0 oy
269 göst.
Aile kategorisinde (229 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bu sabah kızımla konuşuyorduk, işte keşke baban bana bir saat uyu dese falan diyorduk kızım 10 aylık bu arada ama konuşuyoruz onunla söyleniyoruz. Neyse keşke baban bana biraz vakit verse bende uyusam diyordum. Eşim de duymuş bunu sen misin bunu diyen. Bir başladı bağırmaya işte ben zaten çalışıyorum bir de çocuğuma bakıcam senin işin bu başka bir işin mı var akşama kadar evdesin zaten falan diyor ama bebeğim şu sıralar çok huzursuz hatta doğduğundan beri öyle nedenini bulamadık. Kolik de değil yalnızlıktan ona bile yükseliyor sesim artık uyumamaya başladım ki o uyandığı zaman ona uyu artık diye sesimi yükseltmeyeyim diye. Psikiyatriye bile gittim doktor yalnız kaldığın için öfkelisin öfkeli anne yoktur destek görmeyen ve anlaşılmayan anne vardır dedi. Bana bir akıl verin nolur.

7 Cevaplar

0 oy
(4,545 puan) tarafından
Psikiyatri genelde hasta olan değil olmayan kişiler gidiyo eşinin gitmesi lazımdı eşim hiç bezini değişmedi ama destek olmaya çalışıyordu bide erkekler bizler gibi düşünmeye biliyo ailelerinden nasıl gordulerse öyle davranıyorlar ve emin ol çoğu baba sevkati görmeden buyuyo çünkü çocuk vs sevince ayipmis simarirlarmis eşinin bunu anlaması içinde sen mesefeni koy bakalım tartışmaya girme sakın kalmayı dene
(4,545 puan) tarafından
Nasıl dovebilir ya Allah ıslah etsin onu ben ilkinde yemek yapmıyordum eşim hazirliyordu yada dışarıdan söylüyordu şuan ikinciye hamileyim çok ara verdik kızım birssy olsa anne ben yaparım yorulma der ufacık başıyla Allah'tan mide bulantısı yaşamadım bu sefer
-Reklam-
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Böyle adamla evli kalınır mı Allah aşkına. Kendi çocuğuna bakmayan adamdan hayır mı gelir. İnsanın psikolojisini bozar. Böyle adamlarla evlenmeyin ya cogalmayi hak etmiyorlar.
(229 puan) tarafından
Zaten psikolojim bozuldu inanın. Elinde telefon pubg oynuyor başka yaptığı bir şey yok. Evine birşey almayı babalık sanıyor. Bilmiyorum ne yapacağım bana diyorki o zaman sen git çalış
(1,277 puan) tarafından
Valla eşim inşaatta çalışıyor. ****** gibi afedersin. Kendimi iyi hissetmeyince yardım eder. Yemek yapar. Evlilik bu zaten. Allah gerçekten dağına göre kar veriyor öyle kocam olsa kafasına geçiririm telefonu.
(229 puan) tarafından
Ben bunları hak edecek ne yaptım bilmiyorum inanın
(1,538 puan) tarafından
Eee fırsat veriyoe işte kızım git çalışsana dursun o evde ama senin yaptığın işlerin hepsini yapsın çocuğa da baksın bir ay kalmaz hatta hafta yalvarır geri gel diye
Ben eşime dedim sen evden kurtulup işe gidiyon ölüyom ben evde dedim ki benimki her türlü yardımı eder Allah razı olsun tm dedi
Ben sabah keçileri salmaya gittim bebek uyanmış diğer kızım da uyanmış eşimde gece çalışıyor bunlar çığırarak babayı da uyandırmış sadece yarım saat ağlamalarına dayanamadı beni arıyor keçileri dağa bırak gel eve çocuk aç mama işi yok bizde geldim diyo Allah sana sabır versin cnm ne zormuş çocukların ikisine bakmak sen birde evi çekip çekiştiriyon sen evde dur ben bir ömür çalışmaya razıyım diyo
Kabul et o baksın sen çalış zaten totoşu yemez kabul edip evde durmaya
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Bunlar ciddi sorunlar senin değil eşinin gitmesi lazım Dr a . Ne işe yariyor sade eve para getirmekle ne koca olnur ne baba
(229 puan) tarafından
Sadece oyun oynuyor telefondan cinsel olarak da gururumu çok kırıyor çok yoruldum inanın
