+2 oy
619 göst.
Diğer kategorisinde (3,070 puan) tarafından

• Uzun bir başlık oldu ☺️ şöyle içinde güzel turkuaz tonlarında iç açan câmi halısı olsun seccade gibi istiyorum.
  • Duvara gömme bir kitaplik istiyorum ve içinde malayağni hiç kitap olmayacak şekilde manevî bir kütüphanem olsun istiyorum. 

33 Cevaplar

+2 oy
(5,634 puan) tarafından
Kocaman bir ev, kocaman bir mutfak, kocaman bir teras içinde salıncağım kitap köşem ve bende çok istiyorum bir odamı mescide çevirmeyi 
(3,070 puan) tarafından
Ay valla ama bı yandan da alıyoruz ne olcak yâ
(48,676 puan) tarafından
hafsa aklim sende kaldi naptin
(5,634 puan) tarafından
İyiym canım şükür gece kitap okudum telefondan gözlerim yorulsun uyuyayım diye işe yaradı çok şükür ☺️sabah namazına eşim uyandırdı işe gitti uyumadım artık tekrar olur mu diye. Olmadı çok şükür bu gün eve kamera taktırıcaz.

Yönetici den haber geldi binadan çıkan kişi, binadan birinin misafiriymiş gece gelmiş sabah çıkmış dedi. Elimizde somut bir şey yok hayal gördüğümü söylüyorlar :-)
(48,676 puan) tarafından
bence senin postta yazan mantikli esini gördün uyudun tekrar uyanınca yeni cikti sandin
(5,634 puan) tarafından
Bilmiyorum canım belkide inşallah öyle dir ☺️
-Reklam-
+1 oy
(2,522 puan) tarafından
Var bı kactane ama şuan en öncelik hayalim Dr undan  dan -aselin artık ilaca gerek kalmadan ve bundan sonra korkulacak hicbirsey olmadan hayatına devam edebilir -cunlesini duymak
(2,522 puan) tarafından
Amin canım sağol. Aksilik olda hiç yerinde durmuyor :) kalbini yormasim diye ne ağlatiyorum nede çok güldürüyorum hemen yoruyo
(3,070 puan) tarafından
Yâ cânım kalbinde ne var annesi
(2,522 puan) tarafından
Damar darlığı 3ten fazla
(3,070 puan) tarafından
Yâ bilmiyorum fâidesi olur mu ama ehil bir hacamatci bulsan yapılır mı onu da bilmiyorum sonuçta bir operasyon geçirmiş hacamat yaparlar ben oğlumun kuyruk sokumundan bir kez hacamat yaptırdım. Kronik astımı var. Tâbi sizinki çok daha büyük bir şey rabbim kalıcı şifalar versin İnşaAllâh tez vakitte.
(2,522 puan) tarafından
Amin canım çok sağ ol doktor Bekir tok var biliyor musun bilmiyorum ben ankara'dayım onun yeri burada asel'i ona götürdüm aslında bazı tedaviler gördü orada hacamat da yapılacaktı ama düzenli götüremedim yalnız olduğum için ikisiyle beraber çocukların. Yarıda kaldı şu an hani dışarıdan bakıldığında hiçbir şey yok çocuğun anne işte aklına getirmek istemediğini düşünceler oluyor diken üstünde oluyorsun bazen kontrolleri götürüyorum şimdilik bizi bekleyen ameliyat daha var olursa 3 olacak
+1 oy
(2,894 puan) tarafından
Çocuklarımın bı an önce büyümesi çok yıprandım belkide ondan :(
(2,894 puan) tarafından
Yaprak dökümü senin durum daha zormuş bende 2 yaş erkek, 5 aylık kız var
(2,876 puan) tarafından
Güzelim özür dilerim yanlış olmuş aslında
 2 çocuğum var biri 3 yaş erkek
Biri 3 aylık kız bebek
Yani toplam 2 çocuk demek istemiştim gülüm
(13,821 puan) tarafından
Benimkiler dr hayirlisiyla buyusunler ay:) 2 yas ve 4 yas erkek:)
(13,014 puan) tarafından
Benim de 3.5 yaş kız ve 1.5 yaş erkek gerçekten çok zor:)
