0 oy
254 göst.
Diğer kategorisinde (99 puan) tarafından
Yeni evliyim birde hamileliğim çok yeni 6 haftalık hamileyim eşim yok göreve gitti bir kaç gün arazide kalıcak eşimin dayısının kızı akşam aradı evdemisin dedi evdeyim dedim yarın ben gelicem dedi ayıp olmasın diye buyur el dedim sabah da gelmiycem dedi benim de mide bulantım olduğu için sabahtan beri yatıyorum aradı şimdi de gelicem diyor evi bile toplamasıdim ikramlık hiç birşeyim yok eşim aradı tesadüfen ona anlattım ara gelmesin dedi ben bebeğim ve sana birşey olucak diye aklım gidiyor dedi yat dinlen sen dedi ara gelmesin dedi bende ayıp olur dedim ayıp falan olmaz dedi sen dinlenmene bak ben iki gün sonra araziden gelicem beraber ikramlık yaparız agirlariz dedi ne yapıcağımı bilmiyorum arasam söylesem eşime laf gelir diye de çekiniyorum arasam ayıp olur mu 

5 Cevaplar

+1 oy
(1,544 puan) tarafından

Gelicem gelmicem bune oyuncak mı :getlost:

Bende hiç sevmem küçük bebeğim var çat kapı zor oluyor ama önceden haber verilirse mis gibi ağırlarım kimseye de asla çat kapı gitmem kesinlikle 1 gün önceden derim 

(99 puan) tarafından
Akşamdan soyleseydi görümcemi arardım sağ olsun gelirdi ikram falan yapardım az önce aradım tatlı dille sonra gelsen demeye kalmadı tamam anladım diyip suratıma kapattı
-Reklam-
0 oy
(3,019 puan) tarafından
En son arayıp geleceğim dediğinde, ben dışarı çıkıyorum işlerim var. Sen gelmeyeceğini söylemiştin deyip reddedecektin.
(99 puan) tarafından
Aradım tavır yaptı kapattı
(3,019 puan) tarafından
Boşver iyi olmuş. Böyle bozula bozula sana haber vermeden gelmemeyi öğrenir.
0 oy
(13,396 puan) tarafından
Aradığında sen gelmeyeceğim dediğin için doktor randevusu aldım falan deseydin veya hiç hazırlık yapamadım rahatsızım başka zaman buyur gel demek bu kadar olmaz. Çat kapı gelmek evet doğru değil ama bu tam olarak öyle sayılmaz haber verip davetsiz gelen bir misafir söz konusu onu da pekala geri çevirebilirdin. 
(99 puan) tarafından
Aradım canım başka zaman gelsen olurmu biraz rahatsızım demeye kalmadı pat diye kapattı telefonu
(13,396 puan) tarafından
Hiç umrumda olmaz başka zaman o geleyim diyemez derse de müsait değilim de. Haddini bildir. Babası anası danası bitti bir de kuzeniyle hiç mi hiç uğraşamam eş ailesi o kadar da gerekli bir şey değil zaten :)
(99 puan) tarafından
Aynen öyle
(2,776 puan) tarafından
Ayy ben olsam  kapima gelse bidaha almam suratıma  kapatcak he☺️
0 oy
(1,218 puan) tarafından
Canım gelmicen diye bişi yapmadim hemde hamileyim kusuyorum de
(99 puan) tarafından
Söyledim canım aradım trip yaptı
(1,218 puan) tarafından
Aman çokta tin kız bosversene al bı kahve yap story at
(99 puan) tarafından