(229 puan) tarafından
Onun için herşey para sanırım bilmiyorum kafam çok karışık böyle bir evde çocuk büyütmek istemiyorum
(2,522 puan) tarafından
Allah ıslah etsin canım ne denir ki kendi düşünecek kendi akıl edicek bazı seyleri
(229 puan) tarafından
Çok yorgunum çok gün boyu hiç konuşmadık sus diyor ben konuşunca bilmiyorum sonumuz ne olacak
(2,522 puan) tarafından
Allah için sabret canım . Ne olur bilinmez belki huyu duzelir
0 oy
(483 puan) tarafından
Ruh hastası olduğu için. Tedaviye ihtiyacı var veya sizin ondan boşanmaya ihtiyacınız var. 
(229 puan) tarafından
Zaten bir kere evi terk ettim sonra bana söz verdi düzeleceğine dair geri geldim biraz iyiydi tekrar aynı evin içinde anlattığım şeyden dolayı konuşmuyor sabah öyle dedim diye
(483 puan) tarafından
Huylu huyundan vazgeçmez kardeşim. Allah yardımcın olsun ne diyim ama kendine ve çocuğuna yazık etme. Çocuğunun sana ihtiyacı var..
(229 puan) tarafından
Amin kuzum gün boyu hiç konusmadık sus diyor bana hep assagiliyor
(483 puan) tarafından
Başka şikayetlerin de varmış cinsellik şiddet vs.. aldatılmadığına emin misin? Çünkü bir erkek sadece başka bir kadın yüzünden evdeki karısına işkence eder. En azından gördüğümüz kadarıyla %90 bu sebepten. Daha yaşın çok küçük yolun başındayken gözünü aç hem kendini hem çocuğunu kurtar
(229 puan) tarafından
Bana bir kaç kere ilk evlendigimizde eski sevgilisinin adıyla seslenmişti ama biz 5 yıldır beraberiz yani telefonu hep ortada bir ay önce evi terk ettim sırf bu sebeplerden dolayı ama adam yine aynı
0 oy
(139 puan) tarafından
Benim eşimde yardımcı olmaz ben Bi daha cocuk yapmam bu adama mesela sende öyle yap bence 
(229 puan) tarafından
Yok bende şüphelendim ama kimyasal gebelik yaşamışım hatta post açmıştım. Ama bu onların da çocuğu yani çok saçma geliyor bana. Sanki bir yerleri eksilecek. Birde dün yanaştım ona bu bir kaç defadır oluyor uzaklaştı benden. İnanın benden soğuyacagi hiç bir şey yapmadım. Tertemizim evim ben çocuğum kendisi mis gibi gecindiriyorum ama bu benim gururumu çok kırdı. Kendi üstünü bile dolaptan gidip almaz benden ister herşeyi.
(139 puan) tarafından
Benim eşimde çocuktan sonra değişti iliski konusunda çok uzak iki haftada bir belki oluyor bende yakasında çoğu zaman reddediyor bu durumdan çok rahatsizim anlıyorum sizi
(229 puan) tarafından
Neden pek yani bende bahane edebileceği hiç bir yok inanın
0 oy
tarafından
Kuzum eğer boşanma gibi bir şansın varsa arkana bakmadan kaç 
(229 puan) tarafından
Çok yoruldum inanın tüm yük üstümde diyince ne yükün var senin ananın evine git o zaman falan diyor bir ay önce gittim affettim tekrar geldim ***** gibi. Ben Zonguldakta yaşıyorum ailem İstanbul'da onlar arkamdalar aslında
0 oy
(1,069 puan) tarafından
Benim esim tasinma suresinde 1 ay ise gitmedi ise gitmedigi zamanlar bile bir kere 1 saat erken kalkip bakmadi dolayisi ile ise giderken hic bakmaz
(229 puan) tarafından
Neden böyleler ben hiç anlamıyorum şiddet falan var mı evinizde umarım yoktur. Beni 3-4 defa dövdü hamile ve lohusayken bide sonradan. Artık aklıma geliyor şu an yaptığı şeyler çok tuhaf
(1,069 puan) tarafından
Allah yardimciniz olsun. Yok esim beni dovmez hatta dovemez. Cunku kendinu kapinin onunde bulur. Calisiyorum ekonomik ozgurlugum ve her zaman yanimda olan bir ailem var.
(229 puan) tarafından
Benden çalışıyordum ailemde yanımda ama uzağım 3 aydır onlardan

İlgili bir soru bulunamadı

381,988 soru

11,435,972 cevap

35,003 kullanıcı

...