0 oy
102 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (702 puan) tarafından
Kızlar dişi çürümüş sürekli ağlıyor hastahane gittim bayıltarak yapılıyormuş cesaret edemedim başına gelen varmı niye bu kadar erken çürüdü ki dişi 5 yaşında 

4 Cevaplar

0 oy
(1,573 puan) tarafından
duzenlı fırcalamadı mı canım 

cok uzun emen cocuklarda da oluyormus dıye duydum 
(702 puan) tarafından
Mama ile beslendi canım fırçalarım aslında ama bazen kaçıyor
(1,573 puan) tarafından
Gunde 1 de olsa yeter bende gunde 3 kere yaptırmıyorum hep ama genetikte olabılır ya
-Reklam-
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Genetik olabilir benim 18 yaşındaki kızımın dişleri hiç çürümedi kendide düşmedi hep çektirdik ama şuan ki bebelerin dişleri hep çürük biri 5 yaşında biri 3 buçuk yaşında 
(702 puan) tarafından
Çok ağlıyor ama çocuk olduğu için bayıltıp çekeceklermiş cesaret edemedim biz ne yapmayı düşünüyorsunuz
(1,347 puan) tarafından
Doktor ağrı sızı yoksa çektirmeyin dedi bizimkiler azı diş değil sizinki azı dişmi bizimkiler ön dişler
(702 puan) tarafından
Azı dişi çok ağlıyor birde ağrısı var
(1,347 puan) tarafından
Azı dişi kötü olur ya belki içine bişey girmiştir baktınız mı
(702 puan) tarafından
Baktım canım çürük
0 oy
(771 puan) tarafından
Genetik olabilir cok seker cikolata vs.yediyse fircalamadiysa ondan olabilir ozele mi goturdun devlete mi
(702 puan) tarafından
Devlet canım bulunduğum yerde özel yok
0 oy
tarafından
Neden bayıltarak yapıyor ne saçma kuzenim de 4 yaşında çektirdi çocuk dişçiye bayıltmak filan yok olmadı 
(702 puan) tarafından
Öyle demiş doktor bende şaşırdım valla korktumda açıkçası
tarafından
Bilemiyorum canım ya mecbursanız mecbur yaptıracaksın ama değilsen de oraya yaptırma derim
(702 puan) tarafından
Araştıracağım burda bir tane hastahane var olmadı başka ile gederiz
tarafından
Bizde öyleyiz canım mesela bayburttayım 1 tane var hastane mecbur kalınca başka illere gidiyorum
(702 puan) tarafından
Bende hakkarideyim canım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 83 göst.
20 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek06 (702 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 88 göst.
18 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek06 (702 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 23 göst.
11 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.

381,387 soru

11,418,039 cevap

34,973 kullanıcı

...