0 oy
317 göst.
Aile kategorisinde (1,236 puan) tarafından
Kizlar gorumcem calisiyo kizi 10 yasinda okula gidiyo geliyo bana geliyobana cok bir yuklugu yok hatta onceleri seviniyodum bile bnm cocukla oynuyo vakit geciriyolar diye ama kizlar bir sure sonra batmaya basladi yani herseye konusuyo cok pis eli surekli burnunda oynuyo sonra ustune siliyo yemek hazrliyom yenge baska yok mu diyo yemek vakti yemiyo sonra istiyo bugunde istedi bnde yok veremem dedim onceden bn ablamla cok yakindim ablam hergun gelirdi yada ben giderdim esim yigenime hic boyle davranmazdi bsy yediginde ne alsam o yiyo zaten filan derdi simdide ben aynisini yapiyom hayr gorumcemin ihtiyaci olsa iyi kotu demeyecegim bakacagim ama ihtiyaci yok kendi agziyla diyo ben evde sıkıliyom gidiyom diye yani 10 yasinda bir kiz nasil birakip gidiyo bn anlamiyom bn oglumu 10 dk birakamam bir yere bazen vicdan yapiyom kizmiyom gormezden geliyom bsy olunca ama dayanamiyomda 32 haftalik hamileyim cocukta olacak hc dusunmuyo gorumcem

10 Cevaplar

0 oy
(2,246 puan) tarafından
Ben bakmazdım net.
(1,236 puan) tarafından
Gorumcem bana iyi degil ama kotude degil o yuzden bsy diyemiyom bide onun evinde oturuyom
(2,246 puan) tarafından
Kira falan vermiyor musun
(1,236 puan) tarafından
Veriyom ama daha ucuza oturuyom
-Reklam-
0 oy
(119,248 puan) tarafından
10 yas evde kendi kalabilir yaa 
valla ben kaliyodum o yasta o cocukda kalir suan tv tablet tlf hersey var yer icer yatar yani kac saat sanki
(2,246 puan) tarafından
Ben sağlık ocağına falan gidince bırakıyorum 10 yaşındaki oğlumu Ama gün boyu hiç bırakmadım bilmiyorum
(1,575 puan) tarafından
canım gun boyu degıl okula gıdıyor cocuk okuldan gelmesı 3-4 arası zaten annesı de aksam gelene kadar 3 saat dursa nolacak
ceylosum okul cikisi bi kac saat kalir lo
(2,246 puan) tarafından
Okul aklımdan tamamen gitmiş evet kalır o şekilde
Bende hastanede olunca falan kızım eve geliyor beni bekliyor
0 oy
(71 puan) tarafından
Yorumsuz :) 
0 oy
(2,305 puan) tarafından
Hiç taviz vermezdim bakmazdm 
(1,236 puan) tarafından
Valla bn o bku bi kere yedim artik cekiyom yani sormuyo ki bakar misin diye ben olmasam evde yan komsuya gidiyo
0 oy
(1,275 puan) tarafından
Bence gorumcenle konuş en fazla ne kadar bakabilirsin ki sen de ağırlaştın zaten. Doğumun da yakın. Başka bir çözüm bulması şart. 
(1,236 puan) tarafından
Cozumu basit canm bn olmasam yan komsuya birakiyo oda olmasa evde tek birakiyo
0 oy
(5,278 puan) tarafından
İnsan başkasının çocuğuna bi zaman sonra katlanamıyor sanırım bende bakmazdım
(1,236 puan) tarafından
Aynen insan eti cok agir gercekten bakilmiyo bir sure snra hadi hastalik ihtiyac ne olsa lafini bile yapmam ama boyle keyfi yere olunca can sıkıci
0 oy
(1,071 puan) tarafından
Burnunu karıştırıyorsa direkt çocuğa söyle böyle yapılmaz vs herseyi anlayacak yaşta. Yemek konusunu da görümcene söyle okuldan geliyo acıkmış oluyor bizde de her zaman hazır bisey bulunmuyor sen ona göre biseyler bıraksan de. Senden bakmanı bekliyorsa senin de bisey isteyebilme hakkın doğar. Benim de oğlum 10 yaşında geçen sene okul saatlerimiz uymuyordu ama hep masada yemek bırakırdım kapatırdım. Tuş lu telefonu var haberleşirdik, kontrolüm altındaydı 
(1,236 puan) tarafından
Soyluyom ama aliskanlik yapmis asla birakmiyo catlaycam artik daha sert uyarmaya basladm
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Yani vicdan yapacak bı durum yok çocuğun var ve hamilesin ben olsam uzun süreli nakmazsim güzel bı dille konuş bakamicani soyle
(1,236 puan) tarafından
Bakar misin diye sormadi ki evdeysen sana gelsin biz gelene kadar diyo bnde yok diyemiyom
(2,524 puan) tarafından
Hayır canım güzel bı dille söyle zaten anlayışlı bir insansa seni anlayacaktır
0 oy
(7,588 puan) tarafından
Anahtar versin ben on yaşında anahtar verdim kızıma kendi girdi çıktı mecbur kalınca insan bırak on yaş on aylık ta bırakıyor ihtiyacı yok diyorsun ama bilemezsin yine de.
(1,236 puan) tarafından
Bilirim canm kendi agziyla soyluyo cunku durumlarida iyi
(7,588 puan) tarafından
Belki emekliliğini kazanmak istiyor ama artık kızına sorumluluk vermesi gerekir.
0 oy
(48,634 puan) tarafından
kimse kimsenin cocguna bakmak zorunda degil kim olsa rahatsiz olur
(1,236 puan) tarafından
Nebilim acaba bn mi kötü dusunuyom diye düşündüm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 72 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 842 göst.
30 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu