uyuyor:)

(439 puan) tarafından
Benimki daha 10 aylık. Kendini yeni yeni taşımaya başladı:) bende o günleri sağlıklı şekilde görürüm inşallah
(12,703 puan) tarafından
İnşallah canım hemencecik buyuyorlar:)
Büyüdükçe bilinçlenıyor daha da tatlı oluyorlar
(439 puan) tarafından
Evet evet aynen bana tepki verdikçe nasıl sevip içimi soğutacağımı bilemiyorum ;)
(12,703 puan) tarafından
Daha ne heyecan sevgi dolu günler bekliyor:)
(439 puan) tarafından
Merakla bekliyorum:)
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Ayı küçük değil öyle rahat ediyorsa yapmasın da sorun yok bence
0 oy
(11,347 puan) tarafından
Benim bebeğim 15 günlüktu Kundak yaptırmadı gazliydi o yüzden yüz assa yaptırdım hep 18 aylık hala oyle yatar normaldir nasil isterse oyle yatsin buyumus artik  ♡
0 oy
(11,082 puan) tarafından
Normal normal :) öyle rahat ediyolar. Benimkiler de öyle
0 oy
(5,898 puan) tarafından
22 aylık hala sürekli yüz üstü uyuyor düzeltmiyorum valla artık bacım kendisi nasıl rahat ediyorsa öyle uyusun 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 57 göst.
26 Eylül 2023 Aile kategorisinde Meleniko (697 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 188 göst.
6 Ocak 2023 Diğer kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 90 göst.
4 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Kubracm (548 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.