0 oy
191 göst.
Diğer kategorisinde (10,985 puan) tarafından
Kizlar babamı uyuttuklari ilacı kesmişler .ama daha uyuyormuş.doktor vücut depo yapmış olabilir ilacı aynı hastanın anesteziden uyanması gibi ama daha zaman alan birşey demiş.uyanmasini bekliyorlar mis. 

hastası böyle olup uyanan var mı ?ne kadar sürede uyandı?

2 Cevaplar

0 oy
(659 puan) tarafından
Oncelıkle ınsallah ama ınsallah baban cıkar oradan bizzat 6 Ay once yasadık annem 2 bucuk Ay yogun bakımda kaldı uyutmak istediler cunku bilinci yerindeydi ve artık o kadar yorulmuştu kı vucudu tedavı kabul etmiyordu gozumuzuun onunde eridi resmen bıze yalvarıyordu benı alın burdan dedı daha 56 yasındaydı. Cok uyutmak istediler bız ızın vermedik uyanamaz dıye korktuk hep en son yogun bakımda refakatçi olarak kalmamıza ızın verdıler annemı ozel odaya alıp dusunun o kadar agırdı. Nitekim uyutulmaya bızı ıkna ettiler caresız kaldık ama malesef benım annem bıda asla uyanmadı. Ama o yogun bakımda kaldıgım surecte refakatçi olarak uyutulup uyanan 3 kısı gordum yani allahtan ümit kesilmez umarım rabbım sıze bagıslar
(10,985 puan) tarafından
İnşallah.su an ilacı kesmişler ama kendi uyuyor dediler.yavas yavaş uyanada bilir ,uyanmayada bilir dediler ama ben önce Allah'a sonra babama guveniyorum
-Reklam-
0 oy
(2,803 puan) tarafından
3 aylık yegenim yogun bakimdayken bir ay uyuttular sonra kendisi uyandi ama zaman gecfi hareketleri kisitliydi fizik tedavi gordu falan uzun bi sürec ama insallah kazasiz belasiz atlatirsiniz cok gecmis olsun
(10,985 puan) tarafından
Bir ayilsa atlatsa fizik tedaviye vs razıyız bir açsa gozunu
(2,803 puan) tarafından
Acar cnm zaman lazim ne kadar ilac vardir simdi vucudunda zaman herseyin ilacidir

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 147 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,985 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 395 göst.
7 Aralık 2020 Aile kategorisinde GizemAsel (492 puan) tarafından soruldu

383,283 soru

11,470,859 cevap

35,076 kullanıcı

...