0 oy
167 göst.
Diğer kategorisinde (55 puan) tarafından
30+3 olduk tasinmamiz gerekiyor bikac hafta içinde. Eşim olsun ailesi olsun destekçi şükür yardım etmeye hazırlar ama illaki benimde yapmam gereken şeyler olacak bebişe bi zararı olur mu bu temponun endişeliyim:(

7 Cevaplar

0 oy
(4,570 puan) tarafından
Kendini yormadan dinleme dinlene yardım edevilirsim canim agir kaldırma bir yerlere uzanmamaya calis
(55 puan) tarafından
Dikkat etmeye çalışırım inşallah sıkıntı çıkmaz aniden gelişti bu durum
-Reklam-
0 oy
(8,649 puan) tarafından
35 te toplandım tam taşınıcam 36 da doğum yaptım lütfen kendini yorma gerekirse toplamak için insan bul... 
(55 puan) tarafından
İşte bundan korkuyorum erken doğum vs olur diye.
(8,649 puan) tarafından
Yavaş yavaş yap ağır asla kaldırma ve uzanma benim zaten erken doğum riskim vardı birde taşınma girince doğurdum bu hataları yapma
(55 puan) tarafından
Dikkat edeceğim teşekkür ederim
0 oy
(2,665 puan) tarafından
Ben 36 haftalıkken taşındım canım . Dinleme dinle yavaş yavaş yaptım. Ağır işler yapma yeterli
(55 puan) tarafından
İnşallah sorunsuz hallederim bende
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Bende bu haftalarda taşındım eşim ve kaynanam topladı genelde bütün işi eşim yaptı ben pek yapmadım Allah ondan razı olsun 2.3 gün işe gitmedi bitti Elhamdülillah 
0 oy
(1,090 puan) tarafından
Sorun olmuyor dikkat edersenz bende eşim kaynanam annem babam yardımcı olmuştu. 34.haftamdaydm . Hergun bir iki koli hazirlamistim büyük şeyleri de ailem yaptı 
0 oy
(1,574 puan) tarafından
25 haftalıkken ev taşıdım herşeyii yıkadım temizledim koliledim diger evi de sildim dizdim temizledim biirşey olmadı zorlamadıgın sürece sorun yok 
0 oy
(1,782 puan) tarafından
Ağır kaldırma işlerini oturarak yap kocana yaptır tabak çanak o kaldırsın bişey olmaz ama hop hop herşete atlarsan ağrın falan olur

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 38 göst.
8 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Selenyalcin (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 68 göst.
29 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Defnebus (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 53 göst.
3 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde senemulucay3 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 126 göst.
9 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,595 soru

11,478,373 cevap

35,093 kullanıcı

...