0 oy
50 göst.
Diğer kategorisinde (93 puan) tarafından
Kızlar lohusalığım kaynanamgilde geçmişti pskolpjim alt üst oldu ikincide istemiyorum ne yapıcam nasıl söyliyicem akıl verin ya

5 Cevaplar

0 oy
(983 puan) tarafından
ilk cocugun kac yasinda.altindan kalkabilrceksen kimseye aciklama yapmak zorunda degilsin ben kendi isimi kendim gorurum de eşine.herseyden onemlisi mutlu olman.yoksa lohusalik igrenc geciyo bebegine sevinemiyo bile insan
(93 puan) tarafından
Tabiki ama anlamiyorlar
-Reklam-
0 oy
(758 puan) tarafından
Annemlere giderek hepsine şut cektim
(93 puan) tarafından
Nasıl yaptin canım yaa
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Bunu dün bizde konuştuk eltim gil gelmişti aynı şehirde değiliz ben gelirim yardıma dedi kayınvalide de demiş hep beraber gideriz filan eltimde o kadar napacagiz kız bebdk vs bide sizin derdinizlrmi ugrassin :))
0 oy
(359 puan) tarafından
ben ilk bir hafta annemlerde kaldım sonra kendi evimde lohusalık zaten stresli bi de etrafın gönül koymalarıyla uğraşamam önemli olan ben ve bebeğim canım.. sen de uygun bi dille söylersin baktın ki ısrar ediyolar kırılmaları gerek yapxak bişey yok
0 oy
(333 puan) tarafından
Annemlere gidicem desene canim. Benim doguma az kaldi şimdiden söyledim annemlere gidicem diye eşyalarimi falan yavaştan annemlere gönderiyorum. Zaten bana yardimda etmez kaynanam yinede kendi işim kendime kalicak ama annemlerde daha rahat olucam en azindan yemegim çayim hazir olucak bende bebekle ilgilenirim 40im cikana kadar

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 171 göst.
0 oy
2 cevap 43 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Onlygirl (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ilknur17 (413 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 152 göst.
29 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde M1e2l3e4k5 (233 puan) tarafından soruldu

381,399 soru

11,418,180 cevap

34,973 kullanıcı

...