0 oy
50 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (77 puan) tarafından
Salgın mı var hiç ateşi yok ishal yoğun ama kusma var arada 2 günde eridi geçe dedim geçmiyor yarın doktora götürecem

5 Cevaplar

0 oy
(119,499 puan) tarafından
ishal vicuddan su laybina neden olur 2 gundur ishalse bide kucukse sabaho bekleme
(77 puan) tarafından
Şöyle ishal günde 2 kere kakasını yapıyor ama ishal oleak yoksa 5 6 kere falan değil çok cıvık öyle söyleteyim
-Reklam-
0 oy
(2,036 puan) tarafından
Belkide diş çıkartiyordur. İlaç verir reflor verir kesilir ishali.
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Kaç aylık canım bebeğin
0 oy
(357 puan) tarafından
Benim de oğlum üç hafta önce hastalandı aynı bu şekilde kaç defa devlete gittim bana ilaç verip geri gönderdiler 4 gündür yemek yemedi içtiği ilaclari kusuyor dememe rağmen kaç kez gönderdiler en son özele gittik maalesef amip dizanteri olmuş ve bu tedavi edilmezse ciğere kadar giden bir rahatsızlık 5 gün tedavi oldu şimdi de derisi soyuluyor doktor hemen göz altında tutalım dedi şimdi bir salgın varmış korona nın başka türlüsü artık korona testi olmadığı için yapamıyoruz dedi ama ateşi çıkarsa tirnaklari dökülürse ciğerine kadar inmiş ciğeri iflas ediyor demek dedi çok şükür ki bir sıkıntısı yok şuan ilaç kullanıyoruz oğlum ishal yapa yapa en son kakasından kanlar gelmeye başladı kısaca diyeceğim çok ama çok dikkat edin ve sorun çocuğunuzu yok boğaz enfeksiyonu yok bronşit olmuş vs deseler inanmayın yani tek bir doktorla kalmayın biz tam 5 . Doktorda istediğimiz gibi dikkat eden doktoru bulduk Allah şifa versin 
0 oy
tarafından
Su kaybı ciddi bir durum, ateş yoksa sıkıntı yoktur demek değil doktora görunun. Bizimde yaklaşık 10 gün ishal oldu en son kustu götürdük adenovirus çıktı 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 90 göst.
11 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 71 göst.
25 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asel Linam (966 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 193 göst.
28 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤️Balım❤️ (1,390 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
25 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu

381,233 soru

11,413,252 cevap

34,957 kullanıcı

...