0 oy
391 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (58 puan) tarafından
Kızlar 2. Çocuğuma hamileyim 5 buçuk aylık ve dün kız olduğunu öğrendik ilki erkekti eşim mert ismini koymak istedi ben de beğendim koyduk şimdi kızımıza annesini ismini koyacağını söyledi ismi de sevim siz olsanız koyar misiniz bende ben başka isim düşünüyordum koyacaksak o zaman benim dediğim isim de olacak sonuçta benim de çocuğum istediğim ismi koymak isterim dedim eğer benim istediğimi de koyarsa annesinin ismini koymasına bişey demem ama eğer tek sevim koyarsa gönlüm olmaz bunu da söylerim hakkımı helal etmeyeceğimi söylerim siz olsanız ne yapardınız benim yerimden 

47 Cevaplar

0 oy
(11,114 puan) tarafından
Senin durumunda eşinle ortak karar verseniz güzel olur. Hem kaynanın hem de senin istediğin ismi koyun orta yolu bulun. 

Ben hayatta koymam çok kötü ismi kaynanamın. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Koymam. Sadece kayınvalidem değil annemin adını da koymam. Kardeş ismi, kuzen ismi filan koymam. Ailede olmayan bir isim koyarım. Bunu da açık açık dile getiririm. Ki daha önce de yaptım. Kızım olacağını öğrendiğimizde isim arayışına girdik. Eşim küçük görümcemin adını koyalım dedi Elif adı da. Yok dedim aileden filan isim olmaz dedim. Buket koyduk adını ne ailede ne çevremizde var. 
0 oy
(354 puan) tarafından
Ben kaynanamı sevmediğim den değil ama koymazdim yeni doğum yaptım bir kızım oldu koymadım ben ailede olan bir isim kullanmak istemiyorum açıkçası tabiki herkesin görüşü farklı 
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Ben koydum koy demedi

İlk kız torundu , kendisinin de kızı yoktu. Bende istedim:) o şekilde. İsmi zaten çok anlamlı manen
0 oy
(422 puan) tarafından
hayir koymam sonuna kadar diretirim ne gerekiyorsa yaoarim ama koymazsa da kendi bilir daha da ustelemem e
0 oy
(7,278 puan) tarafından
Birilerinin isimlerinin konulmasını sevmiyorum. Eşimde koymaz zaten koymadık o yüzden. Bence herkes çocuğuna istediği ismi koymalı 
0 oy
(2,846 puan) tarafından
Yaşayan  isme karşıyım  kaynanamin adını  10 kizimda olsa  koymam cok net !

İlgili sorular

0 oy
91 cevap 945 göst.
0 oy
41 cevap 512 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Elif34 (263 puan) tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 566 göst.
1 Mart 2023 Aile kategorisinde Semaaa87 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 467 göst.

384,960 soru