0 oy
112 göst.
Diğer kategorisinde (99 puan) tarafından
tarafından kapalı
Yeni evliyim birde hamileliğim çok yeni 6 haftalık hamileyim eşim yok göreve gitti bir kaç gün arazide kalıcak eşimin dayısının kızı akşam aradı evdemisin dedi evdeyim dedim yarın ben gelicem dedi ayıp olmasın diye buyur el dedim sabah da gelmiycem dedi benim de mide bulantım olduğu için sabahtan beri yatıyorum aradı şimdi de gelicem diyor evi bile toplamasıdim ikramlık hiç birşeyim yok eşim aradı tesadüfen ona anlattım ara gelmesin dedi ben bebeğim ve sana birşey olucak diye aklım gidiyor dedi yat dinlen sen dedi ara gelmesin dedi bende ayıp olur dedim ayıp falan olmaz dedi sen dinlenmene bak ben iki gün sonra araziden gelicem beraber ikramlık yaparız agirlariz dedi ne yapıcağımı bilmiyorum arasam söylesem eşime laf gelir diye de çekiniyorum arasam ayıp olur mu 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

1 cevap

0 oy
(2,776 puan) tarafından
Bence 1 cay yapin biseylerde siparis verin gelmicem diyince hazirlik yapamadim malum hamileyim diyin ama geri cevirmeyin laf söz  olmasin
-Reklam-

İlgili bir soru bulunamadı

381,713 soru

11,427,831 cevap

34,987 kullanıcı

...