0 oy
318 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (159 puan) tarafından
Allah askina yardım edin ya ilk defa ağda yapıyorum 6-7 yıldır jilet kullaniyodum biktim artık birazcık yaptım ama aciyor 

Fazla acıtmadan nasıl yapabilirim

16 Cevaplar

+1 oy
(8,900 puan) tarafından
Acı olmadan cici olmaz cnm 2 3 yapmada alisacaksin 
(6,209 puan) tarafından
Hahahahahhaah laflara bak laflara
(8,900 puan) tarafından
Yalan mı:)))
(6,209 puan) tarafından
Neden en acı şeyler kadınların başında:)
(8,900 puan) tarafından
Acıya en çok boz dayanırız:))))
-Reklam-
0 oy
(10,025 puan) tarafından

Yapamazsin :D topliycan cesaretini caart caart cekicen :D neyle yapiyosun

(159 puan) tarafından
:D kız ben eşimin yanında yapmıyorum onlar arkamdan geliyorlar
(2,524 puan) tarafından
Yok kuzum sana demiyorum ki
Sözüm ona işte
Vallahi yapılmazki insan utanır bı kere
(679 puan) tarafından
Hahahaha :) Vala utanırda işte cekinmeyenlerde var :)
(2,524 puan) tarafından
Bemcr iğrenç birşey bu eylem
(679 puan) tarafından
Kız tabiiiki öyle yani o durumda devamlı gıttıgını kuaföre bile insan cekınıyor yaptırırken hele eşe yaptırılmaz ya ama dedıgım GB yaptıranlarda var malesf:)
0 oy
(5,603 puan) tarafından
Sen yapamazsın derini soyarsın vallahi çok zor. Kuaföre git bir kaç kez daha sonra belki kendin alırsın 
0 oy
(891 puan) tarafından

Asla ağda yapamayan beeeen bundan yıllar önce belki 8 yıl kadar gittim tüm vücut bacak koltuk altı vs çıkmıyor ama bikini yine çıkmaya başladi doğumdan sonra inşallah gidicem lazere şuanlık jilete devam bacım zaten göbegimden göremiyorum aşagıyı :D valla okadar zor ki evde eşim yokken mecbur ayna karşısında yapıyorum idare edicem 3 ay daha 

0 oy
(48,632 puan) tarafından
bioderin agdasi var oncoo guzel onunla cok acimiyo
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Bir kaç kez yap alışırsin 

0 oy
(891 puan) tarafından
7 yıl jilet yaptıysan agdayla şuan tek seferde Alman imkansız kıl köklerin çok kanar ve sivilce olur hep
(159 puan) tarafından
Vallahi bende kanamasından bekliyordum ama kanamadı kızarıklık var inşallah bisey olmaz
(891 puan) tarafından
Ozaman bebek pudrası dök kızarıklığı geçecektir
0 oy
(59 puan) tarafından
Tavsiye etmiyorum canım sivilce batık gibi şeyler oluyor 
0 oy
(441 puan) tarafından
Kalanına kuaföre git ilk defasinda evde yapmak çok zor üst taraf öyle böyle aliniyorda alt taraf feci kuaför tek seferde tak tak alıp bitirir 
(159 puan) tarafından
Benim altta sorun yok üst mahvetti
0 oy
(8,084 puan) tarafından
Soğutucu spreyler var bu sporculara sıkıyorlar onlardan al biraz faydası oluyor ☺️
0 oy
(2,838 puan) tarafından
Tüyler serttir bence yapamazsın 
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Ay aklıma teyzem geldi yapıştırdı çekmeye cesareti yokmuş dondu kaldı ağda sonra annem çekti var ya bir bağırdı agdaya tövbe etti o günü çekmek zorundasın bekledikçe dahada yapışacak ve acıyacak 
0 oy
tarafından
Her türlü aciyor canım valla bende önce kuaföre gidiyordum her defasinda canimdan can gidiyordu bende bıraktım gitmeyi canımdan daha değerli değil ya veet tüy dökücü kremle temizleniyorm
0 oy
(6,516 puan) tarafından
İlk yapışın oldugu için ve 6 7 yıldır jiletle aldığın için ilk sen alamazsın ilk koaför alsın ondan sonra sen al 

Hatta ben önceden şu BİM'in bantlı agdasi varya yada weet falanda alabilirsin onu avuç içi kadar parçalarda kesip kurutma makinasıyla ısıtıp öyle alıyordum 1 tane bile kalmıyordu  
0 oy
(361 puan) tarafından
İlk yaptığında acır. Bende ilk ağda yaptığımda acıdan oturamıyordum bacaklarım ayrık geziyordum evde. Sonra 2 3 ağda yaptıkça alışıyorsun. Sabredeceksin dişini sıkacaksın pes etme ama 
0 oy
(831 puan) tarafından
Ben acı az hissettim yerleri agda ile hassas olan yerleri doktor eldiveni ile aldım ilk gebelikte eldivenle agdayla cok yere yaptrma küçük parcalarşa smdi makinaya alıstm tertemiz oluyor azaldı hatta cogu yerimde 5 Buck aylk hamileym inşallah son ay da alabilirim agdaya utanıyorum eşimden hele yanında asla yapamam merak ederdi önceki yapım derdi:D gizledikçede Merak edyo zor aldgmı görse kızardı kesin ama rahat edyo insan 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 125 göst.
5 Haziran 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Selcanttt (2,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 347 göst.
25 Kasım 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Filiz.aras1213 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 418 göst.
14 Ağustos 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 462 göst.
23 Haziran 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Trbznlugln (1,990 puan) tarafından soruldu

379,193 soru

11,350,948 cevap

34,820 kullanıcı

...