0 oy
631 göst.
Diğer kategorisinde (2,804 puan) tarafından
Kusura bkamyin çok sinirlendim bunu paylasicagim kimse yok ozurdilerim açık olduğu için .başlarda eşim bukadar değildi .afedersiniz en azndan biraz sürüyordu ilişki smdi asla sürmüyor yani üstümü çıkarmaya bile değmiyor cnm çok sıkkin , geciktirici sprey almış ona rağmen 3 dk ben ne olduğunu anlamadan daha o moda giremeden adam işini bitiriyor tamm devm ederz diyor.snra ama sonrasida bnm için hoş olmuyor motivem faln hep gidiyor. Napim elimde değil diyro zevke geliyorm oluyor diyor ama asla zevke geldiğini düşünmuyorum  ya bodoslama dalıyor konuya bin kere söyledim guzllikle kırılmasın diye biraz uzun tuttu diye ama yok umrsamiyor sanki.. aşiri canım sıkın 2 grm hoşluk yaşiycaz onu bile aceleye getiriyor,kadinligimi bile hissedemiyorum 

19 Cevaplar

+7 oy
tarafından
İki kesim insan.vardr  burda 

1 kesim birazdan yardimci  olur 

1 kesimde bumu derdiniz  ne kadar ayipp  vik vik vik 

Derler 

On sevişemeyi  uzun tutarsnz  daha iyi olur diye düşünüyorum 
(2,804 puan) tarafından
Lincler gelir biliyorm ama napim kime yazım cidden artık modumu düşürüyor bu durum , direk konuya giriyor bnm zorumla biraz ilgi o kadar gerisi kendi bildiği gbi
(1,152 puan) tarafından
Üçüncü kesimde var kız gidin doktora sorun biz napalim diyenler :)))
tarafından
Burasi degisik
-Reklam-
+1 oy
(1,546 puan) tarafından
O spreyler ise yarıyor aslında canım bizde.kulkanmistik sıkıyor 15 dk beklemesi gerekiyor talimatlara uyun birde arayı çok açmayın iki günde bir olsun mutlaka cok acarsaniz da bu sorun yaşanır 
(1,196 puan) tarafından
Arkadaşa katılıyorum, birde prezervatif le birlikte geciktirici kullan. Çok faydası oluyor
0 oy
(568 puan) tarafından
Seks öncesi hazırlık sonrasınsa ön sevişmeyi uzun tutabilirsiniz. Oldu bitti gibi bi olay değilde o anı daha özel hissetmeniz açısından.
(2,804 puan) tarafından
Eşim onu yapmıyor afedersin öpünce aff nefesim kesildi diyor sarılınca yok daraldim diyor bnm modumu düşürüyor buyuzden yapmakta istemiyorum
(568 puan) tarafından
Bu yaptığı hoş değil. Senin de ihtiyaçlarını gidermesi gerekiyor. Sonuçta boşalmak istemen çok doğal bi durum. Bu durumun senin için ciddi sorun olduğunu onunla açık açık konuşmalısın. Hatta destek alması bile gerekebilir.
(2,804 puan) tarafından
Sözde geciktirici sprey almış , tamm ona rağmen de 3.dk ne ya valla üstümü çıkarmaya değmiyor ben daha kendimi o moda koyamadan işi bitiyor devm ederz diyor snrasi da ona zor geliyro off yoruldum bilmem ne hadi hadi diyor ya iş zevkten çıkıp zorunlu şeye giriyor
(1,409 puan) tarafından
Tıpkı benim durumu anlatmışsın  @1gözbebeğim aynı durumdan muzdaribim
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Doktora gitsin
0 oy
(5,751 puan) tarafından
eğer fizyolojik bir sorun varsa tedavi olmalı, keyfi yapıyorsa bencil demek. 
(2,804 puan) tarafından
1 erkek 3 dk da zevke gelip boslamaz ya niye bir kadın da hemen olmuyor ozmn
(5,751 puan) tarafından
olabilir canım, erkek yapısıyla bizim yapımız çok farklı
0 oy
(8,980 puan) tarafından
Elinde olmadan oluya tedavi gerektiren bir durum sanırım 
