0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde (823 puan) tarafından
Kızlar sabah yumurta muz peynir karıştırıp veriyorum veya yumurta pişirip yanında kaşar falan yediriyorum aman aman yemiyor ama işte üç dört beş kaşık diyelim. Öğlen meyve karıştırıp veriyorum veya meyveli yoğurt vs ev yoğurduyla birlikte. Akşam da yemekte ne varsa kemik sulu çorba yayla çorbası vs pilav bulgur balık ne varsa veriyorum yatarken de irmik+meyve veriyorum ve emziriyorum ama kilosu az geldi daha kontrole gitmedim evde tarttım

11 Cevaplar

0 oy
(4,216 puan) tarafından
Maşallah yediği de kilosuda gayet iyi geldi bana
-Reklam-
0 oy
(3,378 puan) tarafından
Çok mu hareketli acaba cnm ya da   diş  mi çıkarıyor 
0 oy
tarafından
düzenlendi
Benim oğlumda 11 aylık öncelikle muz yumurta peynir bulamaç bence artık bulamaç verme çocuğa onun da damak zevki var artık. Ben tarhanalı yumurta yapıyorum kahvaltı da eline salatalık veriyorum 3 zeytın koyarım patates kızartırım bazen de pankek yaparım öğlen çorba yemesi gerekiyor çorba yaparım internetten doğal çorba setleri aldım onlardan ya da işte köftedir müvcerdir ona özel yemek yapar veririm ikindin meyvesini veririm uyandıktan sonra elma muz armut muz üzüm vs vs akşam da bizle yer biraz da sevdiği şey varsa yer yatmadan 1 saat filan önce de tahıllı mama yediririm gece tok tutsun diye mama içer yatar beni sadece sabahları emiyor uykuya geçişlerde hep mama ister 
0 oy
(4,228 puan) tarafından
Dogum kilosu ve boyu,simdi ki boyu nedir ?
(823 puan) tarafından
3250
51 cm doğdu
Ağustos ayında gittim en son 7500 71 cm’di daha çağırmadı sağlık ocağı
(4,228 puan) tarafından
Bebeklerin 1 yasinda dogum kilolarini 3 e katlamalari,dogum boylarinin da +25 cm uzamasi normal kabul edilir. Bebeginizin sadece biraz kilo eksigi var ama cok az degil 1 ayda da biraz daha alir. Yani bence normal ama doktor ne der o onemli.
0 oy
(1,150 puan) tarafından
Masallah ne guzel yiyor benim bebegim hic yemiyor kahvalti sifir zorla yediyriyorum corba tarzi yiyo sadece yemeyen bebek cok zor yaa
0 oy
(1,456 puan) tarafından
İki öğün yemek az bence. Ben yaşına girdi hala üç öğün veririm. Öglen mutlaka çorba içer aksamda bizle ne yemek varsa yer ara öğün meyve veririm salata havuc. 
0 oy
tarafından
Maşallah çok da güzel yiyor keşke benim kızım da yese diş çıktığından beri aslaaa yemek yemiyor
0 oy
(670 puan) tarafından
Kilosu iyi bence kızım 16 aylık 9 kilo
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Kız kilosu iyiiii
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Benim bebeğimde 11 aylık 9 kilo bence kilosu normal
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Sen bu karıştırıp verdiklerini yer misin ? Ayrı ayrı vermelisin herşeyi tadını alsın birde kilolu olması değil sağlıklı olması önemli 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 143 göst.
21 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 142 göst.
30 Mart 2022 Diğer kategorisinde busra34busra (548 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 129 göst.
19 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 148 göst.
13 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu

379,750 soru

11,368,262 cevap

34,850 kullanıcı

...