0 oy
947 göst.
Diğer kategorisinde (118 puan) tarafından
Kızlar benim işim beni aldattı ben bunu bile bile afetim ama o beni aldattı icn benden özür bile demedi bana gelip bir gül alıp beni afet bile demdi neyse ondan hariç 2 hafta benle iyi gecindi agizndan kötü laf cikamdi bagirp cagirmadi neyse sonra üst katan su patalmis  kadın halı yıkıyor diye kadına yıkma dedim eşim sanane bırak yikasin sen pisin sen kötüsün bilmem nesin bende dedim sende zencilerle bilmem ney yapan insan sin falan diye kavga etik acıyıp dercde sonra yine barıştık ama büsferde böyle iğreç iğreç konusmlarina beni aşglamalarina devam ediyor  makinamız bozudlu giti 21 bine yenisni aldım senin icn aldım diyo neyse ben 2 gün annme gitim bana ihtiyaçları vardı oda geliyor tabi annme yanıma sonra kavga çıkardı vay sen nasıl anne gidersin bidha gitme gidceksen sktr git bidha bu eve gelmr bosanak senden ne eş olur ne bişi hade defol git dedi bir brimize girdik annemi arıyor gel kizni al götür burdan durmuyor bagirp çağırıyor diyor annem geldi sonra giti ertesi günü anahtiri unutmusm getir dedim bana gel kopek gibi al diyor bende artk daynamdim annesni abilerni ardim dedim biz bosncaz gelip konuşun buda bir korktu ilkez bana çikolta almış ben istmedim yine bir brimize girdik ablam geldi onla kavga eti sen kizn bir hatsni bir yaptğını yanlısı görmedin sen kızı zencilere aldtin orspu dedin benim kardeşime oda dedi tama konuşmayiz ayrılırz bende oda kabul etik sonra arkadaşına yazmış benim karım şeytan karına şöyle karımla konuşmasında dizinde basnizi yakar ablasi onu doludryor kötü yola sürüklüyor diyo zaten bir daha konuşmak üzere hepsine yol verdim falan oysa benjn canım okadr çok yanıyor ki ben okadr çok hıçkıra hıçkıra ağlıyorum ki kendmi tutamıyorum kızlar niye bir tek benim canım yanıyor niye ona birşey olmuyor o niye üzlmüyor niye ben acı çekiyorum

31 Cevaplar

+4 oy
(119,248 puan) tarafından
canini yakan sey kocan olcak adamdan ayriliyo olman degil malesef yasadiklarina ve yaptigin enayilige (kusura bakma) canin yaniyo basta sktr diyip bosasaydin bu kadar canin yanmazdi gecmis olsun zararin neresinden donsen karmis
-Reklam-
+2 oy
(675 puan) tarafından
Böyle bir adamda tutan ne seni sevgi mi alışkanlık falan mı normal gelmedi ikinizin davranışı da 
(118 puan) tarafından
Ben bişi yapmadım ki ben bilmiyorum naprsa yapsın sanki büyümü yaptı eşek beynmi yedirdi affediyorum ona kin besleyen yorum ama o herşeyin en kötüsü yapıyor
(1,638 puan) tarafından
Allah aşkına kafayı mı yedin de böyle insana karılik yapcam diye uğraşıyorsun. Bırak ne hali varsa görsün yaa adam pisliğin teki
+1 oy
(1,082 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun.
(118 puan) tarafından
Amin inşallah
+1 oy
(373 puan) tarafından
Belki de canını yakamasi nasıl geçim yapcam bir çocukla nasıl idare edcem nasıl calicam aykalrmin üstünden durcam tek olsam yaprdim bir çocukla nasıl yaprim hiç olmasa paramızı veriyordu haricligmizi cebime koyordu falan evimde oturyordum canı yakan tam olrak bu bence cebinde paran olsa bir evin emin ol minet etmez kapıyı çeker gidersin çaresizlik kimselizk zor bacım 
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Cocugun varmi bilemem bacim az dikdur karekterli ol ve sana yapilani kabul etme sen kiymetlisin senden bir tane daha yok bu dunyada bu kadar ezilmek zorunda deilsin bosan kurtul 
(118 puan) tarafından
Var bir oğlum var bilmiyorum canım yanıyor sürkeli ağlıyorum kendmi ezik zavallı durmuna düşürüyorum
(2,803 puan) tarafından
Ya dusurme alsin 21 binlik makine bir tarafina ... Lanet olsun hic birini gozun gormesin kendine bunu yapma
0 oy
(734 puan) tarafından
Küfürü basıcam neyse kafan mı guzl senin 
(118 puan) tarafından
Hak ediyorum baş ben gerizekalıyin önde gidenyim benim derdim ne anlamıyorum
(734 puan) tarafından
Ozman sıkıntısından mı yapıyorsun yada kafan güzel
(118 puan) tarafından
Anlamıyorum icmden bir ses onu sürekli afdeiyyor bana yaptığı okadr baskı kötülük sanki hiç yapmamıştır gibi oluyor  canım çok yanıyor ağlamaktan başka biside yapamıyorum
(3,477 puan) tarafından
Bağımlı olmuşsun sanki tedavi olman gerekir böyle pisliği hala istemezsin umarım
0 oy
(1,187 puan) tarafından
Rabbim sana hayırlı bir kapı açsın imtihanını kolay kılsın amin 
0 oy
(736 puan) tarafından
Bikere sen kendine en buyuk haksizligi yaomissin canim okadar hata yapmis kabul etmissin bu adamin duzelmiceni anlamn lazimdi kimse yuvasi bizulsun istemez ama bazen iki kisi birbirine eziyet oluyosa o evde huzur yoksa en iyisi bosanmak olur o cocuk icinde sizin icinde. Hayat uzun belki önünüzde yillar var mutlu olmayi herkez hak eder.sen olmicani biliyosun ama biraz kararli ol arkasinda dur belliki esinde ne sevgi je saygi kalmis kendini bilmez bir adam.en guzeli yoluna bakmak aglamak çözüm degil sen yoluna bak askim üzülme zor evet ama evladin icin dik dur kurtulduguna sevin hatta 
0 oy
(4,202 puan) tarafından
Eşinin söylediği sözlerle sizin dini nikahınız düşmüş zaten. Afdedecek falan olursan aklında olsun. Çünkü bence sen affedersin yani daha. 
0 oy
(173 puan) tarafından
Canım sen bunları işitecek böyle seni aşağılayacak kadar değersiz misin kendini o kadar değersiz mi görüyorsun hayır asla asla ve asla kendini değersiz görme Sen çok değerli bir kadınsın çok değerli birisin kendine değer ver önce bırak boşan kurtul defolup gitsin sürekli kavga sürekli kavga ağır hakaretler bu ne ya karşısında bir kadın var sana öyle sözler öyle şeyler söylemeye hakkı yok onun asla hiçbir şeyi kabul etme gerçekten sen affetsen de o ne kadar özür dilese yine hatalıyım dese hediyeler alsa seni hediyelere bulsa yine aynısını yapacak yine aynı şekilde olacaksınız çünkü bir yapan bir daha yapıyor huy ediniyor o onu kapmış o huyu kapmış bir kere sakın asla ve asla ona boyun eğme sen ona kalmadın sen hakaretleri işitecek birisi değilsin sen çok değerlisin kendini değerli gör kendin kıymetini bil Sen kendine değer vermezsen başkası da senin değerli görmez ve bırak kurtul kafanı rahat etsin sürekli kavga kavga bir yere kadar sen üzülüyorsun Sen kırılıyorsun gerçekten onca şeyi yaşamaya onca hakarete maruz kalmaya değer mi senin üzülmene senin kırılmana değer mi değmez gözünün tek damla gözyaşına bile değmez o adam o yüzden boş ver salla gitsin
0 oy
(8,084 puan) tarafından
İnşallah çocuğun yoktur ya:(
(118 puan) tarafından
1 oğlum var o olmsa belki canım bu kadr yanmaz di
0 oy
(3,299 puan) tarafından
Ben de eşinizin yerinde olsam kötü davranışlarıma devam ederim. Çünkü yaptırım yok. Yapıyorum yanıma kâr kalıyor istediğim gibi yaşayıp konuşuyorum. İnsanoğluyuz. Biri bize dur demezse içimiz kötüyse azar gideriz. 

