0 oy
740 göst.
Diğer kategorisinde (2,705 puan) tarafından

Kızlar ben 7'inci ayın içindeyim ama iki kere aşerdim, oysaki planlarım vardı eşimi delirtmek gibi. Benim oğlan babacı olacak herhalde, hiç zorluk çıkarmadı bu konuda ayar oldum şimdi yaaa :D :D

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende 1 kere aserdim canım benim de senin gibi planlarım vardı benim kızda babaci çıktı :DD
(2,705 puan) tarafından
:D :D Eyvah eyvah, yandık yavrum biz o zaman :ddd
tarafından
Hayelerimiz suya dustu resmen surda kaldı doğuma 25 gün 1 kere oldu başka yok :DD
(2,705 puan) tarafından
Bizim yolumuz daha var, belki benim oğlan inadı bırakır da çilek ister :D Sağlıkla al kucağına inşAllah bebişi kuzum
tarafından
İnşallah kırar canım:D
 amin canım Allah razı olsun hepimiz inşallah <3
(2,705 puan) tarafından
İnşAllah :D

Amin hayatım <33
-Reklam-
0 oy
tarafından

Aserme değil de rüyamda yeşil erik gördüm herife dedm yeşil erik gördüm galiba aseriyorm aradaki tardi bulamadı gitmiş siyah erik almış bunu bulabildim askm bu da erik sonuçta diyo :D

(2,705 puan) tarafından
Zorluk çıkarsaydın kız "ben yeşil istiyorum" diye :D :D Yav keşke ben de çilek falan aşersem ama yok, benim adam bayağı şanslı bu konuda :D
0 oy
tarafından

Hergün aşerdim ben hep cabım bişiler istedi :D

(2,705 puan) tarafından
Ne şanslısın yav, keşke benim de isteseydi ama ben anneme çekmişim sanırım onunda aşermesi olmamış :D
tarafından
Yalandan aşerdim de sende eşine habire bişiler aldır bakalım alacak mı sabırlı mı öyle
(2,705 puan) tarafından
Kız benim merhametim var, vicdanım el vermiyor öyle :D Bir de yapmazsa oturur ağlarım :ddd
tarafından
Gece gece isteme canım gündüz aşer işten gelirken şunu al falan de
0 oy
(51 puan) tarafından
Ben bı mandalina aşerdim oda yeni çıkmaya başlamıştı bide cennet hurması başka bişey aşermedim :))
(2,705 puan) tarafından
Ben de iki kere aşerdim onlarda çok basit şeylerdi :D
0 oy
(89 puan) tarafından
Vallacanım ben geçen keledoş aşerdim ağır yemektir büyük anneler yapar amasağ olsun komşum yaptı banada yoladı allah ın hikmetti sanki kadın anladı aşerdiğimi vallaha .bu arada keledoş van yemegidir dağlardan tolanan bitkilerden yapılır 
(2,705 puan) tarafından
Aaa ilk defa duydum, afiyet olsun kuzum ben de tık yok valla. Oğlan babasına acıdı herhalde :D
(89 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm.galibaaa canm oğlun babcı
(2,705 puan) tarafından
Banada öyle geliyor kuzummm
0 oy
(173 puan) tarafından

Hemde nasıl bi de biz hep iki kişi aserdik 11 yaşında kızım var anne şunu söyle de alsın babam anne şunu söyle de yapsın babannem diye diye 9 ayı öyle geçirdik bişey söyleyenler biz hamileyizz derdi :D canın ne istiyosa ye hatta düşün bişeyler bul iste

(2,705 puan) tarafından
:D :D Senin kız da fena canım, ya ben bilerek gecenin bir körü kaldırmayı falan düşündüm ama minnak vicdanım el vermedi kuzum :D
(173 puan) tarafından
Hemde nasillll hala emzirmemden faydalanıp istiyo ;D   Ayy yok bende gece hiç kiymadim hatta bi defasında canım istedi malum sıcak falan şimdi demiyeyim kayinvalidem kızdı kaldıraydın gitseydi diye ama kiyamadım walla ama gün içinde bezdirdim :D
(2,705 puan) tarafından
Ben de ukte kaldı, oğlan babacı çıktı ;( :Dddd
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Birindede kokorec  aserdm birindede gece yarisi midyeaserdm midye yemeye gittik ve normlde 2 sinide asla yemem suandada yemem ama o zamn cok tatli gelmisti..

