0 oy
458 göst.
Aile kategorisinde (530 puan) tarafından

Hanımlar benim bi kedim vardı sokak kedisi ama çok seviyordum.  Bugün araba çarpmış ölmüş çok üzüldüm :(

Sorum şu hayvanlara günah yazılıyor mu ölünce aklımda deli sorular Cahilligime Verin :)

13 Cevaplar

0 oy
(97 puan) tarafından
Canım onu biz bilemeyiz ki :)))
(530 puan) tarafından
Bende bilmiyorum merak ettim acaba onlara günah yazılıyor mu :)
(97 puan) tarafından
Sen sorunca benim de aklıma takıldı ya hahha:)))
(97 puan) tarafından
Ama şöyle bişey var canım hayvanlarla insanları ayrı tutan tek şey akıl ve irade yani hayvanlara yazılmaz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yazılmaz :) 
(530 puan) tarafından
ISaol cnm benim
0 oy
tarafından
Hayır canım  hayvanların günahı sevabı olmuyor cennet yahut cehenneme gitme gibi durumları olmuyor 
0 oy
(481 puan) tarafından
Hayvanlar alemi akli baliğ olmadığı için günah yok :) düşünme güçleri yok içgüdüleriyle hareket ediyolar ya günahsızlar 
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Hayvanlara günah yazılmaz diye biliyorum çünkü hayvanların bizim gibi kendi iradeleri akılları zekaları yoktur.Varsa da biz insanlar kadar değildir. 

Mesela deli aklı yerinde olmayan insanlara da günah yazılmaz diye biliyorum. 
0 oy
(2,102 puan) tarafından
Hayvanlar en sessiz kullar olduğu için onların günahı yoktur. Ama biz yaratik ınsanların günahı çoktur. En zararlı yaratılan şey insanlar seçilmiştir.
0 oy
tarafından
Ahirette toprak oluyorlar diye biliyorum yanlis olmasin onlara cenbet cehennem yok
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Kız nasıl hayvanin  günahı  olsun alemsin :D bilinçsiz  hayvan  düşünme  yetisi  yok 

0 oy
(682 puan) tarafından
Cnm hayvanlarda da akıl var bizden farklı olarak irade ve dusunme yeteneği yok o yuzden biz yaptıklarımızdan sorumlu tutulurken hayvanlar sorumlu tutulmuyor 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Yazılmaz çünkü onların iyi ya da kötüyü seçebilecek akılları yok cnm ama onlara eziyet etmek çok günah 
0 oy
tarafından

İnsan olacağıma******n olmayı tercih ederdim , 

Hayvanların günahı olmaz diye biliyorum...
0 oy
(214 puan) tarafından
Onlar gunahsızlar canım ahıret de yoktur onlara yani cennet cehennem sorgu gıbı  

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 1,195 göst.
22 Mart 2020 Aile kategorisinde ❣BaL ♡ğLuM❣ (849 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 468 göst.
5 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Aysedem (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 337 göst.
17 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 349 göst.
30 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde ❤Esra❤Mustafa❤Eren❤ (6,136 puan) tarafından soruldu

377,950 soru

11,312,817 cevap

34,746 kullanıcı

...