0 oy
215 göst.
Diğer kategorisinde (104 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar ben yeni evlendim daha 4 5 ay olacak cinselliği daha tam oturtamadik ama haftada 2 felan oluyor çok mu az sizce bazı arkadaşlarım var sürekli oluyor bizde en fazla 2 gün olmuyor felan diyorlar sorun bende mi acaba yaa bazen düşününce canım sıkılıyor 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

4 Cevaplar

+1 oy
(1,185 puan) tarafından
Neden postunuz hep cinsellik ile ilgili anlamadım... tuhaf
(1,558 puan) tarafından
Bncede' kafayı takmış bu ++++☺️
(104 puan) tarafından
Çünkü yeni evliyim kimseyle kolay kolay konuşamıyorum en rahat burada ifade edebiliyorum ve daha alışma donemimdeyim aklıma çoğu zaman takılıyor o yüzden
(1,558 puan) tarafından
Haklısn kız normal belkide yaşınz kaç esinle
(7,951 puan) tarafından
Niye tuhaf olsunki sadece 3 tane post açmış onunda ikisi aynı konuyla alakalı yani burda başka neler neler yazan var normal.geldi bana
(104 puan) tarafından
Ben 23 eşim 29
(104 puan) tarafından
Ben de ona şaşırıyorum bakıyorum 2 3 sorum var o da dediğim gibi alışma surecindeyim aklıma takılıyor biraz önce biri kaka resmi koymuş felan kimsenin bişey dediği yok tuhaf biraz kendimi de anlatmaya çalışıyorum ama sanırım ya ben basaramiyorum ya insanlar anlamıyor
(1,558 puan) tarafından
Kız  yaşınızda küçük gerek siz kıpır kıpır olasınız bı sıkıntı var galiba cnm bnle eşim şuan bille ilk günkü gibiyiz
(104 puan) tarafından
Ya hala uyusamadik galiba onun etkisi de var benimki ağrılı oluyordu onda erken boşalma o yüzden tam oturtamadik diye düşünüyorum
(1,558 puan) tarafından
Ozamn doktora gitmeli cnm korkuyomusn sen  ilişkiden oyuzden blki yaklasmiyo esin
(104 puan) tarafından
Evet sanırım öyle ama gebelikten sonra gidicem artık terapist felan düşünüyorum ben de istesem bile bazen vaz veciyorum
(1,558 puan) tarafından
Hamilemisn kız
(104 puan) tarafından
Evet hemen hamile kaldimm önce erken felan dedim ama şimdi hemen gelsin istiyorum :))) hamilelik etkisi de vardır umarimm
(1,185 puan) tarafından
Ben yargılamak yada kınamak için demedim  sadece burda çoğu kişi erkeklerde buraya girip yazıyor diyor o sebepten dolayı dedim .yoksa tabikide isteyen istediği soruyu sorabilir kalbinizi kirdiysam özür dilerim
(1,558 puan) tarafından
Ayy çok erken olmuş kız keşke biraz gezeydn tozaydn sonra bebe oluyor yine
(1,558 puan) tarafından
Sağlıcakla gelsn gelir annesi minik
(104 puan) tarafından
Sadece kendimi açıklamaya çalıştım 2 sorum var zaten aynı konu o da dediğim gibi şuan aklıma takılan beni rahatsız eden ve uyum sağlama sürecinde olduğum bir zaman dilimini kapsıyor ama ilk defa sorduğumda da insanlar bu tepkiyi verdi anlayamadım sadece bende mi sorun var acaba diye diyorum ya biri kaka resmi koymuş biraz önce o normalse bu da normal diye düşündüm ama sorun yok kalp kirmalik bişey degil
(104 puan) tarafından
Ya ben bu cümleden korkuyorum daha doğrusu Allah'tan korkuyorum o vermek istediği zaman ben keyif için kabul etmiyorum gibi hissediyorum o yüzden ne zaman olursa olsun demiştim bide etrafımda isteyip de çocuğu olmayan insanları da görünce
(1,558 puan) tarafından
Bu düşünce bndede vardı biraz insan tadını çıkarmayı bilmli kız bnm bu dsncem
(104 puan) tarafından
Amaaannn oldu artık şimdi gelsin de ben kızımla da çıkarırım tadını :)))
(1,558 puan) tarafından
Bide kizmi ay kız bir başka ya nekadar var doğuma kız:))
(104 puan) tarafından
19 haftayı doldurdukk çok şükür ben erkek düşünüyordum ilk kız olunca bir tuhaf oldum ama eşim kızım olsun da dünyanın en çirkin kızı olsun diyor :)))
(1,558 puan) tarafından
Ayy. Ne guzl  kizz ck başka :)
(104 puan) tarafından
İsimde sürekli kararsız kalıyordum masal olsun son kararım dedim öyle kaldı :))
(1,558 puan) tarafından
Ck guzl kız ama tekrar bktr doktor dedimj 100 de 100 kiz
(104 puan) tarafından
Evet 13 ve 17 haftalarda kız dedi bide doktorun cihazı da iyiydi özele gidiyorum ben doğruladı yani
(1,558 puan) tarafından
Hm iyi
(104 puan) tarafından
Senin kızın var miii ya da çocuğun
(1,558 puan) tarafından
Ewet cnm 2 tane
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bunu burda sormaniz doğru değil bence sonuçta o sizin bileceginiz iş herkes günlük yapın dese günlük mü yapacaksınız eşinle senin bilecegin iş burda sorman doğru değil cinsellik eşinle sana özgü bisey onun kararını siz verirsiniz yani ayrıca o kural işi değil mesai saatleri içerisinde oluyor dermişim 

Sizin ozeliniz o bence sorma kimseye 
0 oy
(4,663 puan) tarafından
Yeni evliye gore az 
0 oy
(891 puan) tarafından
Cinsellikle aile dinamiği ne bağlı birşey canım başkaları Bi kriter olamaz ayrıca af edersin daha yeni evlisin kocanla yatak odanı neden başkalarıyla paylaşıyorsun çok ayıp ya hu 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 644 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 103 göst.
21 Mart 2022 Aile kategorisinde alparslaninannesi (485 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 227 göst.
24 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1bebe1anne (272 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 342 göst.

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı

...