0 oy
133 göst.
Aile kategorisinde (104 puan) tarafından
Mrb kızlar adetime 9 gün var sabah ilk idrarla kaset test yaptim bişi çıkmadı kuruduğu zaman çıktı sonra beyaza dönüştü şuan belirgin ama çok beyaz biri çok beyaz biri çok kırmızı bu ne demek oluyor umitlenmelimiyim çok istiyoruz ağustosta kürtaj oldum 

6 Cevaplar

0 oy
(1,084 puan) tarafından
İlk 5 dakika içinde çıkan doğru sonuç canım. Sonrası kuruma çizgisi olur. Allah gönlüne göre versin 
(104 puan) tarafından
Anladım canım sağol
-Reklam-
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Canim kuruma çizgisi o male3f bende aynı şekil öyle silik çıkınca hamilelik var sandım ama yokmuş en iyisi erken gebelik testi alıp yapmak ama adetine daha baya var adet gecikince yap bence 
(104 puan) tarafından
Daha yapim mi yoksa adetim geçince mi yapim
(13,887 puan) tarafından
Canm geçikmesini bekle
0 oy
(7,290 puan) tarafından
Benimde yaptıktan saatler sonra ikinci çizgi çıktı şuan yanımda oğluşum ☺

Hakkında hayırlısı olsun cnm
(104 puan) tarafından
Benim de Bi saat sonra çıktı baktım biraz hafif beli sonradan beyazlaştı şuan çok belirgin ama beyaz
(7,290 puan) tarafından
Biraz daha bekle cnm adet günün gelsin birdaha yap bence
0 oy
(18 puan) tarafından
Canım benimde öyle çıkmıştı adetime 2 hafta vardı yaptım ilk başta tek çizgi çıktı yarım saat sonra kıl gibi incecik bir çizgi çıkmıştı hatta hayalmi görüyorum falan demiştim. Adetime 5 gün kalada silik çıkmıştı adet alacağım gün sabah yaptığımda çift çizgi çıkmıştı yani olabiliyor öyle ama en kesin sonuç kan testi
(104 puan) tarafından
Bi kaç gün daha beklicem inş benim de olur dua edin
(18 puan) tarafından
İnşallah canım Rabbim hayırlısıyla nasip etsin sanada :)
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Benim öyle oldu geçen ay ama üzerinden üç dört saat geçmişti nette baktım geçersiz oluyormuş .zaten gebelik te yokmuş . 3 4 dk dan sonrasi geçersiz kabul edilir
0 oy
(8,898 puan) tarafından
Adete dokuz gün varmış daha bence adet gününü bekle. Yazık günah o testlere verdiğin paralara da. Çok hegecanli çok zorlu bir bekleyiş ama azcik sabır canım.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 145 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 119 göst.
29 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 669 göst.
13 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Meri.5 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 173 göst.
28 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,775 puan) tarafından soruldu

379,575 soru

11,362,880 cevap

34,840 kullanıcı

...