0 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar hangi robot supurgeyi kullaniyorsunuz ? Hem silen hem supuren nasil? Gereklimi sizce 

10 Cevaplar

0 oy
(3,669 puan) tarafından
Phillipsin aldık daha yeni ama memnun kalmadım iade edeceğim mop kısmı yerinden çıkmıyor sadece süpürme yapıyorum o orda çok saçma geldi 
tarafından
Yaa bende philips alacaktım modelı ne
(10,075 puan) tarafından
Ama zaten mop kismi hicbirinde cikmiyorki sadece supursende o takili oluyor yoksa uyari veriyor
(3,669 puan) tarafından
7000 serisi canım yok canım kardeşimde var o paspas kısmı çıkıyor bunda çıkmıyor kardeşim mop kullanmıyor çıkarıyor paspasi ama bunda çıkmıyor boşuna orada duruyor hem kirleniyor hem yıpranıyor
(10,075 puan) tarafından
E silmesi olmayan bisey alsaydin canim. Benimki sadece supuruyo
(3,669 puan) tarafından
Ikiside olsun istedim ama bunda o paspas kısmının çıkmaması çok saçma çıkan olsa sadece süpürme yapınca çıkar silme yapınca tak
-Reklam-
0 oy
(1,562 puan) tarafından
Xiaomi kullanıyorum memnunum mop özelliğini hiç kullanmadim ben
0 oy
(1,623 puan) tarafından
3 sene önce vacuum mop pro almıştık. Memnunum. Mopunu çok sık kullanmıyorum çünkü deterjanlı silme yapmıyor salonumuz çok geniş, arada silmeye usendigimde oraya çalıştırıyorum ama silmeden önce halı toplamak lazım. Halıyı ayırt eden yeni modeller var sanırım.
0 oy
(13,281 puan) tarafından
Roborock var bende q7 ben memnunum moplu ama mop aman aman temizlik yapmıyor çoğu zaman mop kısmını takmıyorum ben zaten onun arkasından sprey mopla geçiyorum kendim 
(3,669 puan) tarafından
Memnun musunuz q7 den nasıl çekim gücü falan bende o modeli düşünüyordum aldığım yerdeki kız philipsi övdü durdu onu aldık ama iade edeceğim ya kimse memnun değil
(13,281 puan) tarafından
Ben gayet memnunum. Roborock genel itibariyle iyi üst modeller çok pahalı diye ben bunu aldım benim işimi görüyor. Çekirdek kabuğu vs alıyor gayet yeterli bence
(3,669 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(109 puan) tarafından
Ben Türk markası olan Yui marka airfryerdan çok memnın kalınca robot süpürgesini de aldım. Halı ile zemini kendisi ayırt edebilip emiş gücünü ona göre ayarlıyor. Ayrica mop  durumundayken halı ile zemini ayırt edebildiği için halıyı ıslatmıyor. Bu birçok süpürgede olmayan özellik. İnternet satış sitelerinde yorumları inceleyin isterseniz. Ben çok memnunum. İki günde bir çalıştırıyorum. Benim beklentim düşüktü. Gırgır gibi bile olsa iyi, işimi görür diyordum fakat hakkını fazlasıyla veriyor. Bebekli ev için mükemmel.
(557 puan) tarafından
Yui Türk markasi değil canim
0 oy
(49 puan) tarafından
Bende ıkı hafta önce Philips 3000 serısı aldım ben memnunum 2 çocuk ve hamıleyım ekim ayagım oldu sureklı süpürme derdınden kurtuldum sılme deterjanlı yapılmadıgı ıcın bır sefer denedım o yüzden onun ıcın bırsey dıyemıyecgım
(3,669 puan) tarafından
Bende 7000 modeli var paspas kısmı yerinden çıkmıyor 3000 modelde de mi aynı
(49 puan) tarafından
Çıkıyor canım cırt cırtlı zaten
(3,669 puan) tarafından
Altındaki cırt cırt yeri halıya yapışıyor ama
(49 puan) tarafından
Ben kullanıyorum hıcbırseys takılmadı daha hatta mobludan daha rahat gecıyor bu şekilde zaten robot tarafındalı yerı sert o yüzden yapısması imkansız
(3,669 puan) tarafından
Bizde mutfakta halı örtüsü var ona yapıştı
0 oy
(1,123 puan) tarafından
Roborock S8 aldm çekim gücü çok iyi güzel temizliyor....mop paspas kisminida yazın baya kullandım halılar serili olmadığı için....  Şuan yapsam bile mop yapınca halının üstüne gelince kaldırıyor parkeye geçince indirip yine yapıyor... kısacası ben memnunum 
0 oy
(8,969 puan) tarafından
Roborock s5 Max var bende. İki sene olacak alalı. Şimdi uçmuş fiyatları. Ben çok memnunum hem süpürgesinden hem silmesinden.
0 oy
(721 puan) tarafından
Xiomi. Hiç silme kullanmadım şimdi alsam sadece süpürme alirdim
0 oy
(6,103 puan) tarafından
Markası 360. 2bucuk sene oldu. Elim ayağım. Canım süpürgem. 

Çok derin temizlik bekleme ama günlük olarak harika

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 95 göst.
0 oy
7 cevap 180 göst.
0 oy
4 cevap 121 göst.
0 oy
5 cevap 114 göst.

381,066 soru

11,408,170 cevap