0 oy
61 göst.
Diğer kategorisinde (45 puan) tarafından
Sizce hangisi ben ilkinde belden uyusturmali oldum birz etkilendim bundada korkuyorum genel mi olsam diye düşünüyorum tecrübelerinizi paylaşılmısniz tamaamrn bayıtildiktan sonra ne kdr sürüyor uyanmak ve hemen yürütüyorlarmi belden uyusturmalida ben 6 saat sonra yürüdüm ayaklarımı hissedene kdr yürümedim ve gerçekten sinir bozucuydu genel nasıl oluyor onuda çok mrk ediyorm 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben kendi isteğimle genel anesteziyle sezaryen oldum. Çokta rahattım zaten ameliyat sonrası biraz uyanmanız için orda bekletiyorlar ve o sürede ben kendime gelmeye çalışırken ebemiz bebeğimi de emzirmiş ilk kolostrumu almasını sağlamış bu çok önemli. Ten tene teması yaptırmışlar ben yarı baygın olsam bile. Sonrasında da odaya çıktım ve kendimdeydim. 6 saat sonra kaldırdılar yürüttüler. Benim doğum sürecim çok güzeldi çok rahattı genel anestezinin bir zorluğu yok
-Reklam-
0 oy
(18 puan) tarafından
Canım bende epidural oldum çok rahattım bebeğimin ilk ağlamasını falan duydum doktorumuz gösterdi resim falan çektik çok hoştu sonrasında zorlanmadım zaten benide 6 saat sonra yürüttüler

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 65 göst.
0 oy
7 cevap 296 göst.
21 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sude ayse elam (895 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 212 göst.
17 Mart 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,468 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 123 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Bebegimdogdu (162 puan) tarafından soruldu

397,348 soru

11,884,512 cevap

36,004 kullanıcı

...