Bi keresndede sirf kocama esiyet olsun diye kisin ortasnda yesil erik aseriyorum demistim arayip bulmustu 3 tanecik :))
(2,351 puan) tarafından
Aynn cnku hamilelign sonlarnda zaten insan agirlasio bide odem hic  hareket edemezdm herlde :)) aleykumu selam
(2,351 puan) tarafından
Biz 1 ekmek alirdik oda tam bugday veya cavdar ekmegio ekmegi 2gunde yerdik esmle oda az ekmek yer cok tuketmez
(2,705 puan) tarafından
Valla biz çok tüketiyoruz yaaa
(2,351 puan) tarafından
Ekmk saglikli bisey deglmalesef guzel lezzetli ama  kalorili :))
(2,705 puan) tarafından
Haklısın canım :)
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Iki hamileliğimde de zerre aşırmadım canım 
(5,938 puan) tarafından
Yok be güzelim ben bir kere bile aşermedim artık eşim yalvarıyordu bir kere aşerde gecenin bir yarısı bulayım diye:)))) 33 yaşındayım kzum nasıl içinden geliyorsa öyle de
(2,705 puan) tarafından
Benim eşimin canına minnet aşermemem, onun işine geldi valla. Ben merak ediyordum nasıl oluyor diye :)) abla demek daha çok içimden geliyor saygısızlık olur diğer türlü bana göre abla hem bu daha sıcaklık içeriyor :)))
(5,938 puan) tarafından
Tamam güzelim Ne demek İstersen ben buranın Aslı ablasıyım zaten. Allah razı olsun Eşinden de anlayışlı eş dünyada yaşarken İnsanın en büyük cennetidir çünkü Rabbim eşlerimizi başımızdan eksik etmesin
(2,705 puan) tarafından
Amin abla inşAllah
(5,938 puan) tarafından
Amin kuzum  Amin
0 oy
tarafından
Hiç asermedim cok az 1 2 jeteee
(2,705 puan) tarafından
Ben de iki kere ;(
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Hamilelikte hiç aşermedim ama kızım 5 aylık emziriyorum acaip aşeriyorum ve çok yiyorum :D hamilelikte yapmadığım şeyleri emzirirken yapıyorum *.*
(2,705 puan) tarafından
Ben de öyle mi olacağım acaba? Hiç belli olmaz belki de :D
0 oy
(178 puan) tarafından
Bende 3 aylik felandim evin heryeri portakal kokyo esime dedim nie her yer portakal kokyo sanada gelyomu koku dedim yok dedi sonra demek bebegimizin cani portakal istyo dedi kostu aldi.bir kerede kebap koktu heryer ama sadece bana kokyo. Kebap yemeye gittik .oyle canim bise isteyince alyordu ama bu portakalla kebap durduk yere burnuma kokmustu.
(2,705 puan) tarafından
Afiyet olsun canım, ben muz ve cips lays var ya onu aşermiştim ':D
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Benimde sayılıdır cnm ama ben 1. Hamileligimde küçüktüm bilemedim smdi cnm cok çekmese dahi istiyorum yapsın benle ilgilensin diye :D 

(5,436 puan) tarafından
Tuttur cnm kalp kiriyolar yoksa odundur azıcık benimkide :D
(2,705 puan) tarafından
Benimki de boz ayısı yavrum, valla ben oturur ağlarım yapmazsa zaten :D
(5,436 puan) tarafından
Agla kız ben bisi dese hamileyim ben diyom :D
(2,705 puan) tarafından
Yahu :D :D Ben de öyle yapcam :ddd
(5,436 puan) tarafından
Bu sefer o kadar çok söyledim ki adamın da hamile kalası geldi :P
0 oy
tarafından
Her zaman asermedim ben canım 
(2,705 puan) tarafından
Ben de iki kere aşerdim sonrası yok kuzum :d
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Böğürtlen aşermiştim 2 ay önce ağladım ya bulamazsak diye internetten söyledik yarım saatte geldi :D

(2,705 puan) tarafından
Ben de tık yok ya, ayar oldum :D

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 544 göst.
25 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 609 göst.
28 Ekim 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 732 göst.
8 Aralık 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hzlll (924 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 740 göst.

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...