0 oy
253 göst.
Diğer kategorisinde (256 puan) tarafından
Arkadaşlar dün eşimin kız kardeşi ve annesini yemeğe görürdük. Eşimde bende diyetteydik geçen gün benim şekerim düştü fenalaştım. Kayınvalidemde nasıl gidiyor dedi eşimde benim için yemedi az daha geberecek ölüp gidecekti dedi. Bende sinirlendim tabiki annesi de doğru düzgün konuş o ne demek dedi. Bende eve gelene kadar eşimle iletişim kurmadım o esnada benimle ailenin ve başkasının yanında doğru düzgün konuş dediğin beni kırdı ve kızdırdı yazdım. Sonra da eve gelince karşıma aldım benimle doğru düzgün konuş ben sana saygısızlık etmeyip konuşmama dikkat ediyorsan sen de bana saygısızlık edemezsin tanımam seni dedim. Yine beni suçlu öıakrcka şeyler söylemeye yeltendi ben bastırınca sustu. Bir daha böyle yaparsan benimde sana saygım azalacak ve bende sana aynısını yapmak zorunda kalacağım dedim. Sonra konuşmadı daha sonra cevap vereyim mi dedi bende çıktım odadan. Bu gece saat 4 e kadar bilgisayarıyla oynayıp yanıma gelmedi. Neyse bugün de yüne mesafeliydim. Uzun zamandır da tuvaletten 1 saate çıkmıyor telefonla uğraşıyor sonra çıkıp bilgisayarına gidiyor oyun oynayıp film izliyor. Bende de birikmişti artık az önce yine odaya girdi kapıyı kapattı bende gidip nereye kadar böyle olacak dedim eşimde çocuk olana kadar dedi. Bende çocuğa mı bağlı bizim evliliğimiz dedim eşimde başladı gülmeye birlikte uyuyor birlikte yemek yiyoruz ya ne istiyorsun dedi. Bende bunlardan mı ibaret evlilik dedim. Sonra çıktım dışarıya. Şimdi dışarıdayım yaaa benim aklımla oynuyor herkes ne yapardınız benim yerimde olsanız. Annemlere gitmem şu an onların kapısının önündeyim ama onlara da gitmem. 

2 Cevaplar

0 oy
(4,220 puan) tarafından
Eşin başta saçmalamış ama son söylediği şeyler seni kızdırmak için boşver az gez dolan eve git öküz deilse gönlünü alir
(256 puan) tarafından
Öküzün önde gidenidir asla gönlümü almaz üstüne beni suçlu çıkarır
(256 puan) tarafından
Ayrıca o her sözünü de bilinçli söyler. Yani hiç sanmıyorum kızdırmak için söylesin. Hatta özellikle dalga mı geçiyorsun dedim yooo senin soruna cevap verdim dedi.
(4,220 puan) tarafından
Ay ne bilim kiz benim eşim bazen beni kızdırmak için gıcık gıcık konuşur ben iyice delirince gelip sarılır kucağına alır güler seni kızdırmak için yaptım der
(256 puan) tarafından
Benimki öyle değil inadıma söyler ve üzülsem kızsam bile ki asla gönlümü almaz aksine beni suçlar.
-Reklam-
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Annene git dışarısı çok soğuk iyice hasta olursun ve kimse umursamaz sen kendi doktorun olacaksın üstelik eşinin yaptığı başlı başına saçmaladık ve evli bir adamın bilgisayarla işi nedir anlamıyorum çocuk er yada geç olur zaten bunun bir acelesi mi varmış 

(256 puan) tarafından
Yaa beni iyice strese sokuyor. 3 kez kimyasal gebelik geçirdim tahlillerim değerlerim herşeyim normla2belkğ de eşimden kaynaklı o hiç gitmedi bile doktora. Ama beni strese sokuyor. Anneme de gitmem o da beni kırıyor yapmadığım şeyler için suçladı. Arabam var onun içerisindeyim çok teşekkür ederim
(2,702 puan) tarafından
Bari klimayı aç sakin biyere sür arabanı biraz slow bir müzik aç ruhunu dinlendir iyi gelecek sanada
(256 puan) tarafından
Doğru diyorsunuz teşekkür ederim sağolun

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 728 göst.
17 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Glstanbeste (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 393 göst.
19 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 640 göst.
19 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Sebebsizz (137 puan) tarafından soruldu