Gunani Allah sabır versin 2 erkek bebek ile :)
(13,821 puan) tarafından
Amin amin cumlemize valla uyuyorlar.bi oyle dinleniyorum.uyanik olduklari vakit araba kavgasi:)
0 oy
(5,185 puan) tarafından
Bende istiyorum böyle bişey aslında aktif kullanmadığım odam var dolapların olduğu esimle orayı mescit yapmayı kitaplık almaya düşünüyoruz hayırlısıyla insaAllah ☺️
(5,185 puan) tarafından
İki tane var bende işte zorlaniykrum biraz :)
(3,070 puan) tarafından
İki tanenin zorluğunu düşünemiyorum ben bitanenin daha altını yarım saatte alamıyorum düşün kaçıyor
(5,185 puan) tarafından
Bide araları 17 ay bazen çıldırıyorum ama napcan iste :))
(3,070 puan) tarafından
Anam rabbim yâr ve yardımcın olsun İnşaAllâh ☺️
(5,185 puan) tarafından
Amin ecmain ☺️
0 oy
tarafından
Okadar cok varki ama en onemlisi okulu bitirip meslek sahibi olmak 
tarafından
Yaa lise dersleri acayip zor yaa esim ogretmen o bile yapamyor
(4,167 puan) tarafından
Hatice0404 acıktan mi okuyorsun cnm?
tarafından
Evet aciktan 3. Donem
(4,167 puan) tarafından
Aslında lise kolay ama çıkmış sorulara bak ben bitireli oldu biraz kitapsız giriyordum sınavlara oyle geçtim hep
(3,070 puan) tarafından
Ama açıktan zorlaştırdılar diyordu eşim. Yani çok açıktan okuyan var diye önünü kapattılar.
0 oy
(456 puan) tarafından
Mental olarak çok sağlıklı, pozitif ve hayattan keyif alabilen biri olmak istiyorum artık. Önceden böyleydim ama hayat beni çok değişik bir insan yaptı.. 
(3,070 puan) tarafından
Hayat mı yoksa çevrendeki insanlar mı ?
(456 puan) tarafından
Her ikisi de.. ama %80 sebebi çevremdeki insanlar
(3,070 puan) tarafından
Kapını kapat kulağını gözünü kapat önemseme;))
0 oy
(6,245 puan) tarafından
Ben artık hayal kurmuyorum 
(3,070 puan) tarafından
Duâ ediyorsun o zaman:)
(6,245 puan) tarafından
Duada bizim acizligimiz:) rabbimden istememimiz:) ben rabbimden afiyetlisini istiyorum
(3,070 puan) tarafından
En güzeli o rabbim nasib etsin inşaAllâh:)
0 oy
(11,074 puan) tarafından
Ne güzel bi hayâl, Allah gerçekleştirmeyi ve hakkını verebilmeyi nasip etsin ☺
(3,070 puan) tarafından
Amin amin İnşaAllâh hâyırlısı ile:)
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Bizim de böyle bir hayalimiz var. Ev almak nasip olursa yapacaz inşeallah ☺️
(3,070 puan) tarafından
Aynen bu hayal için önce ev lazım ;D
(1,076 puan) tarafından
Nasip canım ☺️
0 oy
(88 puan) tarafından
Sade güzel müstakil bir evimin olması sağlıklı bir şekilde o müstakil evde ailemle beraber vakit geçirmek
(3,070 puan) tarafından
Müstakil ev hayali hep var lâkin şehir hayatında  her geçen gün ölüyoruz.
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Biran önce bu apartmandan taşınmak istiyorum bende
(3,070 puan) tarafından
Niye ki sorunlu insanlar mı var ?
(1,298 puan) tarafından
Üstümdeki problemli biraz yildim artık müstakil evde oturmak istiyorum bilmiyorum Allah nasip eder mi
(3,070 puan) tarafından
Eder İnşaAllâh delâilül hayrat oku kapılı kapılar bı iznillâh açılır salâvatlar sayesinde
0 oy
(12,633 puan) tarafından

Tapusu yok oturduğumuz evin satsalar alip aile binası yapsak üste kaynanamı getirsem :)

