0 oy
814 göst.
Aile kategorisinde (70 puan) tarafından

Hanımlar kaynanam görümcemin bikini bölgesini alıyormuş. Ağda yapmayı ben öğrettim ona dedi. Normal mi sizce? Bana biraz tuhaf geldi. Gerçi şimdi hep lazerde tanımadığın insana gösterip temizliğini yaptırıyorlar ama ne bilim hem caiz değil hemde kendi annem bize yapmadığı için tuhaf geldi. Sizde var mıydı bekarken böyle durumlar :)

39 Cevaplar

+6 oy
(5,627 puan) tarafından
Daha neler. Nerde kaldı edep haya. Şimdi gelirler annesi ne olacak falan diyen ama bana çok yanlış geliyor ki dinimizde de helal değil diye biliyorum 
-Reklam-
+1 oy
(119,310 puan) tarafından
kocasina yaptiran yeni evliyi okudum simdide annesi yapturani okudum ☺️
(503 puan) tarafından
Daha neler okiyacan bu gidişle hahahahah
(119,310 puan) tarafından
sen kimsin loo
(503 puan) tarafından
Ben Deniz hayat boştur loo hahahahah
0 oy
(17,761 puan) tarafından
Yok canım kuafore gittim ben hep
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Yook artık

Ev ahalisi arasidna bile mahremiyet sınırları var 

Belliki haberleri yok.yazik
(70 puan) tarafından
Bence de
0 oy
(5,837 puan) tarafından
Elaleme aldıracağına annesi alıyormuş.. Bizde hiç olmadı böyle durumlar bende hep kuaföre gittim bekarlığımdan beri annemde kuaföre giderdi çünkü 
(70 puan) tarafından
Bana değişik geldi canım ne bilim
0 oy
(7,380 puan) tarafından
lazere ilk deva bu ay gitim annem olmak üzere bügüne kadar kimseye dokundurmadım teyzem girdi hep aklıma
(70 puan) tarafından
Kız eşime bile gel ağdayla şuramı al diyemem
(7,380 puan) tarafından
benede diyemezdim nasıl oldu bu ay lazere gitim utandım taksıtleri uygun diye kabul etim
0 oy
(11,074 puan) tarafından
Annemin hiç öyle şeyleri olmadı, ilk kez bacak ağdasına halam götürmüştü kuaföre beni. Özel bölge işi hep kendim hallettim bekarken o da ağda değil. 
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Vay ben nere gideyim
(70 puan) tarafından
Ahhahahahhaja :D
(1,082 puan) tarafından
Kız ben annemin yanında kısa kollu durmam biri açıp gösteriyor daha neler duycaz
(43 puan) tarafından
Kısa kollumu durmassın nasıl yani
(1,082 puan) tarafından
Edeben yani maheytinde lafın gelişi millet şeyini açıyor:D
0 oy
(1,277 puan) tarafından

Benim annem ağda yapmayı bilmez o yüzden hep kuaföre gönderdi beni ama eğer biliyor olsaydı ona yaptırırdım tabiki başkası gorecegine anam görsün en azından ben de onun seyinden çıktım :D

(70 puan) tarafından
Utanırım ben yaaaa :)
(1,277 puan) tarafından
Her insan farklı işte, farklı düşünce yapısı, farklı yetiştirme tarzı oluyor bu yüzden önemsemeyin.
0 oy
tarafından
Bacagimi aldırmam anneme kaldiki orası tövbe tövbe 
0 oy
(3,080 puan) tarafından
Tovbe kız hadi 10 11 yaşında olsa tamam dicem koca kızın şeyini o mu temizliyor
0 oy
(4,547 puan) tarafından
Hadi kaynanan gorumcene ağda yapmış utanmayio bide anlatıyorlardı sana bunu diyen kaç kişi daha duymuştur ben yaptırmadım yaptirmazdim da :0
0 oy
(696 puan) tarafından
Ergenliğe girdiğim zaman ilk ağdam aklıma geldi :)) annem bir güzel anlattı ağdayı verdi elime soktu tuvalete. Anlatması kolay yapması zor gel görki beceremedim:) yapıştı kaldı çekemiyorum da. Annem gircek diye utanıyorum kapının arkasından konuşuyor benimle şöyle yap böyle yap diye. Sonra yok beceremedim kaldı çıkmıyor diyorum :) git sıcak suyla yıka falan dedi bir şekilde kurtuldum. Sonrada ağdayla hiç işim olmadı. Vallahi ben yaptıramam ufacıktım annemde yeltenmedi hiç bende yeltenmem kızım olsa yine bende annem gibi yaklaşırım. Cinsiyet eğitimini ufacıktan veriyorlar artık ve bende hiç doğru bişey değil 
0 oy
(1,538 puan) tarafından

12 yaşında idim yeni tüylenme zamandımdı iki kere annem almıştı benim sonra zaten elletmedim kadın kıl mı alıyordu etimimi koparıyordu belli deil galiba doğduğumdan beridir biriken bütün hırslarını o zaman çıkardı birde gülerde acıdığında hahaa ne kadar kötüymüş annem o zamanlar:D

0 oy
tarafından
Ben mecbur kalmadigim sürece asla yaptirmam öyle sey mi olur kuaföre gidiyoruz ama tanımıyoruz ama anneme yaptirsam utanırım da bilmiyorum hamileyken hep eşim yaptı sagolsun 
0 oy
tarafından
Asla izin vermem yani hastalık olur ne bileyim kötü bir durumdaysa belki ama ben şahsen anneme aldırmam ya annem de olsa yaptırmam
0 oy
(2,094 puan) tarafından
Ben annemin yanında üstümü değiştiremiyorum evlendim hamile oolduğumdan dolayı eşim jiletle aldı bir ksç defa şimdi kendim alıyorum 
0 oy
(503 puan) tarafından
Başlığı görünce dedim kesin yanlış yazım diye taki okuyana kadar ben doğum yaptım aşırı zor ve  ok yırtılma ve dikisim vardı dikislerim açılmıştı annem ısrar etti bakiyim sen görmüyorsun belki çok kötüye gidiyor diye ama ben izin vermedim kaldiki agdaya daha neler 
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Çok şükür kimseye yaptırmadım doğruda bulmuyorum ne kuaföre ne başkasına sağlık durumu değil mecburiyetin yoksa bir baskasinin görmesi uygun gelmiyor bana 
0 oy
(5,960 puan) tarafından
Birkaç kez yapmışlığı var, o da ilk zamanlar 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 432 göst.
0 oy
5 cevap 114 göst.
0 oy
7 cevap 187 göst.
14 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Dileksdilek (31 puan) tarafından soruldu
0 oy