0 oy
163 göst.
Diğer kategorisinde (10,978 puan) tarafından
Bu gün doktorlarla görüştük.umid bitti kizlar.artik babamın vücudunun pes etmesini bekliyoruz .fişi çekelim filan demediler daha.cigerlerinden sonra kalbi ,kabinden sonra da hafta sonu boberekleri iflas etmiş.kendisi koma halinde fakat hiç bir refleks tepki vs göstermiyormus.buyuk ihtimal beyin ölümü oldu diyorlar.artik gördüğümüz kar dediler.her gün bir aile bireyi gidip görmeye devam edeceğiz.hangimiz son kez görecek belli değil.

Bu aşamada ne yapmalıyız ? Doktorlar tahminen iki hafta içinde diyorlar. Bunları sormak çok zor ama bilmem lazım.

9 Cevaplar

+2 oy
(1,051 puan) tarafından
Bana kızma ama sağlam bir organı varsa organ bağışı yapın hayat kurtarırsiniz 
(6,109 puan) tarafından
Ben de böyle düşünüyorum en azından bir parçası birine umut olur, bir yerlerde tekrar yaşar. Çok zor Allah sabır versin
-Reklam-
0 oy
(2,666 puan) tarafından

Ölüm de allahtandir canım. Beyin ölümü gerçekleşti ise yapacağınız hiçbir şey kalmıyor. Fişi çekmek çok zor bunu de çok zor ama maalesef çekelim derlerse karşı çıkmayın. Baban için çok üzüldüm. Rabbim kimseye yaşatmasın. Her nefis ölümü tadacaktır. Kızma bana ama bu duruma kendinizi hazırlayın. :(

(10,978 puan) tarafından
Cildircam evin içinde duramiyorum
(2,666 puan) tarafından
Yaşı da büyük değildi. Bol bol adına hayırlar yapın canım. Umarım bir mucize olur da iyileşir.
0 oy
(847 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun ;( ne diyeceğini bilemedim 
(10,978 puan) tarafından
Bizde ne yapacağımızı bilmiyoruz
0 oy
(5,734 puan) tarafından

Çok geçmiş olsun :'( baba hassas noktam boğazım düğümlendi :-(

(10,978 puan) tarafından
Ne yapacağımı bilmiyorum cildircam
(5,734 puan) tarafından
Ne yapabilirsin ki :-(:-( Allah sabır versin yardımcınız olsun inşallah ne diyeceğimi bilemiyorum :-(
0 oy
(1,524 puan) tarafından

Cok üzgunum baban icin:(allah aydin amcaya yardim etsin

(10,978 puan) tarafından
Amin .rabbim acısın .günahlarıni affetsin.bu çektiğini günahlarının kefareti yapsın inşallah
(1,524 puan) tarafından
Amin insallahh cnm
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Ahireti için bol bol dua edin canim elimizden bazen hiç birşey gelmiyo maalesef dua etmek en iyisi :(
0 oy
(1,262 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun çok zor bir durum ölüm hak doktorlar ümidi kesmisse diyecek birsey yok canim bol dua edin hayir yapin 
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Çok üzgünüm Allah onun da sizin de yardımcınız olsun 
0 oy
(8,385 puan) tarafından
Çok üzüldüm canım eminim çok zordur senin için ama elden birşey gelmiyor fişini çekelim derlerse dursun demeyin dah açık acı çektirmeyin :(

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 402 göst.
29 Haziran 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
0 oy
4 cevap 113 göst.
6 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Expertmom (499 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 196 göst.
4 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde 2801 (126 puan) tarafından soruldu