0 oy
794 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ne yaptıysam begenmiyor genelde annemde begenmezdi yemek yapmayı cok seviyorum bazen bende begenmiyorum nasıl lezzetli yemek yapabilirim

38 Cevaplar

+1 oy
(3,874 puan) tarafından
El lezzeti dıye bısey var sanırım. Nesını begenmıyor mesela salçası mı suuyu mu baharatımu
tarafından
Hiçbirini beğenmiyor internetten bakıp aynısını yapıyorum yine begenmiyor
(3,874 puan) tarafından
El lezzeti canm ya üzülme elımden bu kadar gelıyo de sevdıgı seylerı yap tek. Çunku beb değişxegını sanmıyorum.
tarafından
Internetten bakıp yaptığın için güzel olmuyor bence anne usulü yapman gerekiyor
-Reklam-
+1 oy
(1,219 puan) tarafından
Lezzet kişinin elinde birde salcağ ve tuz oranı yemekte çok etkili onlari ayarlsan olur gibi 
(1,219 puan) tarafından
Birde bence ölçülü yapmayı dene birebir ben göz kararı yaparım hep
(7,447 puan) tarafından
Aynen öyle
(948 puan) tarafından
Aynen katılıyorum sana lezzet kişide şahsen benim yaptığım yemekleri herkes çok beğeniyor 22 yaşındayım
0 oy
(2,788 puan) tarafından
Biraz tariflere bakarak yap bence. Ama kim ne derse desin el lezzeti denen birşey var. Sen saatlerce içli köfte sarma yaparsın ortalama olur, biri gelir sahanda yumurta kırar lezzetine doyulmaz.
tarafından
Elimin lezzeti yok sanırım internetten bakarım yaparım yine olmaz
0 oy
(1,743 puan) tarafından
Az su koy mesela çok su tadı bozar 

Etli sulu yemek yapıcan mesela etleri güzelce kızart öyle koy direk koyma

Et suyu kullan 

Üzerine Tahiyyat oku
tarafından
Baklagilli yemek yapacaksam önce eti de haşlarım ayrı ayrı sonra bastırırım
(2,877 puan) tarafından
Eti niye ayrı haşlıyosun yağda kavur salça soğan sonra bakliyat. Haşlayarak tadını yok ediyosun bence senin biraz püf noktaları bilmen gerek acele etmeden özene özene
(734 puan) tarafından
Et haşlanmaz tavuk mu cnm bu tabi tadını bozar arkdaş yazmış eti kavurcan ama kızma yemek becerin yok eğitim al kursa fnn
0 oy
(8,267 puan) tarafından
Kendini deneye deneye yaptığın her yemekten ders çıkararak canım 
tarafından
Yine olmuyor yapamıyorum
0 oy
tarafından
Her yemeğin kendine has puf noktası var acaba onu mu tutturamiyorsun 
tarafından
Bilmiyorum
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Yemeğimi pastami herkes beğenir ya birşeyleri eksik yada fazlq koyuyor olabilirsin malzemem olsun çeşit çeşit yapayım çok severim salcan filan ev salçası güzel oluyor 
tarafından
Evimde herşey var cok şükür ama lezzet hiç yok
(7,249 puan) tarafından
Hangi yemek yapacaksan yazabilirsin yardımcı olurum canım illaki birşeyleri eksik birşey katiyorsundur yaptikcada alisirsin
0 oy
(15,200 puan) tarafından
Yağını bol.koy yemeklerin.bi de domates çok lezzet katiyo. Salcadan ziyade domates daha çok olduğu zaman daha lezzetli oluyo. 
tarafından
Eşim yaglı yemez ki
0 oy
(48,668 puan) tarafından
el lezzeti diye bisey var bazisinin cok lezsetli oluyo bazisinin olmuyo 
0 oy
tarafından

İnan ki teyzemde de aynı sorun var buraya bunu yazdığımı görse beni ipe asardı :D bak mesela şöyle yap sebze yemeği yapıyorsan kabak patlıcan gibi önden bir kızart yağ da yemeğe tat veriyor birde salçayı iyi kavur sebze yemeklerini iyi kavur yeşil fasülye yapıyorsan salça soğan kaçırdıktan sonra yeşil fasulyeyi at biraz sarımsı renk almasını bekle altını kısarak kokusu kalmaz domates ekleyebilirsin ekşimsi olur yemeklere zeytınyagı koyabılırsın kokulu olur  ete baharatını iyi ayarla kimyon kekik tat verir kokusunu bastırır bunun bunun gibi tüyolar :) 

tarafından
Allah senden razı olsun kaç defa kızartarak yemek yaptım güveç vs eşimin oglu hiçbişeyi beğenmezken abla Bi daha yiyebilir miyim dedi Allahı cocuklarını sana bağışlasın
tarafından
Amin canım hepimizden razı olsun şeninde aynı şekilde inşallah ne mutlu :) ❤️
0 oy
(4,645 puan) tarafından
Her şeyim olculudur olcunun dışına çıktığım an yemek çöp oluyor malesefff
tarafından
Bende onu ayarlayamıyorum
0 oy
(2,803 puan) tarafından
3 kardesiz ayni yemegi yapsak en iyisi benimki olur :) 

Ortancı lezzetsiz yapar her cesit yapar ama 

Kücük olan daha acemi ama guzel yapiyor el lezzeti bana cekmis 

Sende yapa yapa ogreneceksin cnm dert etme severek yapmaya devam et o sevgi gun gectikce lezzete donusecektir ❤️
0 oy
(180 puan) tarafından
El lezzeti sanırım bende kolay kolay yemek yapmayı sevmem ama yaparsam güzel olur eşim de bazen şakasını yapar şu yemeklerin de güzel olmasa napardik diye :D yapacak bir şey yok beğenmiyorsa kendi yapsın 
0 oy
(3,011 puan) tarafından
Elimin lezseti bendede yok biraz acıkınca yemek yap ozaman hevesli oluyor
0 oy
tarafından
Canım o biraz da el lezzeti benim gorumcemin eltimin de el lezzeti yoktur mesela çok yemek yaparlar ama lezzetsiz olur 
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Tarifli yapıyorum diyorsunuz ama bence illa bi yeri kaçırıyorsunuz. İyi marka salça yağ kullanın. En çok izlenen videolardaki yemekleri yapın. Örneğin fasülye yapacaksanız en çok izlenen videoya baksın ve yorumları kontrol edin 
0 oy
tarafından
Bende de aynı sorun var  maalesef elimizin lezzeti yok ben ve eşim artık kabullendik.
0 oy
(346 puan) tarafından
Herkez çok beğenir yemeklerini tarif istrler hatta her gelen muklaka ama aynısını bizde yapıyoruz diyen bile oldu onlara şu cevabı verdim tuzu atarken karıştırırken soğan dograrken su eklerken pişirirken yemeklere sevgi katiyorum her işin başında besmele çekiyorum çaya şeker bile katarken denemeni isterim ihlas ve Fatiha suresinde çok etkili 
0 oy
(3,400 puan) tarafından
Babam tansiyon hastasi benim ondan hep yemek yaptim mi tuzsuz yapardim simdi o aliskanligim hep devam ediyor bazilari da tada tada yapiyor ama ben oyle yapmayi ds sevmiyorum bilmedigim sey olur nefis yemek tariflerine bakiyorum birebir yapinca cok güzel tutuyor olcusu canım 
0 oy
(948 puan) tarafından
Kendi yapsın ozmn canım 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 86 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 374 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ercaneymen (382 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 325 göst.