0 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde (823 puan) tarafından
Görümcemle konuşmuyorum kavgalıyız. Birgün öncesi evindeydik, aile büyüğü geldiği için. Mecburiyetten gittim. Aile büyüğünü de eşim otogardan aldı. Her neyse. Pazar günü tekrar aradı oğlumu otogara bırakır mısın diye. Sürekli şu kadar param var bu kadar param var diyen insan lafı sözü para,ev, altın taksiye binecek parası mı yokta sanki eşimi şöför gibi arıyor ya. Sanki tek kardeşi eşim. Beni huzursuz etmek için yapıyor güya konuşmuyoruz ya kardeşim zaten onu dinlemez gelir diye arıyor. 5 yıldır huyu hiç değişmedi gerçekten nefret ediyorum yapmadığı kalmadı. 

2 Cevaplar

0 oy
(680 puan) tarafından
Bosveeer takma ..Gerçekten bu hayatta hiçbir şey için üzülmeye değmez..Sen takmadikca o da uğraşmaz senle 
-Reklam-
0 oy
(106 puan) tarafından

Benim kaynanam yapar biz Ankara da onlar k.kalede oturuyorlar ne zaman gitsek hadi markete gidelim der eşime hamile olana kadar bende giderdim art niyet atamadığım içim hamileyken yine dedi bende çok yorgun dedim zaten sen gelme otur oğluşumla ben giderdim demi aşkım dedi eşime :D o akşam biz boşanmam kararı aldık öyle şiddetli bir kavga oldu ve bunu kendisi biliyo geçen gittiğimizde yine aynı şeyi yaptı eşim gitmek istemedi bende hadi aşkım gidinde gelim şurdan şura bıkacak dedim kaynanam pert oldu istediğine ulaşamadı senin yollamak istemediğini bildiği için inada yapıyo sen de onun yanında hafî götür getir diye 

(868 puan) tarafından
Kaynanaların gelinlerini rakip görüp oğullarını kıskanmaları iğrenç bişey.Kuma gibi davranıyolar aşkım nedir ya o senin evli barklı oğlun
(823 puan) tarafından
Bende bir ton kavga ettim bir pazarimiz var vs diye.  Sonra dedim sen oraya git ben de annemlere gidiyim sonra fikir değiştirdi yetişemicem diye görümcemi aradı beni alışverişe falan götürdü

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 310 göst.
22 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Zambak (1,975 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 605 göst.
3 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 77 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Annebebek34 (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 209 göst.