Eşinizden ayrılamıyorsanız onu öyle kabul edeceksiniz o zaman. Beklentiye girmeyeceksiniz çiçekti saygıydı bilmem ne. 

Ama tabi tüm bunlar doğru değil. Doğru olan ayrılmanız elbette. Kendine değer vermeyene kimse vermez. Ama ben böyle istiyorum diyorsanız tabiki saygı duyarız
0 oy
(99 puan) tarafından
Bunları bildiğin halde daha birde onunla aynı yatağa giriyorsun birşey demiyorum sana ben okurken kan beynime indi çıktı sen neden bukadar rahatsın 
(118 puan) tarafından
Aynı yatkta uynuyoruz 1 aydır ayrı yatıyoruz
0 oy
(12,966 puan) tarafından
Böyle bir ortam da çocuğunuz varsa ne yapıyor 

Küfürler hakaretler ağlayan bir anne 
(118 puan) tarafından
Arda kalıyor piskoljisi bozluyor onun icn elimden hir birşey gelmiyor oğlumu icn hiç birşey yapamıyorum en çokta bu üzülüyor insan
0 oy
tarafından
Buna senin vereceğin en iyi ders bosanip burnunu pis sürtmek guxel bi nafaka al donuna kadar al gün yüzü gösterme perişan olsun pislik
0 oy
(867 puan) tarafından
Ee bacım ne diye affedip duruyosun o zaman. Sen onu affederek sana yapılanı kendine reva görüyosun. Ya bu deveyi güdeceksin ya bu diyardan gideceksin
0 oy
(2,669 puan) tarafından
Kendi ve evladının hayatına düzenine bak evet yaşadıklarn kolay değil ama eşin düzelmez sen böyle barıştığn sürece alttan aldığn sürece
0 oy
(1,321 puan) tarafından
Şöyle bir düşün insan kendisine değer vermezse kocası yada bir başkası değer verir mi? En büyük hatan affetmek olmuş kendini ezdirmen olmuş sen bu kafayla gidersen kusura bakma daha neler yapar bu adam . Kendine bunu yapma böyle ömür geçmez çocuğun böyle bir ortamda büyümesin büyütmemelisin ..
0 oy
(6,306 puan) tarafından
Kızım sen iyi misin herşeyi geçtim benim anamı arayacak gel al diyecek, benim kardeşimin eşini arayacak kardeşim hakkında kötü konuşacak. Beni anama gidiyorum diye sktiri basacak ben de gerizekalı ym ya affedicem. İçimdeki sese sokarım be affedilir mi böyle kalitesizz biri? Biraz onurun gururun varsa artık önüne güllerde dökse affetmezsin. Zaten benim aileme arayıp gelin alın derse o ailem kapıma geldiyse beni almadan gitmezler. Senin ailen arkanda değil sanırım. Gerçekten yani ne diyim bazı kadınlarımız neden böyle çok üzülüyorum ya. Lütfen kendine gel 
(118 puan) tarafından
Ailem arkmda değil annem hep barış barış diyor ablamın elinde bir şey yok bir çocuk varb
Ya ben o çocuğa bakmazsan tek başıma ya o çocuk ruh hastası babasından kurtarın derken herşey daha kötü olursa
(6,306 puan) tarafından
Niye kötü olsun ya sen çalışırsın annen çocuğuna bakar sonra devlet kresine verirsin. Neden olumsuz düşünüyorsun. Biraz kendi hayatını yaşa. Seni aşağılayan ezen aldatan değer vermeyen pisliğin yanında kalacağına annenin yanında kal etini yese kemiğini atmaz.
0 oy
(7,189 puan) tarafından
Anlamadığım bir şey neden kendine bunca kötülüğü yaptığın... Umarım bundan sonra iradeli olurda ayırırsın yollarını 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 192 göst.
0 oy
0 cevap 94 göst.
17 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde S.A.A (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 393 göst.
23 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,343 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 848 göst.
20 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu