0 oy
209 göst.
Diğer kategorisinde (91 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar on gün önce doğum yaptım Gurbetteyim  annem de on beş gündür yanımda kaynanamda yirmi gündür.

Eşim annesinin yanında annemle konuşmuyor triplerde ortada bir şey yok..annesinin yanında anneme bir anne bile demez. Artık bugün burama kadar geldi annemin gözü dolu doluydu doldum tastim kavga ettik annelerin yaninda annemin dönüş bileti haftaya uçak bileti. Annemi evin içinde görmezden geliyor annemin yüzüne bile bakmıyor. Annem memlekette doğum yap demişti zamanında uzak diye sürekli annen karışmasın şu bu dedi. Annemi ağlattı anası da ağzını açıp bir şey demedi.
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hiç konuştunmu eşinle derdi ne kadıncağızlaa
(91 puan) tarafından
Derdim yok diyor
-Reklam-
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Onun annesi biseye karışıp laf söylüyor mu
(91 puan) tarafından
Annesi sessiz sedasiz alttan alttan her şey yapar mesela oğlu işte ya gün boyu salona gelmez oğlu izinliyse çocuğun yanından ayrılmaz kuzum kuzum
(8,937 puan) tarafından
O zaman aynısını sende yapacaksın kisassa kisas sakın susup alttan alma şimdi ipleri eline almazsan daha çok ağlarsın
0 oy
tarafından
Sende onun annesine aynısı yap 
(91 puan) tarafından
Bende öyle yapım diyorum ama annem sen öyle yapma diyor
tarafından
Yap yap sen yaptığı ayıp eee zaten annen gelip sana bakıyor niye aynı anda kalabalik ediyorlar senin annen gittikten sonra gelseymis sende yap bakma annesinin yüzüne anne falan da deme hak edene hakkını ver
0 oy
(2,593 puan) tarafından
Şu kaynanalar neden gelir ki doğuma kızın annesinin dibine . Çık gereksiz buluyorum.  Eşinin yaptığı da terbiyesizlik . Allah hayırlısını versin ne diyeyim ama o dönemlerde genelde herkeste bir kavga kıyamet kopar 
0 oy
(8,369 puan) tarafından
Kısasa kısas ben olsam yaptığının aynısını onun annesine yapardım bazıları bundan anlıyor... 
(91 puan) tarafından
Çoğu zaman yapıyorum umrunda bile değil
(8,369 puan) tarafından
Olmasında zaten benim annemi saymayan birinin annesine saygı duymam
0 oy
(2,910 puan) tarafından
Memleketinde doğum yap dediği için mi bu kadar öfkeli yoksa başka birşey mi var? Açıkçası eğer eşin normalde sana yardımcı biriyse zaten uzakta doğum olayı bana da mantıklı gelmiyor. Biz anne oluyorsak onlar da baba oluyor. Onun da her süreçte yanında olmaya hakkı var. Ama sadece bu sebeple de anneni ağlatacak derecede yok sayıp, kırması da kabul edilemez. Sen de onun annesine aynı şekilde davran o zaman.
0 oy
(13,232 puan) tarafından
Sende onunkine anne deme 
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Öyle kaynana ve kocaya inat annen onu umursamadan rahat davransın sizde onları umursamayın eşin yokkende kayınvalidene eziyet et piskolojik eşin gelincede çok iyi davran kocan hatalı anneside bir insan der ne yapıyorsun senin büyüğün eşinin annesi ayıp diye  hiç altta kalmayın istedikleri bu annen gitsin gelmesin diye ama annen inadına gelsin onlarımı sevindireceksiniz

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 93 göst.
0 oy
17 cevap 519 göst.
26 Şubat 2023 Aile kategorisinde Nudem (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 212 göst.
0 oy
6 cevap 764 göst.
28 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,737 soru