0 oy
809 göst.
Diğer kategorisinde (357 puan) tarafından
Oğlumla beraber markete gidelim dedik çıktık az yürüdük adamın biriyle birden bire göz göze geldik neyse marketin dışına asılmış fiyatlara bakıyordum oda durdu baktı ben içeriye girdim oda girdi market arabası aldım oda aldı yanımda oğlum elimde yüzük hemen içime kötü şeyler doğdu bekliyim o çıksın öyle çıkarım dedim bekliyorum oyalaniyorum çıkmadi sürekli çalışana bir şey soruyor ama almıyor ben çıktım artık oda çıkmaz mı hemen arkamdan benim olduğum tarafa yürüyor hemen arkamda koşa koşa apartmana girdim kapıyı örttüm görmesin hangi apartmana girdiğimi diye koştum bildiğiniz hemen örttüm kapıyı koşa koşa eve çıktım bizim mahallede bir aşağı bir yukarı gidip geldi sonra gitti hayır elimde bebeğim yüzüğüm yani neyi düşünüp bunu yapıp beni korkutuyorsun kızlar artık o kadar kötü şeyler duyuyoruz ki korkuyorum zaten yaa markete de mi gitmeyelim ya evden çıkmayalim mı İnşallah hangi apartmana girdiğimi görmemiştir Allah bildiği gibi yapsın alacaklarımi da alamadım 

25 Cevaplar

+1 oy
(8 puan) tarafından
Hay Allah bildiği gibi yapsın gerçekten artık hiç dışarıya çıkamaz hale geldik pis terbiyesizler
(357 puan) tarafından
Evet ya normal etek hırka yazmayla çıktım hayır dikkatini çeken neydi pislikler
(8 puan) tarafından
Dişi köpek görseler bakacaklar Allah belalarını versin
(357 puan) tarafından
Amin versin resmen o duruma gelmisler
-Reklam-
+1 oy
(2,423 puan) tarafından
Sen niye kaçtın ki kabalık bir ortamda s.cacaktin ağzına bak bidaha cesaret ediyor mu sap.kk
0 oy
(8,385 puan) tarafından

İşte sırf bu yüzden tek başıma bir yere gitmiyorum başıma gelmediği halde korkuyorum 

(357 puan) tarafından
Bundan sonra bende çıkamam ya çok etkileniyorum böyle şeylerden şuan kendimi evde bile güvende hissetmiyorum
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Belki sana öyle gelmiştir dicemde sen gene de dikkatli ol ortalik sapik kaynıyor vala
(357 puan) tarafından
Ya bende öyle düşündüm ama bizim mahallede turladı iki sonra kayboldu gitti evet ya pislikler
0 oy
tarafından
Ben böyle durumda başka apartmana girerdim
(357 puan) tarafından
Ya bense düşündüm ama benim mahallede bütün kapılar şifreli giremiyorum yani etrafimma bakındım hepsi kapalıydı mecbur eve girdim
0 oy
(624 puan) tarafından
Adama dönüp beni mi takip ediyorsun hıyar deseydin
(357 puan) tarafından
Diyemedim ya benim bu durumlarda elim ayağım titriyor
(624 puan) tarafından
Desen bile çocuğun varmış öylesi köpeklerin ne yapacağı belli olmaz.
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Ay benim de başıma geldi çok korktum esimi aradım dedim balkona çık ne oldu falan dedi çık dedim çıktı derken eve geldim anlattım niye demiyorsun diyir 
(357 puan) tarafından
Ben anlatıp anlatmakta kararsız kaldım eşimin tepkisini bilemiyorum
(1,043 puan) tarafından
Benim ki bana kızdı o an demediğim için bide diyor kimse bir şey yapamaz kalabalık bir yerde idi evimiz
(357 puan) tarafından
Bizim burası sessiz bir yer ya
0 oy
tarafından

Dengesiz yaa kanı bozuk olunca ne beklersin 

tek yaşıyorum şimdi korktum :(

(357 puan) tarafından
Bende bu gün oğlumla yalnızım ve çok korktum
tarafından
Allah korumuş görmemiş allahtan
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Keşke marketin içinde yüksek sesle beni mi takip ediyorsun diye çıkışsaydın böyle durumlarda lütfen soğuk kanlı olun ki karşıdaki korksun 
(357 puan) tarafından
Olamıyorum maalesef kitleniyorum bildiğiniz
0 oy
tarafından

