0 oy
452 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızının yanına gitmiş eşiyle ankaraya hafta sonu benim yanımada ugrayacagını söylemiş babama ben oldum olası hiç samimiyetimiz olmadı bekarken bayramdan bayrama gelirdi bize elini öperdm bayramını kutlardım onun dışında yolda görse konusmazdı boşandım babamn altında oturdum 2sene kapımı çalmadı hiç Bi gün olsun aramadı sormadı yabancı gibi gecen memleketten geldm kapısından gectm Bi metre yakınından elimde bavul vardı ne o ne eşi hoşgeldin gidiyomusun hiç konuşmadılar bile eşimide aramış geliriz yagmur yoksa diye eşime dedim ara annem hasta filan de hamile halimle üç çocuk bu kışta agırlıyamam onları istemiyorum dedim babam demiş git oğlum cevizleri meyveleri filan var diye babama dedim ne diye git diyosun oradayken en zor günlerimde kardesi olmadım hiç Bi zaman şimdi hangi sıfatla gelmek istiyor o kadar muhtactım iki bebeğim vardı zengindi zekatını fitresini verdi kardesim yan tarafımda oturuyo onada destek oliyim diyemedi hangi yüzle gelim diyo ben çözemedim 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Senın annede babada nıye cevızın meyvenın ekmegın pesınde sureklı hıc mı durumları yok bunların
tarafından
Hepsi zengin durumları gayet iyi beleşe çok düşkünler nerde varsa oraya çöküyolar
-Reklam-
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Almam net al insanlık sende kalsın diyenler olacak evet insanlık neden hep bizde kalıyor alma musait değilim de tepkini belli et 
tarafından
Gecen aylardada kaynanamı hastaneye yatırdıgımız gün beni aradı hastanedeyz dedim babama demişti ziyaretine gidicektk telefonumuzu açmadı bana geliceklerini bile dememişlerdi 24yıldır abim değildide şimdimi kardesi oldugum aklına geldi
0 oy
tarafından
Ben kabul etmezdim 
tarafından
Annem babamda ille gelsinler diyo sırf onlarada malzeme gitsin diye hafta sonu yagıslı gözüküyor inş gelmezler eşim ben diyemem dedi
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Durum boyleyse şahsen gelmelerini istemezdim
tarafından
24yasındayım bugüne kdr hiçbirinin numarası yok bende ne onlar aramış ne ben hayırdır hangi sıfatla gelicekki konusucak bişeyimiz bile yok iki yabancıyız
(2,522 puan) tarafından
Ee durduk yere bugünume kadar gelmeyen bugünden sonrada gelmesin
tarafından
Aynen valla 2sene ya iki bebeğimle yan tarafında yasadım ne bir gün selam verdi ne konustu ne aradı babam benim için çocuklarını arayıp zekat istemişti ankaradaki kızı hayırdır baba dilenciliğemi başladın demişti insanda biraz gurur olur cocuklugumdan bugüne kadar daha evinin içini görmüşlüğüm yok gelip evimde yatcak olmayan abi sıfatıyla
0 oy
(7,272 puan) tarafından
Ceviz ve meyve yemeğe zahmet etmesin de babana bu ne terbiyesizlik 
tarafından
Anlamadım bnmi terbiyesizlik ettim
(7,272 puan) tarafından
Ay hayır babandaki ve abindeki terbiyesizlik zor zamaninda kapını calmamis insan ceviz ve meyve yemeye mi geleckmis yuzsuzce
tarafından
He işte bunca yıldır yabancıyız düğünüme sözüme bile gelmediler insan utanır gidiyim demeye babamda burdan cevizi pekmezi filan gitmek diye git git diyo
(7,272 puan) tarafından
Kusura bakma ama sizinkiler biraz aç gozlu kız
tarafından
Gecen öz abim annem tlfonda onu bunu yap bize derken sen ne verdin giderken gören ölüyorsun açlıktan sanacak bizim zeytinimiz var sdce dedi gitmiş en ufak zeytini koymuş bavula bilseydm getirmezdim dedim sanıyorlar gökten yagıyor bize suc kocamda her isteğine tamam annecim babacım demese onlarda yüz bulamazlar
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Direkt kendin söyle hiç kimseyi karıştırma böyle birini bende kabul etmem
tarafından
Numarası Bile yok bnde esimi arıyana kadar beni arasaydı gecen sefer gibi kaynanam hasta der bişi bulurdum esim buyur gel basım gözüm üstüne demiş
(8,937 puan) tarafından
Eşinin telefonundan ara kendin söyle istemiyorum diye
tarafından
Bu sefer eşimle tartışırız benim lafımın üstüne niye arıyon diye kendisi arasın bişi bulsun dedim ona ztn bebek diş çıkarıyo durmuyo görüyon sabaha kadar kusuyorum madem bnsiz kabul ettin ara hallet dedim
(8,937 puan) tarafından
Evet esin olmaz desin eğer demiyorsa eve geldiğinde kapıdan çevir
tarafından
Gelse dahi hiç yemek beklmesinler misafir gibi agırlamamda konusmamda geldiği gibi aynı gün döner
0 oy
(7,973 puan) tarafından
Ben asla etmezdim hayırdır kötü günümde yanımda olmayinin iyi günümde yanımda yeri yoktur 
tarafından
Heleki cocuklugumdan beri yabancıysak sdce özel günde düğünde taziyede yüzünü gördüğüm insanların ne işi var evimde ya bunca yıldan sonra bacım diye sarılmayamı gelecek
(7,973 puan) tarafından
Haklısın vlla
0 oy
(828 puan) tarafından
Kabul etme kız neyini kabul ediceksin Allah aşkına. Zor gününde yanimda olmayan iyi günümde de olmasın. Hiç sevmem böyle yuzsuzlukleri. 
0 oy
(13,232 puan) tarafından
Ya senin eşin belli ki iyi bir insan ailende eşinden faydalanma peşinde gerekirse yüz göz olurdum ama ben o abiyi evimde misafir etmezdim. Hiç göstermemiş bu zamana kadar abiliğini şimdi ne yüzle ben abiyim diyecek gelip sofrana oturacak 
tarafından
Yüzsüz işte ne sıfatla gelicem diyorsa eşim iki defa geldi söz nişan yaptık çağırdık gelmedi insan utanır şimdi gelmeye ya

İlgili sorular

+1 oy
30 cevap 787 göst.
20 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Dnz737373 (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 434 göst.
24 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Azerbaycanguzelo (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 448 göst.
14 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde ❤️berk bebek❤️ (1,164 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 859 göst.

380,747 soru

11,399,700 cevap

34,928 kullanıcı

...