0 oy
580 göst.
Diğer kategorisinde (316 puan) tarafından
Dugunde giymek için abiye istemişti.neyse verdim aradan bir hafta geçti aradi beni kiyafeti vericem evde misin.evdeyim dedim.kiyafetimi verdi azcık oturdu gitti.ben kıyafetimi asacağım zaman baktım ki lekeler var.mesaj attım ekran görüntüsü çektim bu lekelerden farkettin mi dedim.ben yıkamadim üzerindeki susleri dökülür diye dedi.bnde tamm dedim. Siz olsaniz kizar miydiniz

25 Cevaplar

+1 oy
(2,267 puan) tarafından
Ben yazmazdım bi dahada vermezdim 
-Reklam-
+1 oy
(2,806 puan) tarafından
Madem süsleri dökülür diye tedirgin olmuş, kuru temizlemeye verseymiş. Bir daha eşyamı vermezdim sanırım. Ödünç alınan şeye insan daha özenli davranır.
+1 oy
(1,575 puan) tarafından
Leke olmuşsa söylemesi gerekirdi bazı yerleri leke oldu yıkayım mı kuru temizlemeye mi vereyim sen bunun temizlemesini nasıl yapıyorsun diye. Terbiyesizlik yapmış 
+1 oy
(2,522 puan) tarafından
Yazıp bide resim atmazdim .ama buda vermezdim olur biter
0 oy
(8,322 puan) tarafından
Ayyy kızmazdım ama Bi dha öldür Allah birşey vermezdim 
0 oy
(1,573 puan) tarafından
ödunc alınan şeylere ozen gösterılmesı gerekır leke olmussa kuru temızleme olur sıler en azından ınsan yanı bılemedım atıp etmıs ben olsam yazmazdım da bırdaha vermezdım de
0 oy
(8,933 puan) tarafından
Kesinlikle bidaha görüşmez bisey vermezdim
0 oy
(2,667 puan) tarafından
Ben arama mesafe koyardım hatta laf açılınca da derdim
0 oy
(4,492 puan) tarafından
Geçen bir abiyemi kuru temizlemeye bin liradan verdim şimdi arkadaşın ona o parayı vereceğime elbise alırdım daha iyi diye düşünmüş tabi eğer bir daha görüşmeyi düşünmüyorsan ücretini talep et fişini gönder terbiyesizlik etmiş çünkü
0 oy
(1,570 puan) tarafından
Valla canım elbise en son paylaşılacak bir şey bence ama madem vermişsin özenli bir şekilde kuru temizlemeye verip sonra sana vermeliydi bence bir daha kimseye verme 
0 oy
(763 puan) tarafından
Senin postu görünce benim elbisem aklıma geldi 1 sene önce görümcemin arkadaşı mezunda giyecek kıyafetim yok diyordu benim elbisemi sormuştu kız kapalı bende kapalıyim görümcem açık o yüzden ondan alamadı geri rica etti verdim 1 hafta geçti elbiseyi getirdi baktım kemeri yırtılmış ama tamir yapılabilir gösterdim görmedim tamir yaptırıyim dedi geri verdim biz ayrı eve çıktık doğum yaptım çocuk hayırlı olsuna geleceğiz dediler bende o sıra elbisemi de getirirler diye düşünüyordum gelmediler ondan sonra da ztn deprem oldu şimdi nerdeler bilmiyorum bile.
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Kuru temizlemeye verseydin bari diye laf söylerdim 
0 oy
(3,414 puan) tarafından
En azından getirmis burda gormustum bircok insanin kiyafeti geri gelmemis. U.yuz vakalarından korktugum icin kiyafet ödünc vermeye yanaşmam ben 
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Ya lekeyi de geçtim terlemedi mi bu hiç? Asla kuru temizlemeye vermeden iade etmezdim. Ne kadar pis. 
0 oy
tarafından
Kuru temizlemeye verseymis o zaman . Kiralasa bile ne kadar tutacak . Cimri pinti . Boşver bı daha verme . Ter kokusuyla gönderince utanmiyorlar mi ya hayatta veremem aldığım elbiseyi o şekilde 
0 oy
(3,084 puan) tarafından
Iste bundan sonra daha bir şey vermemen gerektiğini öğrendin 
0 oy
(812 puan) tarafından
Leke olabilir yani ama bunu temzlseydi bari 
0 oy
(759 puan) tarafından
Ben vermiyorum yakın arkadaşımda olsa. Bundan 5 6 ay önce arkadaşıma verdim kıyafetimi hala geri vermedi bidaha vermiyorum o yüzden. Bidaha verme canım en iyisi 
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Yani kızmazdım da bir ayıplardım çünkü üzerindeki pullar taşlar dökülecek diye yıkamadıysa Kuru temizlemeye verseydi o zaman yani bir kıyafeti nasıl aldıysa öyle vermesi gerekiyor insanın utanır kirli bir şekilde verdiği için ama hani bunun için arkadaşımla küsmezdim
0 oy
(435 puan) tarafından
Kızmam ama  bidaha da vermem. Kuru temizleme diye bişey var. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 204 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 92 göst.
18 Haziran 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 298 göst.
6 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 127 göst.