Gene iyi kaçmışsın ben rezillik çıkarırdım:angel:

0 oy
(349 puan) tarafından
Sırf şu sebepten yaz kış güneş gözlüğü takıyorum 
(3,134 puan) tarafından
Güneş gözlüğü takınca ne oluyor
(349 puan) tarafından
Kimseyle göz göze gelmemis oluyorum benim gözlerim yeşil
(3,134 puan) tarafından
Benim de kahverengi
0 oy
(4,705 puan) tarafından
Ben aninda *** mu var diyorum yada kalabalık bir ortama girip adama donup iki saattir ne takip ediyon diye bagirinca oradaki erkekler müdahale ediyor 
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Kadesi indir mutlaka. Direk sikayet et. Yada polisi ariyor gibi yap. Birinde kardesim aradi beni polisle konusuyor gibi ne diyosa dedim. Sonra konustuk biri takip ediyordu abla rahtsiz oldum dedi. Sen korkma onlar korksun. 
0 oy
(1,497 puan) tarafından
Keşke eşini arasaydin evde deyilmiydi önüne gelirdi sende o sırada o horoza dönüp cevabını verseydin eşin gelene kadar
(357 puan) tarafından
Hayır eşim şehir disindaydi saat 10 da geldi eve bir saat oldu
(1,497 puan) tarafından
Olayı anlat haberi olsun sonra kizr
0 oy
(5,240 puan) tarafından
S.eref yoksunu çok allah belasını versin
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Geçen sene bende hastaneden geliyordum Bi adam araba ile beni takip etmesin mi takip ettiğini görünce Bi sokağa girdim. Nasıl eve girdiğimi ben bilirim 
0 oy
tarafından
Ah bi bana denk gelse anasına geri sokarım onu 
0 oy
(7,990 puan) tarafından
Bende bugün oğluma birkaç kıyafet almak için mağazaya girdim adın biride girdi ben hangi yöne gitsem adam o yöne geliyo eşimde kapıda bekliyordu. Çağırdım yanıma geldi gitti sinirim bozuldu benimde benimde oğlum yanımdaydı 
(357 puan) tarafından
Sapıklar öyle çoğalmış ki ne yapacağını şaşırıyor insan
(7,990 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(48,735 puan) tarafından
marketten çıkmayıp polisi arasaydin yada esini. ciktin diyelim baska dukkana girip durumu anlatsaydin kesek umarim bir daha yasamazsin
(357 puan) tarafından
Eşim şehir disindaydi mahallemizde de tek bir market var oda o market ne biliyim ya o an hiç bir şey düşünmeden eve koştum
0 oy
(736 puan) tarafından
Ay nie kaciyosun ya bi seref iz yuzunden sicaydin  agzina gerizekali pislik herifin allah kahtetsin valla ben olsaydim hemen polisi arardim markette supenmissin madem ozman kadar gelirdi polis ya seni yakaladatdi ya kacamasaydin ya tecavuz etmeye calissayfi yada bebegine bisey yapsaydi .ben asla kacmazdim aksine kalabalikta durur polisi takip ediyo bu adam beni derdim.
(357 puan) tarafından
Ya ne biliyim ben çok korkak birisiyim her şeyden korkuyorum daha dışarıya bile çıkamam şuan evdeyim bile korkuyorum aklıma gelmedi polisi vs aramak ve eşimin ailesi de çok garip bir aile böyle bir şey de kulaklarına gitsin istemedim eşim de şehir disindaydi
(736 puan) tarafından
Canim ne olursa olsun iste senin cekingen utangac birisi oldugunu anlamistir oyuzden pesine dusmustur pislik. Esinde yokmus seni kim koruyacak yani oyle dusunme sen korkak olursan daha cok sey gelir basina allah korusun kendini savun bu dunya acimasiz bir hal aldi

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 793 göst.
6 Şubat 2021 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,094 göst.
24 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 203 göst.
+1 oy
8 cevap 311 göst.

381,310 soru