+1 oy
268 göst.
Aile kategorisinde (176 puan) tarafından

image

ne yapıyorsunuz kızlsra bıdıgı uyutmaya çalışıyorum uyumadı direk döndü yastıktan canım sıkıldı neler yaptınız yemek 

11 Cevaplar

0 oy
(1,483 puan) tarafından

image

bende uyutmaya çalışırken bide baktım uyumuş:D

Dünden yemeğim var hiç yenilmedi rahatım bugünn 

(176 puan) tarafından
Oyy kuzum benim ne gğzel de uyumuş tatlı bıdık bende şimdi hemen uyuttum valla direk murdaga gidicem hemen oh ne güzel yemek derdi yok senin bende pişirdim yemekleri tek karnı bahar kaldı onu yapucam şimdi
(1,483 puan) tarafından
Çoktan uyandı geri ya hep böyle yarım saat uyuyor sadece :D
(176 puan) tarafından
Aynı benim kızım da öyle valla ama geceleri Allah'tan çok öyle uyanmıyor acıkınca anca mamasını içiyor geri uyuyor benim kızda uyandı şimdi kaç dakika oldu hemen uyanıyor
-Reklam-
0 oy
(1,163 puan) tarafından
Bnde bebeğimi uyuttum   tam ortalığı  toplucam  uyandı şimdi gene uyuttum işe  devam  ;))
(176 puan) tarafından
Sanada kolay gelsin cnm benim kızda şimdi uyudu valla
(1,163 puan) tarafından
:))) teşekkürler canım
0 oy
(1,213 puan) tarafından
Oyy maşallah, şu an yaptığı bana çok tatlı gelse de eminim senin için öyle değildir uyusa da işimi yapsam diye bekliyorsundur :)
(176 puan) tarafından
Ay valla öyle cnm uyuşa biraz uyumuyorda yarım saat belki uyuyor uyumuyor bile mutfaga gidiyim topluyun uyurken diyırum bakıyorum kalkmış emekleye emekleye kapıya gelmiş
0 oy
tarafından

Dün gece hiç uyumadığımız için öğle uykusu saat. 3 e kadar uygundu önce oğlumu doyurdum şimdi de ben doymaya çalışıyorum :D 

image

(176 puan) tarafından
Oh afiyet olsun cnm sana da
tarafından
Teşekkür ederim :)
(13,012 puan) tarafından
Kreş tavası mı kaç cm :)
tarafından
Küçük tava kuzum ama inan bilmiyorum ki annemin :) tefalin varya üçlü seti ondan
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Oy maşallah minise

Çocukları doyurdum bütün işleri halettim sadece yemek kaldi karnıyarık pilav ve mercimek çorbası yapicam inşallah
(176 puan) tarafından
Oh kolay gelsin cnm menün çok güzel miş afiyet bal şeker olsun
(4,216 puan) tarafından
Saol canım benim
0 oy
(12,632 puan) tarafından

image

görümceme alıyoruz
(176 puan) tarafından
Güle güle kullansın cnm evleniyor mu
(12,632 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım evet pazartesi nişan var
(176 puan) tarafından
Mutluluklar bir ömür boyu inşallah cnm
0 oy
(15,984 puan) tarafından
Karnabahar ve patates atacam fırına. Benim bebem de uyanmak üzere 
(176 puan) tarafından
Oh afiyet olsun cnm benim de şimdi uyudu bakalım ne kadar uyucak sa :))
0 oy
tarafından
Aynı şeyleri yaşıyoruz jhjhj annemlerdeuom gözlerini ovuşturuyor ama uyku saati değil o yüzden uyumaz babaanem uykusu var diye başımın etini yedi bende uyuttum uyumadı bende dedim uyumaz diye saat gelmeden uyumaz benim kızım saatini bekliyorum
(176 puan) tarafından
Kaç gibi uyuyor kaç yaşında kızın benim kızımda şimdi uyandı daha kaç dakika oldu vakka
tarafından
On buçuk aylık 1 aydır 2 uyku yapıyor sabah 6 7 arası uyanıyor 4 saat sonra ilk uyku yapıyor uyandıktan 4 saat sonra ikinci uykusunu yapıyor en son gece uykusunu da 10 ile 10 buçuk arası yapıyor gece de mamaya kalkıyor
(176 puan) tarafından
Benim çok çok az uyuyup uyanıyor valla akşam da erken yatıyor en geç 9 da yatıyor gece mesela 2 30 kalkıyor mama içiyor yatıyor hiç belli olmuyor valla
tarafından
Bende 9 da yatırırsam erken kalkıyor 10 yatarsa  erken kalkma
(176 puan) tarafından
Bizim kız hiç uyumadı için 7 38 8 40 arasında uyku geliyor biraz daha oyalıyım diyom koyameti koparıyor zor uyuturyorum gece de kaçta kalkarsa bazen hiö kalkmadı oluyor öyle valla
0 oy
(8,288 puan) tarafından

image

ahaah kızıma gülüyorum hala saçına yapışan ıslak mendili dönüp dönüp yerde arıyor bu çocuk beni kalbim ya ❤️
tarafından
Çok iyishhdjdh
(8,288 puan) tarafından
Demi ama şaka gibiler ya ☺️
(176 puan) tarafından
Yaa oy yerim ya çok tatlı maşallah Allah nazarlardan saklasın inşallah
(8,288 puan) tarafından
Amin kuzum hepimizinkini inşallah
(176 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
tarafından

image

Çay içiyoruz:))

(176 puan) tarafından
Oh afiyet bal şeker olsun
0 oy
tarafından

image

benım anlığım bu oğlumu yüzme kursuna getirdim 
(176 puan) tarafından
Oh ne güzel valla bir degişiklik

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 82 göst.
+1 oy
13 cevap 455 göst.
5 Şubat 2022 Aile kategorisinde Delinin biri (2,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 219 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Osmanin annesi (1,163 puan) tarafından soruldu

379,865 soru

11,371,189 cevap

34,854 kullanıcı

...