0 oy
959 göst.
Diğer kategorisinde (118 puan) tarafından
Kızlar benim işim beni aldattı ben bunu bile bile afetim ama o beni aldattı icn benden özür bile demedi bana gelip bir gül alıp beni afet bile demdi neyse ondan hariç 2 hafta benle iyi gecindi agizndan kötü laf cikamdi bagirp cagirmadi neyse sonra üst katan su patalmis  kadın halı yıkıyor diye kadına yıkma dedim eşim sanane bırak yikasin sen pisin sen kötüsün bilmem nesin bende dedim sende zencilerle bilmem ney yapan insan sin falan diye kavga etik acıyıp dercde sonra yine barıştık ama büsferde böyle iğreç iğreç konusmlarina beni aşglamalarina devam ediyor  makinamız bozudlu giti 21 bine yenisni aldım senin icn aldım diyo neyse ben 2 gün annme gitim bana ihtiyaçları vardı oda geliyor tabi annme yanıma sonra kavga çıkardı vay sen nasıl anne gidersin bidha gitme gidceksen sktr git bidha bu eve gelmr bosanak senden ne eş olur ne bişi hade defol git dedi bir brimize girdik annemi arıyor gel kizni al götür burdan durmuyor bagirp çağırıyor diyor annem geldi sonra giti ertesi günü anahtiri unutmusm getir dedim bana gel kopek gibi al diyor bende artk daynamdim annesni abilerni ardim dedim biz bosncaz gelip konuşun buda bir korktu ilkez bana çikolta almış ben istmedim yine bir brimize girdik ablam geldi onla kavga eti sen kizn bir hatsni bir yaptğını yanlısı görmedin sen kızı zencilere aldtin orspu dedin benim kardeşime oda dedi tama konuşmayiz ayrılırz bende oda kabul etik sonra arkadaşına yazmış benim karım şeytan karına şöyle karımla konuşmasında dizinde basnizi yakar ablasi onu doludryor kötü yola sürüklüyor diyo zaten bir daha konuşmak üzere hepsine yol verdim falan oysa benjn canım okadr çok yanıyor ki ben okadr çok hıçkıra hıçkıra ağlıyorum ki kendmi tutamıyorum kızlar niye bir tek benim canım yanıyor niye ona birşey olmuyor o niye üzlmüyor niye ben acı çekiyorum

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
İhanet edene merhamet edilmez..sen sürekli affedersen adamda seni böyle ezer
-Reklam-
0 oy
(217 puan) tarafından
Tek söyleyeceğim . İyi günler olunca çocuk yapma. Bı oğlun var zaten. Sakın bı daha hamile kalma. Esin korunmuyosa sen korun. Başka dicek biseyim yok. Boşan demiyorm. Kemdine birikim yap gizli. Keyfine bak oğlunu büyüt. Gittiği yere kadar mümkün se oralı olma kavga cikarma. He de geç.  Elbet gün gelecek senin devrin donecek
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Ailen arkandaymis daha seni aldattığı dakika bosanmaliydin ne diye böyle Bi manyağı çektin yazık değil mi sana
0 oy
(7,991 puan) tarafından
Aslında canının yanması onca emeğe fedakarligadir. Yoksa o ŞEREFSİZz için değil üzülmen . Rabbim sabır versin inşallah 
0 oy
(2,922 puan) tarafından
Madem affediyosun pisliklerini niye aldığı çikolataya, makineye laf ediyosun otur evinde ye iç her sebepten birinine girene kadar az aklını başına al çocuğun gözünün önünde yaptığınız saçmalığa bak 
0 oy
(5,411 puan) tarafından
Yazdıklarından doğru düzgün bir şey anlamadım Türkçenin anası ağlamış resmen 
0 oy
(980 puan) tarafından
Aldatmayı bende yasamdjm ama bn yol verdim senin hatan en baştan affetmek olmus
0 oy
(810 puan) tarafından
Evliliklerde gidemeyen kadını bosanamayan kadını hep güçsüz olarak görüyorlar oysaki onu durduran sorumlulukları ve çocuklarıdır aslinda sevgi biter saygı biter bitek beden kalır orrda en büyük çaresizlik bu işte 
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Uzak dur bu adamdan
0 oy
(150 puan) tarafından
Neden kendine bunu yapıyorsun. Böyle bir adamla yaşanır mı ömür mü geçer. Hayatta ne güzellikler var. Senin de yaşamak güzel sözldr duymak hskkın değil mi sevilmek saygı duyulmak. Hadi silen arkanda duymuyor, kadın sığınma evine git. Ama sen saf a benziyorsun affedersin yine.
0 oy
(2,556 puan) tarafından
Aldatmanın affı OLMAZ koşarak uzaklaş boşa hemen böyle pislik birinin soy adını bile taşıma ne üzülüyorsun bu kadar aciz olamazsın bırak kendi pisliğinde boğulsun 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 293 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Bebikim54 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 200 göst.
0 oy
0 cevap 98 göst.
17 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde S.A.A (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 401 göst.
23 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,369 puan) tarafından soruldu