0 oy
56 göst.
Diğer kategorisinde (778 puan) tarafından
Kizlar ben doğum hapıni eşim evde olmadığı için saat 11  gibi alıyordum gece kaç gün önce saat değişikliği yaptım saat 8 de kullanmaya başladım ama hiçbir gün ertelemedim günlük olarak kullandım sizce hamile kalır mıyım  birde kızlar eşimden gizli hap kullanıyordum eşime yakalandım çok üzüldü sana güvenim yok dedi artık  bende ona herşeyi anlattım egerki elimden ne zmn tutarsan ne zmn anlayışli olursan o zmn isterim dedim çok iyi bir baba ona birşey deyemem kızını sever güldürür çocuk gibi onla oyun oynar o şekilde yani dedim birbirimize zaman verelim dedim  siz olsanız ne yapardınız bana diyo düzelecem sözünü dinlicem o şekilde ama yinede  zaman lazım dedim 

2 Cevaplar

0 oy
(7,993 puan) tarafından
7 gün ara verdikten sona 2. Pakettrmi saat değişikliği yaptın 
(778 puan) tarafından
Yok canım aynı pakete yarın adet olmam lazım o şekilde
-Reklam-
0 oy
(13,315 puan) tarafından
Çocuk istemek ortak karardır senin dusunceni önemseyip saygı duysa zaten bütün bunlara gerek kalmaz ben eşime spiral taktıracağım dedim gidip taktırdım geçen eşim sana yaramıyor istersen çıkarttır dedi ama çocuk düşünüyor muyuz spirali çıkarttırsam neyle korunacağız bunu konuşmadığımız için kontrole gittim ama çıkarttırmadım sana güvensizlik yaşayacağına senin ona neden güvenmediğini düşünsün 
(778 puan) tarafından
Evt  hani bende dedim  sana güvenim yok ne zmn duzelirsen o zmn isterim oda dediki tamam düzelecem   bende spiral taktırdım bana iyi gelmedi çok yan etkisi vardı  sonra çıkarttım ondan sonra eşim korundu kaç ay aradan geçtikten sonra bu 3 aydır çocuk istiyorum deyip korunmuyyor o şekilde

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 151 göst.
13 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Elisa bebek (935 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
22 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 125 göst.
11 Aralık 2022 Diğer kategorisinde eyll.. (351 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap