0 oy
325 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Demin post açtım eşimle ilgili. Kızım bu saat oldu hâlâ uyumadı. Odada ayağımda sallıyorum uyudu uyuyacak eşim ök.üz gibi horluyor. Çağırıyorum duymuyor. En son yastık attım üzerine öyle kalktı. Horlama. Çocuğu uyutmaya çalışıyorum sessiz ol dedim. Bağırmaya başladı yine. O bağırdıkça kızım daha çok huysuzlandı. Sus desem de susmadı. Dedim ne kadar anlayışsızsın. Sabahtan beri ayaktayım gözümden uyku akıyor. Nerden evlendim seninle, b.k vardı dedim. Sinirlenip uyudu 

11 Cevaplar

+1 oy
(3,040 puan) tarafından
Uyurken bilinç yerinde değil ki nerden bilsin horladığını. Işık açıksa çocuk uyumaz. Başka odaya geç öyle uyut çocuğu.
tarafından
Işık açık değil. Başka odadan geldim zaten.
Bir de ben de biliyorum horladığını bilmediğini ama ben onun yanında değim. Ses Bi şekilde seslensem kızımın uykusu hep dağılacak. Ben de kızmadım zaten insan gibi yan dön dedim ama işte
-Reklam-
+1 oy
(444 puan) tarafından
Bacı başka odada uyut uyuyunca yatağına getir adam yoruluyor çalışıyor nerden bilecek horladigini  üzerine yastık fırlatmak nedir  uyku sersemi kalkıp bağırır çağırır tabi  biz kadınlar yine uyuyoruz sabaha kadar adamlar işe gidiyor  uykuda rahat bırakalım bari 
tarafından
Başka odadan geldim.. Çocuk odasında başka yerde uyumuyor. Üzerinde de ****** gibi yastık atmadım. Onu uyandıracak derecede vurdu sadece.
Ayrıca nerden biliyorsun uyuduğumu? Sen uyuyorsun diye herkes uyuyor mu oluyor
(444 puan) tarafından
Valla canım ben 3 çocukla uyuyacak zamanı buluyor sam sende uyuyor sundur diye düşünüyorum
(1,248 puan) tarafından
Valla benim.iki cocuk ona ragmen uyuyamiyorum.gozumddn uyku akiyor o kdar ihtyicm varlo uukuya huyszu bi bebekse cddi anlmada uukusu zor olur
tarafından
Senin 3 çocuğun ya çok sakin her şeyi düzenli, ya sen evde hiç iş yapmıyorsun ya da evde senden başka çocuklarla ilgilenen veya ev işine yardım eden biri var.
Çünkü ben bir bebekle bile uyuyamıyorum. Gece o saatlere kadar ayakta. Sabah 7 de kalkıyor. Gündüz en fazla 2 saat uyudu uyudu dahası yok. E zaten aşırı aktif Bi çocuk. Sürekli ilgi istiyor. Onunla beraberken mutfak işi hariç diğerlerini yapmaya çalışıyorum. Uyuyunca mutfağı topla yemek yap. Çamaşır as topla derken o uyanıyor. Eee ben de uyuyamıyorum. Kullandığım birr sürü ilaçlarım var onlar yüzünden de çöktüm artık. Ne bedenim eski halinde ne de ruhum. Bitti. Tükeniyorum gören yok
(444 puan) tarafından
Canım benim sen annesin senin sağlam ayakta durman lazım  gerçekten çocuk bakımı çok ama çok zor ama güçlü olmaktan başka şansımız yok emin olki ben senden daha kütu durumdayım benim iki çocuğum özel çocuk  okula götür gel rehpirasyon merkezine gidiyoruz haftada iki kez  olbir oğlum var düşman başına hangi köşeye bakacağımi şaşırıyorum bazen ama ben kendime hep bakıyorum baka biliyorum diyorum kendimi bırakırsam zaten ne onlara nede kendime bir faydam olmaz  benim kızım öğlenci  tek avantajımız sabah 9 a kadar uyuyolar bende 9 a kadar onlarla uyuyorum işlere gelince allah razı olsun eşim yardımcı oluyor bana  ve çoğu işi gece yapıyorum ben film açıyorum yatağa giriyolar ben işlerimi yapıp bitiriyorum sabah uyanınca kahvaltı dışında hiçbir işim kalmıyor bide akşam yemeği sende işlerini gece yap ben çamaşır bile gece asarım gündüze çok güzel uyanıyorum isim az moralim iyi oluyor bide 7 aylık hamileyim sobalı ev düşün gece sobanin yedek kocasını doldurup gündüz hemen gecenin kini çıkartıp doluyu koyup kahvaltıyı hazırlayıp çocukları uyandırıp sobayı yakıyorum sende işlerini gece yap bak sabaha daha rahat  edersin Allah tüm annelere yardım etsin güç küvet versin bizede versin inşallah
0 oy
(185 puan) tarafından
Biz kadınlar, anneler deliricez yavaş yavaş bunların elinde
tarafından
Gerçekten öyle ya.
(185 puan) tarafından
Napicaz böyle bilmiyorum
0 oy
(3,314 puan) tarafından
Olur böyle arada patlamalar. Peygamber değiliz sonuçta. Hepimiz erkekler kadar insanız. Sinirlenir kızar üzülür ağlar isyan ederiz. 

Bi dua biraz sessizlik geçer gider. 
tarafından
İnşallah geçer valla dayanamıyorum ya.
(3,314 puan) tarafından
Geçer allahın izniyle. Yalnız babaya da biraz bebekle ilgili sorumluluk verin. İster direk söyleyin iater çaktırmadan yaptırın paylaşın. Tüm yükü üstümüze alarak ömür geçmez, yaranılmaz da, kötü anne de olmayız. Evlat iki kişinin evladı.
(2,091 puan) tarafından
Öyle değincede bakan nasıl bakıyor derler.
12 saat çalışıp geldim yorgunum derler.
Allah bildiği gibi yapsın iclendim gene.
(3,314 puan) tarafından
Dediklerine aldırmayın. Dediklerine inanıp her şeyi yapmaya çalışmayın. Sonra kadınlar erken çöküyor deniyor. Nasıl çökmesin bunca şeye karşı. İstediği kadar numara yapsın o çocuğa bakılacak
(2,091 puan) tarafından
Bakmıyorlar malesef.
Bakmayan bakmıyor
Biyolojik baba varmı var işte.
Bide kendini iyi baba sanar iyi değil vasat vasat
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Anlayışsız insanla birlikte olmak çok zor canım Allah kolaylık versin 
0 oy
(8,995 puan) tarafından
Uyuyan adama trip atmak.sinirlenmek şimdi komik geliyo bana bende oyledim :D o horladiikca benim cinnlwr tepemde horon tepiyodu :D geçecek bu günler sende benim gibi hatırlayınca güleceksin 
0 oy
(321 puan) tarafından
Kızım uyumadan bir kere uyumadığı için bir şey diyemem. Ertesi gün o işe gidecekse bende kalkıp çocuk bakıyorum aralıksız ev işi temizlik yemek çamaşır yapıyorum. Kızımız uyur ancak öyle yatarız ikimizde. Uyumak üzere olan çocuğun yanında bagirilir mi hem uykusu gitmiştir hem korkmuştur. 
tarafından
He işte ben de ona sinir oldum. Ne bağırıyorsun gece saat 1 olmuş. O en azından iş yerinde 2 kişi veya 3 kişi çalışıyor ama ben hep tekim bana da yazık
0 oy
tarafından
Vallahi Ben Kovdum odadan sabaha kadar çocuklarımla odada mışıl mışıl uyuyoruz
0 oy
(106 puan) tarafından
Bebeğim doğduğundan beri kanepede yatıyorum az önce odaya geçelim taşıyalım bebeğimizde belimde fıtık var kanepe iyice mahvetti dedim saçmalama gece uykum bölünür dedi s.olup gitti yatı diyeceklerim bu kadar 
tarafından
Bunlar niye böyle ök.ğz ya
0 oy
(731 puan) tarafından
Yorgun oluyoruz uykusuz oluyoruz o konuda sana çok hak veriyorum çocuk uyumadıkça dahada çok gerginleşiyoruz ama şöyle de bir durum var eşlerimizin açısından bakarsak da adaletli olmak lazım onlarda erkenden kalkıp işe gidip ekmek parası derdine düşüyor tabiki yardımcı olmaları gerekiyor ama herzaman her sorun her sıkıntında o yardımı talep edemiyoruz onlarda erkenden kalkıp işine gücüne gidiyor onlar içinde kolay değil tabi senin eşinin çalışma yorulma durumunu bilmemem bide uyku küçük ölüm demek bilinçsiz uyku halinde iken horlaması istemsizce bir sorun benim eşimde aşırı uykusunda korlar biz oğlum ile aştık kaç özür diledi mahçup düştü horluyor sun dediğimde ama bu onun elinde değil sırf bunun için hastaneye bile gitti defalarca ama çözüm olmadı şuan bile mesela horluyor ama bence çözülmeyecek kadar ciddi sorunları hariç bu tür pişmanlık hissi vermeyin karşıya bu kez o sizin onu nede olsa istemediğinizi düşünüp onunda bu evliliğe karşı bir çabası direnci kalmaz 
0 oy
tarafından
Sende yoruldun adamda uyku halinde horlamayı yönetecek hali yok ki adamın. Onunda uykusu bölündü sınırlı olması normal. 

Sana tavsiyem sakin sakin nerden evlendim vesaire gibi sözler sarf etmemen evlilik bu tarz şeylerden o kadar ağır darbe alıyor ki. Bunlara dikkat et olur mu. 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 539 göst.
0 oy
4 cevap 648 göst.
12 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Leylow_ (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 536 göst.
24 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+5 oy
10 cevap 445 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Rojda Elez (111 puan) tarafından soruldu