+1 oy
223 göst.
Diğer kategorisinde (4,171 puan) tarafından
Eşim gece nöbetine giderken genelde kapıda ağlamasın diye de hadi babaya sen aç kapıyı çıkınca da kapıyı kapat diyoruz hep o kapatıyo sen kalk parmağını kapının arasında bırak☹️ baş parmağı çelik kapının arasında kaldı Allahtan son anda fark edip hızını yavaşlattım kapının yoksa onun o çarpması ile parmağı kopardı Allah korusun kızardı ve şişti önceki postlarımdan hatırlayan vardır daha öncede aynı elinin işaret parmağını markette kapının arasına sokmuştu ona göre daha iyi geldi gözüme ama ağladıkça da çok korktum kırıldı mı acaba ne oldu diye insallah sabaha bir şeyi kalmaz diye dua ediyorum şimdi sallıyorum bakalım ne zaman uyuyacak.. 

Son zamanlarda kötü şeyler yaşadım büyük kırgınlıklar hayal kırıklığı negatif duygular hep mental olarak aşırı çöküşte oldugum Bi süreç üstüne bu da olunca benim negatifliğim çocuktan mı çıkıyor diye düşünmedim değil ☹️

Sizler neler yapıyosunuz uykusuzluğunuzu kime neye borçlusunuz bu gece bakalım bende dertler derya olmuş bende Bi sandal modunda umarım sizler iyisinizdir ❤️

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Aynı parmak mi oldu eğer olduysa ağrı varsa mutlaka götür doktora çok geçmiş olsun 

Uykum var ama uyuyamıyorum 
(4,171 puan) tarafından
Yok canım daha önce işaret parmağıydı şimdi baş parmağı ağrı illa vardır ama öyle yana yakıla ağlama olmadı oyuncakları verdim o eliyle tutuyor mu ediyor mu diye baktım tuttu bastırınca falan ağrıdı ağladı sadece insallah ciddi Bi şey yoktur sabaha şişlşk olursa mutlaka götürürüm zaten
tarafından
İnşallah olmaz
-Reklam-
0 oy
(12,722 puan) tarafından
Ah canım çok geçmiş olsun

Hatırlıyorum postu ayni parmak mi ?

Yok öyle düşünme olabilir böyle ufak tefek kazalar üst üste geldiği için böyle düşünmen normal

Dün kontrol vardı Efe için, Dr um yokmuş başkasına muayene oldum on gün geride 36 haftada olması lazım 35 uyumlu deyip renkli ultrasona yönlendirdı başka hastaneye. Defne de sabah 5 gibi uyudu 8 de kalkıp hastaneye gittim sonuç olarak her şey yolunda kilosu düşük diye bir hafta sonra kontrol istedi.

Ama hamilelik sorunsuz geçti ya birden boyle deyince çok stres oldum

Kaynanam çok bitkin düştun diye Defne kaldı beni eve bıraktılar bi saat önce fln aşirı yorgunum ama nerde uyku
(12,722 puan) tarafından
Oh şükür bol uykuları olsun inşallah sabaha bi şeyciği kalmaz annesi
Ben 70 e yaklaştım inan hiç umrumda değil verilir kilo yeterki sağlıklı doğsun da
Pazartesi görümcemin nişanı var benim evde bklm bu aralar çok yoğunum hiç anlamadım hamilelik nasıl geçti en son gelecem ben demek istedi heralde oğlum ☺️
(4,171 puan) tarafından
İnsallah insallah balım ya ❤️
Belki de son zamanlarda kendini çok yorduğun için bende burdayım anne beni de hatırla demek istedi minik paşa sana ☺️ aynen öyle kilo verilir valla benim de hiç bir zaman umrumda olmadı zaten ben hamilelikte almadığım kiloyu emzirirken aldım ☺️
Görümcene hayırlı olsun insallah ne güzel yengesi hamile haliyle onun için koşturup duruyo Rabbim muhabbetinizi  arttırsın insallah ❤️
(12,722 puan) tarafından
Teşekkür ederim ♥️♥️
Valla yenge de olduk kocaya da veriyoruz kızı ha
Kardeşlerim evlense gidemem muhtemelen görümcemi de seviyorum özendim her şeyi güzel olsun. Hamilelik çok rahat geçti da bu uy.uz ve temizliği tedirgin etti beni hala devam ediyor eczaneden karişim hazırlattım yarın başlayacaz hep beraber
(4,171 puan) tarafından
Ahh Bi an önce kurtulsaydınız şu **** belasından ya insallah bu karışım a beraber  bir an önce geçer artık kuzum ya ❤️
(12,722 puan) tarafından
İnşallah inşallah canım ♥️♥️
0 oy
(444 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım inşallah iyi olur benim kızımda kolu beli hep full uçuk attı bende biran önce iglesin istiyorum  inşallah sizinkide geçer 
(4,171 puan) tarafından
Yaa çok geçmiş olsun canım götürdün mü doktora niye öyle olmuş yavrucak
(444 puan) tarafından
Götürdüm aşı sonrası vücut enfeksiyon atmış dedi
(4,171 puan) tarafından
İnsallah tez zamanda geçer canım ❤️
0 oy
tarafından
Çocuklar düşe kalka büyür canım anne yüreği işte yapacak birşey yok 
(4,171 puan) tarafından
Öyle valla canım elimizde değil inan koca gün kendi ağrılarımdan yürüyemedim ama o an o öyle oldu ağladı ya bende ağrı mağrı kalmadı sanki güç geldi o an annelik çok tuhaf Bi şey gerçekten
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Ah ya gecmis olsun bi gotur yarin olmadi:( ins bir sey yoktur .her zamabnki halim erken yatamyrm :)
(13,834 puan) tarafından
Oyle alisiyir insan iyi degil de iste:(
(4,171 puan) tarafından
Aynn valla sağlık elden gitmese bari :(
(13,834 puan) tarafından
Cok zararli aslinda ya cidden bazi aksamlar sıkısı cikiyor yani iyi degil de iste dalaamiyorum
(4,171 puan) tarafından
Aynen bende öyle canım bide bu aralar iyice abarttım 6 yı falan buluyor ne olacak böyle bilmiyorum
(13,834 puan) tarafından
2 gecedir uyuyanmayan cocuk uyaniyor baya zaamanda uyumuyor ben de 5 bucukta yattim oglani kursa yolladim 8 de kalktim o ara bile dalmisim 8 40 ta kalktim tkrr:)

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 601 göst.
21 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Hacerhale (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 145 göst.
12 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 267 göst.
27 Ekim 2021 Aile kategorisinde Sedaaylin (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 823 göst.