0 oy
602 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
4 yıldır evliyim valah yoruldum resmen hfatda iki defa yapyorum yok revani yok ıslak kek kurabiye falan poşet şeker var bile yok dyor illa yap smdi süt yumurta yok ne yapayım ben buna sürekli sürekli bnde yoruldum valah sizin esinizde öylemi 

42 Cevaplar

+1 oy
(1,118 puan) tarafından
Evet benim eşimde ister bende severim zaten boş cay icemem mutlaka bir kurabiye kek bisey olur evde
-Reklam-
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Her akşam tatlı ister ama çayın yanına değil çay içmeyi sevmez
tarafından
Biz çay iciwriz surejli yap dyor
0 oy
(12,935 puan) tarafından
Ev yok yumurta süt de yine de yap mı diyecek 
tarafından
Dyor sütlaç yap süt yok dyorum git revani yap dyor ay deli eti
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Yok cnm benimki öyle drgil arada dışardan tatlı getirir çocuklardan fırsat bulamıyorum yapmaya
tarafından
Valah yapmasam dışardan getryro
0 oy
(48,601 puan) tarafından
yok degil ne varsa o oluyot çerez patlamis misir falan
0 oy
tarafından
Benim eşimde çok tatlıcı ama her zaman yapmam 
0 oy
(4,932 puan) tarafından
Eşim deil ben ararım vala üşeniyorum bu aralar yapmaya Cay çekirdek yapyrm iki gundr bnde severim tatlı türü şeyleri;)
0 oy
(3,068 puan) tarafından
Kızım doğana kadar haftada 1 2 yapardim. Şimdi o yapıyor jsjsjsj ben ancak yemek yapmak için mutfağa giriyorum tatlılar ondan
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Hergün olacak bizimde yapmasam hazır alır
0 oy
(1,549 puan) tarafından
Bnm esimde aynı:))))
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Evde malzeme yok ne ile yapayım desene sen de o kadar çok yemek istiyorsa malzemeyi de alacak
tarafından
Daha yeni btti cnm malzeme
(2,722 puan) tarafından
Basit şeyler yap az malzemeli olan mesela bir tepsi revani yapsan 2-3 gün yeter ya da kalburabastı yap şekerpare yap bunları bir kere yapsan iki gün bir şey yapmana gerek kalmaz hatta 3 gün
0 oy
(4,998 puan) tarafından
İlk evlendiğimiz zaman öyleydi sanki anası çok yapıyormuş gibi. Ama ben bi yerden sonra dayanamadım ayaklarım ağrıyor bi de onunla uğraştırma dedim sağolsun o günden sonra bıraktı istemeyi :D ben istersem yapıyorum ya da dışardan alıp geliyor
0 oy
(15,900 puan) tarafından

Benim eşim çay bile içmez kaldı ki çayın yanına biseyler isticek :D ama ilk evlendiğimiz zamanlar diyordu niye pasta falan yapmıyorsun artık onu da demiyor malum artan yağ şeker fiyatlarından dolayı. Gerçi bende demesine fırsat bırakmıyorum neredeyse her hafta kek yaparım :D

tarafından
Oo biz çok çay icwriz günde iki çaydanlık btyor
0 oy
(1,069 puan) tarafından
İrmik helvası yapın. Aylardır hiç tatlı yapmayan ben... şimdi de gebelik şekeri çıktı hiç yapmam yapsam dayanamaz yerim 
tarafından
Helva tarzı yemiyor çayın önünde biseyler istyir
(1,069 puan) tarafından
Çok şey istiyor :) bizde her gün çay bile demlenmez yemekten sonra pek bisey yemeyiz
tarafından
Biz günde iki çaydanlık
0 oy
(1,855 puan) tarafından

Hiç değil benim canım bişiy çekse bile yapmak istemiyorum çünkü yemiyo tek bana kalıyo adamı çaya bile zor alıştırdım tek içilmiyo :D

tarafından
Bnm eşim tadı güzelse yiyor begemezse yemiyor
(1,855 puan) tarafından
Maksimum bi çatal alır o kadar ama hergün yapılmasını beklenmesi de yorar işe güce anca yetişiyosundur
0 oy
tarafından
Çay içmeyiz, o yüzden ayda belki bir yada iki kez tatlı yaparım o da yenmez anneme ya da kayınvalideme götürürüm. Genelde gazlı içecekler gidiyor bizde. Yanına da abur cubur o da akşam çocuk uyuduğunda anca. 
tarafından
Biz yemekte yeriz gazoz kola falan yemekten sonra da çay içeriz sürekli
0 oy
(245 puan) tarafından
Tatlı ile arası hiç yok ayda yılda yapsam da bnm zorumla bir dilim yer
0 oy
(507 puan) tarafından
süreklide evde yapılmaz ki bi kerede kendi getirsin tatlısını yani
0 oy
(3,819 puan) tarafından
Ben fırsat buldukça yaparım zaten yoksa da çayı boş içmez hazır bişi alır bisküvi çekirden falan. 
0 oy
(11,092 puan) tarafından
Yok hamdolsun benimki öyle değil. 

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 535 göst.
7 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,333 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 52 göst.
0 oy
5 cevap 91 göst.
21 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Gamzeli_1 (276 puan) tarafından soruldu