0 oy
151 göst.
Diğer kategorisinde (4,702 puan) tarafından
Allahim önceden passat vardı bitcoin uğruna sattı uno eski model aldı ama tanus çok seviyor şimdi bulmuş bi araba onu aliyim diye 4gündür başımın etini yiyor uzman çavuş bende diyorum bak evin yok doğru düzgün birikim yok iyice eskiye düştük herkesin kapısında modelli araba var yükselt diyince istemiyorum diyor siz olsanız kabul eder misiniz 

5 Cevaplar

0 oy
(16,078 puan) tarafından
Tanusun ne olduğunu bilmiyordum şimdi baktım da passattan tanusa mi düşmüş eşin kiz. Millet arabasini yükseltir bu düşürmüş 
(4,702 puan) tarafından
Yok passat bitcoinden önce vardi şimdi uno var o da eski ama tanusu bildim bileli seviyor
-Reklam-
0 oy
(675 puan) tarafından
Benim önceliğim her zaman ev olurdu ama belliki eşin farklı arabalara ilgili arabayı alıp evi de almaya çalışabilir taunus çok pahalı olmasa gerek 
(4,702 puan) tarafından
Yokkiz pahalı değil üstüne 10 13 bin lira kaliyor
(675 puan) tarafından
Ben de onu diyorum taunus alıp ondan sonra ev almaya çalışın diyorum inşallah Rabbım size de bize de bir ev nasip eder
(4,702 puan) tarafından
Ya istemiyorum ama .d
0 oy
(2,522 puan) tarafından

Aslında çok klas bir araba da devirde bu sokaklarda öyle görünmez:)

(2,522 puan) tarafından
Ama bak onceligniz evsse arabaya gerek yok tabi. İnsan bile isteye kendino zora sokmamali
(4,702 puan) tarafından
Yokkiz ev alacak paramız yani yurt dışı görevi olmadığı sürece ev hayal şuanda biraz birikim var onu istemiyor araba zaten eski diyor en azından benim sevdigim eski bi araba olsun diuor
(2,522 puan) tarafından
Yok onda bir şey diyemem demek ki merakı var ona güzel aslında ama bütçeye göre de hareket etmek lazım
(4,702 puan) tarafından
Allah icin butceye gram zararı olmayacak 10 12 bin artacak ama daha eski araba ne biliyim
(2,522 puan) tarafından
Ama ona ilgi duyuyor bence yani olabilir
0 oy
(444 puan) tarafından
Benimkide altınları  verde araba alalım diyor uno eski model ama güzeldi bizde alıştık kaç yıl önce araba kullanmayı öğrenemeyip kaza yapınca satik
(4,702 puan) tarafından
Yok canım aksine o birikmise dokunmayaljm altimizda ki araba da eski bari istedigim eski araba olsun diyor
0 oy
(109 puan) tarafından
Ben eşimin kendi maaşı hariç hiçbir yerden para kazanmaya çalışmasını asla kabul etmem ek iş felan demiyorum ama böyle bitcoin borsa iddia vs asla istemiyorum ya çok şükür eşimin de öyle merakı yok yoksa bizde de çok kavga çıkardı 
(4,702 puan) tarafından
Oynadı yaşandı bitti o konuları astik ama araba konusu asamadik
(109 puan) tarafından
Bence daha düşük bir model almak saçma sanki. Borç felan olur anlarım ama yoksa gerek de yoktur tabi eşinin zevki de önemli bilemedim canım mal sizin malınız

İlgili bir soru bulunamadı

381,205 soru

11,412,170 cevap

34,956 kullanıcı

...