0 oy
123 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (235 puan) tarafından
Kızlar baya önce 6 7 yıl önce ağrıyla gıttım genel cerraha korka korka ultrasonla göğsüme baktılar doktor göğsümün çok yoğun yapıda olduğunu söyledi ki güöğsüm bekarken aşırı sertti adet dönemlerinde de göğüs hassasiyetim her zaman olurdu daha sonra evlendim iki sen üste çocuk dogurdum gösterim aşırı yumuşadı ve rahatladı ağrım da olmuyordu ve ele gelen ufak bir no dürüm vardı tebrik istemiyor oda elleyince hissetmiyorum eskisi gibiim emzirince zaten dalıyormuş diyorlar geçenlerde ağır mı oldu ama küstün olduğu yerde değil üst kısmında oldu o da zannedersem canım bir şey çekti yemedim hiç çeker derler ya ondan oldu bunlar tehlikeli deymiş iyi uygulanmış ama yinede korkuyorum olan var mı 

5 Cevaplar

0 oy
(3,524 puan) tarafından
Bende var fibrokist  6 ayda bir kontrole  gidiyorum Yarin da gidecem cnm 
(3,524 puan) tarafından
Benimkide ele gelmiyor  ama ultrasonda çıkıyor cnm o yüzden kontrolünü  erteleme
(235 puan) tarafından
Yok benim ele geliyordu en başından beri senınde gelıyordur ama küçüktür hissetmiyor olabılırsin ya da anlaşılmıyordur
(3,524 puan) tarafından
Ilk ele geldi hemen hastaneye gittim  şimdi hiç gelmiyor  ele ama ben yine gidiyorum  Yarin da 6 ay kontrilum vR
(235 puan) tarafından
Büyüdü mü  peki bildiğim kadarıyla tedavi ılac yok sadece kontrol var
(3,524 puan) tarafından
Büyüyüp küçülüyor  kontrol  tek var
-Reklam-
0 oy
(3,524 puan) tarafından
Cnn ultrason  çektirdim  doktor  kistler küçülmüş  dedi 4  ve 6 arası kontrol yine  yapacam
0 oy
(1,624 puan) tarafından
Bende de 4-5 yıldır fibroadenom var ve biraz büyük ama küçülme falan yok. Kontrollere de düzenli gidemiyorum 
0 oy
(27,530 puan) tarafından

Bnce ihmal etme bir muayne ol bende ağrı şikayeti ile gittim ara ara çok agirir elime birşey gelmiyor 

Fakat usg bir sene sonrasına gün verdi hastane şaka gibi 

0 oy
(3,064 puan) tarafından
Genetik olarak ailenin tüm kadınlarında var ama şükür hiçbiri kötü huylu değil. Düzenli kontrollerimizi yaptırıyoruz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 48 göst.
12 Nisan 2023 Aile kategorisinde Umayyyy (3,524 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 214 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde eda (meftun) (1,575 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 156 göst.
0 oy
2 cevap 91 göst.
15 Eylül 2023 Aile kategorisinde Umayyyy (3,524 puan) tarafından soruldu