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Arayı uzun mu tutuyorsunuz ondan kaynaklı mı yoksa birkaç gün arayla olmasına rağmen yine de erken mi oluyor? 
(2,804 puan) tarafından
Ara uzun kısa fark etmiyor ,, bı ara ne yaptıysa toparlamisti yine bozdu ona görede bnde soeun var dikaktimi vermiyormusum 3 dk da neye vereceksem
(1,577 puan) tarafından
Ay ne alakası var şişme bebek misin sen hemencecik olur mu bu işler. Eşinin sen tatmin olana kadar başka bir şey düşünmesi gerekiyor. Bir de burda biri Bi kremden söz ediyordu onu kullandıktan sonra sıkıntıları kalmamış ama kimdi hatırlamıyorum. Benim arkadaşımın eşinde de aynı problem var arkadaşım da çok rahatsız bu konuyla ilgili. Boşanmayı bile düşünüyordu Bi ara ama onun eşi çok ileri seviyeymiş sanırım. Ön sevşme bile yapamıyoruz hemen geliyor eşim diyordu
0 oy
(317 puan) tarafından
Şimdi yanlış anlamani veya böyle olsun demem ama tedavi olmuyor veya umursamiyorsa mahkemede boşanma sebebi bu şekilde korkuyabilirsin belki ozmam bı doktora gider veya umursar..
(2,804 puan) tarafından
Aslında istese doktora gider ama bu onun için bı sorun degil.ona göre çok zevk almış oluyo
(317 puan) tarafından
Yok ya bende sorun var demiyoda çevre bı duysa görürüm herkes bı tarafiyla güler bu dediğine
0 oy
(2,405 puan) tarafından
On sevisme yapmaniz lazim. Direk mevzuya dalarsaniz sizin icin iyi olmaz tabi.
0 oy
tarafından
Erken boşalma maalesef normal değil tedavisi şarttır. Tek tedavi doktora görünüp doktorun yönlendirmesiyle kullanılacak ilaçlar yahut yöntemlerdir. 
0 oy
(1,955 puan) tarafından
Ne dersek diyelim iş erkekte bitiyor. Şimdi herşeyin çözümü var kendisi rahatsız olmuyorsa bir süre tavır koy. Açık açık söylediysen neden öyle yaptığını da anlar . 
0 oy
(32 puan) tarafından
Bence bilerek yapılmaz böyle bisey yani hadi bitireyim diye 2 dakikada bitiremez fizyolojik bir sorun olabilir onun tedavisine bakın siz 
0 oy
(441 puan) tarafından
Dediği gibi ikinciyi deneyin belki süre uzar öyle duymuştum 
(5,235 puan) tarafından
Kan gelmesi şart değil acaba diye araştırma yapması aşırı rahatsız edici
Benden damla kan bile gelmedi eşim konusunu dahi açmadı
(790 puan) tarafından
Benim komşumun ilerideymiş  kadını alıp anasının evine götürmüşler tabi bu 30 sene öncesi anneside 5 farklı doktordan  kızının kız olduğuna dair evrak getirmiş  doktor demiş çocuk istedikleri zaman bozulur bu demişler o zaman
(5,235 puan) tarafından
İyide esnek olunca kan akmaz. Çocuk doğurunca bozulsa ne olacak bozulmasa ne okacak
(790 puan) tarafından
Kadına namussuz damgası vurup yollamışlar anasının evine diyorum  mevzu bozulması değil anneside 5 farklı doktordan kızdır evrakı alıp  kızını kocasına geri yollamış
(473 puan) tarafından
Çok kötü bi durum cidden .
0 oy
(5,720 puan) tarafından
Bitane mavi hap vardı baya etkili oluyordu adını tam hatırlamıyorum şuan onu deneyebilirsiniz
0 oy
(119,168 puan) tarafından
erken veya gec bu saglik problemi spreylede cozulmez kiz esinin bi urologa gitmesi lazim belki hap ilac vs tedavi falan uygular
0 oy
(4,103 puan) tarafından
Valla muhtemelen bu yorum için linçlenirim ama bir deneyin derim. Eşin birliktelik öncesinde, önce bi kendini tatmin etsin kendi kendine boşalsın. Tabi yanında demiyorum :D hani işler kızışmadan önce anladın sen beni. Sonra sevişmeye başlayın. 