Şu an sadece oğlunun sağlıcakla doğmasını bekliyorum büyük heyecan la

(3,070 puan) tarafından
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşaAllâh ❤️
0 oy
(119,326 puan) tarafından
vallaha umre istiyom zemzemi yerine icmek istiyom bide video izlemistim umreye giden bi abla kendine kefen almis zemzemle yikayip kurutmus bende onu yapmak istiyorum yaa
(3,070 puan) tarafından
Anaa İnşaAllâh o kefenle kefenlenmek nasib olur ablaya ;) rabbim ümreye gitmeyi nasib etsin inşaAllâh sana da tez vakitte çocukları ne yapacaksın ?
(119,326 puan) tarafından
halam bakar yaa ben gidip gelsem bende hayal cok kendime seccade inciden tesbih alcam bi suru hediyelik alcam  aslinda biraz arastirdim cocuklar giderse cok az bi ucrete gidiyomus ama coxuklarla irda ibadet yapilmaz rahatca yaa ben gidimde onlar kalsin ☺️
(3,070 puan) tarafından
Ben bi tane ile başedemedim iki tane ile amaniiin :D halan baksın dediğin gibi
0 oy
(2,015 puan) tarafından
Evimizi hapmaya başlasalar da kiradan öıkıp kendi evime geçsem oğlumun odasını yapsam. İnşallah Allah nasip eder de bir gün olur uzak gibi ama hayırlısı 
(3,070 puan) tarafından
İnşaAllâh hâyırlısı ile nasib olsun:)
(2,015 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
düzenlendi

image

Ben yaptım. Şu şark odası takımları var ya onlardan da aldım. Sadece fıldırna bir kızım olduğu için kütüphaneyi kuramadım.

(4,167 puan) tarafından
Benım esımde cok sever oyle odaları koyde odalarımız oyledır.. Bende foto bekliyorum
tarafından
Yorumu düzenliyorum o zaman atıyorum canım foto. Bir odam böyle. Mescid ve kütüphane odası. Misafir gelince erkeklerin oturduğu oda. Her yönden çok kullanışlı. Tavsiye ederim.
tarafından
Canım köy odalarını bilmiyorum ama biz özel olarak istedik bunu yapmayı. Kütüphanesi olan bir mescit odası yapmayı. Amma ve lakin kirada olduğumuz için ve ev sahibi duvarların delimisin izin vermediği için kütüphaneyi kuramadım. Sabitlenmeyen raf da koymak istemedim çünkü kızım düz duvara tırmanıyor kinaye değil bu:) bilmiyorum isteyerek yaptık. Kitap okuyup tefekkür ettiğimiz kendimizi dinlediğimiz bir oda işte.
(4,167 puan) tarafından
Cok guzel cnm esımın hayali kitaplığı ile boyle bir odada kitap okumak
(3,070 puan) tarafından
MaşaAllâh rabbim gönül tadıyla oturmayı nasib etsin coooook güzel
0 oy
tarafından
Hayalım oturdugum şehirden taşınmak hiç bir tandığın olmadığı bir şehire çok hayalim var ama en çok bu gerçekleşsin istiyorum 
(3,070 puan) tarafından
Nasib hâyırlısı ne ise o olsun İnşaAllâh:)
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Hayalimiz aynı valla hep benimde içimde evimde mescid olması ama evim küçük inşallah bahçeli genis evim olur diye dua ediyorum Rabbım isteyen herkese nasip etsin insalah 
(3,070 puan) tarafından
Amin amin İnşaAllâh nasib olur kız :)
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Rahat ve kolay bir doğum istiyorum. Ama çocuk gelecek gibi değil korkuyorum sezaryana almalarından.
(3,070 puan) tarafından
Ben de sezeryandan çok korkarım kiz suguat yapsana yada yerleri eğilerek sil çok fâidesi oluyor
(1,277 puan) tarafından
Halı yıkadım dün üç tane :D ama yok gelmiyor
(3,070 puan) tarafından
Anaa kız gördüm o postu ahaha dedim iyi cesaret :D gelir nasibse içeriyi çok sevmiş
0 oy
(3,319 puan) tarafından
Korkmadan gönül rahatlığı ile bir eve geçip düzenimi baştan kurmak 
(3,070 puan) tarafından
İnşaAllâh o günler de gelecek :)
0 oy
(2,699 puan) tarafından

Aslında hayalim var da yok neyse kalsın istemiyorum :=)))) 

(3,070 puan) tarafından
Kararsızım diyorsun :D
(2,699 puan) tarafından
Aynen öyle :=)))

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 401 göst.
26 Kasım 2020 Aile kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 99 göst.
16 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Prenseees Annesi (140 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 236 göst.
5 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Esin1993 (1,431 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 241 göst.
3 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Melek.hfs (1,219 puan) tarafından soruldu

379,881 soru

11,371,927 cevap

34,854 kullanıcı

...