0 oy
171 göst.
Diğer kategorisinde (3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Çok yakın akrabanız çocukları kıyas yapıyor çocuğun düzgün konuşmuyor Kur'an dua bilmiyor diyor sizce böyle biriyle konuşulur mu???

10 Cevaplar

+1 oy
(1,043 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Arama mesafe korum sende eğitimden anlamıyorsun derim
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
...................................
(3,895 puan) tarafından
Sonunda sağlam bir sinir krizi gecirecem o olacak.
-Reklam-
+1 oy
(644 puan) tarafından
Bacim affina siginiyorum ben biraz nasil desem cabuk sinirlenebilen biriyim muhtemelen bana boyle bisey dese once cevabi yapistiririm sonrada bir daha gorusmem herkes onunden yesin
0 oy
tarafından
Her çocuk kendine özel. Aferin sen çok güzel eğitmişsin diyip geçerim. Benm arkadaşımın cocugu ile benm kızımın arasında sadece 2 gün var. Benm kızım geç konuştu yani 20 21 aylık olana kadar sayılı kelimesi vardı o her gün kanka bunu söyledi bunu söyledi diyordu. Bende hiç umursamıyordum.şimdi 25 aylık oldular onun ki hala kelime sayıyor. Bizim ki derdini anlatır oldu konuşuyor takma kafana boşver
(3,895 puan) tarafından
Yok biri görse nasıl eğitmişsin çocuğu derlermiş neden öğretmemişim çocuğun burnu tıkalı niye doktora götürmedin diyor ben sorumsuzmuşum.Gezicez diye çağırdı misafirliğe geldim bir dünya şey dedi.
tarafından
Düzenledim yorumumu dhaa uzun yazdım canım. Umursama aylık gelişimine uyuyorsa sorun yok
0 oy
(1,873 puan) tarafından
Psikolojik de olsa bana zarar veren kim olursa olsun görüşmem çok insanı da silmişimdir
0 oy
(868 puan) tarafından
Kimse benim anneliğimi sorgulayamaz çocuğumun gelişimi de seni ilgilendirmez derdim bidaha ağzını açarsa sonsuza kadar susturmak için bidaha görüşmezdim
0 oy
(48,660 puan) tarafından
onlar.insanin enerjisini somuruyo hep ben benim cocugum diye konusanlara mesafe koyuyorum
0 oy
(12,605 puan) tarafından
Hiç Muhattap olmam hele akrabaymiş kardeşmiş bağlamaz
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Asla ağzınında payını veririm çünkü sadece cahil ve fesat insanlar bunu yapar
0 oy
(1,347 puan) tarafından

Evet konuşuyorum kınadığını yaşamadan ölmüyeceği için sabırsızlıkla bekliyorum onun bunun çocugunu kınamak neymiş görsün :P

0 oy
(12,995 puan) tarafından
Kızılcık Şerbeti Doğa Nilaya en iyi eşte sensin en iyi gelinde sensin kendini benimle kıyaslama dedi  ben demişim gibi rahatladım. Düşünüyorum biri bana böyle kıyaslasa tamam en iyi anne sensin ama benim anneliğime laf etmekte senin haddine değil derim bunu kayınvalidem kendi öz annem bile dese alacağı cevap budur 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 923 göst.
+1 oy
8 cevap 140 göst.
0 oy
10 cevap 473 göst.
23 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Öyküm* (1,455 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 137 göst.
3 Mart 2023 Aile kategorisinde 12345678910 (13 puan) tarafından soruldu

379,474 soru