(2,804 puan) tarafından
Bir dünya seks i iç çamaşırın var giyince diyor bunalr ne önemli olan içindeki benm hosuma gidiuro bunları giymek diyorm ona bile etkilenmiyor kafada bir tek boşalmak var zevki yaşmak yok
(4,103 puan) tarafından
Bence bi benim dediğimi denesin bak. Yani zahmetli birşey de değil.
(4,103 puan) tarafından
Her açıdan hayatım :D
(5,235 puan) tarafından
Sex konusunda tecrübeli olmasın ya :D zaten evlendikten sonra zamanla tecrübe edinir :D
(2,804 puan) tarafından
Keşke biraz olsaydi diyorm ya tamm kadın çekinir naz yapar da erkekte olmaz ya en azından biraz uzun tutmak için hemen bitirmez bitirmemeli 3 dk da.has alınmaz ki snra da o heyecni vermiyor bana
0 oy
(188 puan) tarafından
Benim eşimde öyle maalesef ama şimdilik hamileyim benlik sorun yok erken bosalmasi daha iyi ama gebelikten önce 1 dk bile surmuyodu bosalmasi ama çok afedersin yine kendisi beni zevke getirip ikinci kez baya uzun suruyodu yani ikinci kez o ilhami veriyo bana normal olarakta bende hemen zevke geliyodum ama gebelikte erken bosalmasi benim için çok ama çok güzel çok ağrım olduğundan iki geliyo
0 oy
(1,094 puan) tarafından
bimde satılan yeşil prezarvatif var onu denedik baya etki etti deneyin sizde
0 oy
(1,409 puan) tarafından
Aslında burda linçlenecek bisey yok , bunu bende sormak istedim post acmak istedim çekindim vazgectim, senin postumu gordum yaziyin dedim aynı durumu yasiiyorum bende, ben zevke gelene kadar ona hos geliyomus kuru olunca dar oluyomus falan diyo (afedersiniz, )yoksa ben cokcokcok afedersiniz ıslanınca buda ona hoş gelmiyor dedi... Ve erken bosaıiyo beni daha tatmin etmeden E bu zaman ne yapilmalı gerçekten artık gına geldik hep yarim kalan biz oluyoruz
(2,804 puan) tarafından
Ben başta dedim.acaba doğum dan flan açılmadan dolayı bende sorun var ama yok ya adam 3 dk en uzun Cook Cook özür dileyerek açıkça soyliycem kusur abakma 2 gir çık.yapiyor hop boşalmış dur dur diyor snra ah uh çok yoruldum bide çok çalışmış gbi horlaya horlaya uyuyor dünde aynısı oldu iyice delirdim
(1,409 puan) tarafından
Gerşeden cinsellik evlilikde cok önemli coookkk , en iyisi doktorda ama herifler gitmezki kendilerinde sorun gormek istemezle
 Bu yuzdende ben artık istemiyorum oda istemiyo çünkü direk oluyoruz gibi yani onsevisme filan cok kisa , ve uzun zaman zevk vermeyeceiyini bildiymiz için olmuyoruz bile  benimki şaka karışık yaşlılığmızada bişey kalsın diyo:D
(2,804 puan) tarafından
Eşler arasind aen önemli ve sorun oalcak bir konu zaten valla bilmiyorm ya şaştim kaldim.ne bir öpme ne bir dokunma adam direk olay sonuç a bağlıyor bnm modum düşüyor adapte olamiyorm
(1,409 puan) tarafından
Aynen gerçekden aynen

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 337 göst.
0 oy
4 cevap 210 göst.
0 oy
3 cevap 222 göst.
24 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1bebe1anne (272 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 339 göst.
22 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu

378,423 soru

11,327,292 cevap

34,780 kullanıcı

...