0 oy
108 göst.
Aile kategorisinde (194 puan) tarafından

O kadar tedavilerde hiç birinde evet hamile gibi hissediyorum demedim yok tutmadı dedim hep ve öyle oldu 

Ama

Bu ay öyle bir his var ki içimde resmen hamileyim diye hissediyorum ve dehşet mide bulantısı baş dönmesi yaşıyorum kaşık ağrısı vs 

Adetime 3 gün var kaset test yaptım ama doğru mudur negatif çıktı ‍♀️

Erken mi yaptım  ama çok çok silik gbi geliyor acaba göz yanılması mı 

Geçen ay 5 tane erken test yaptm negatif çıktı günüm geçince yapmıştım pozitif çıkmıştı ama kimyasal gebelik olmuştu buda öyle olabilir mi

image

3 Cevaplar

0 oy
(5,368 puan) tarafından
Hevesini kırmak istemem ama varsa gebelik çıkıyor benim ikinci gebeliğim de 3 haftalikti öğrendiğim adetime 1 hafta felan vardı Rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin 
(194 puan) tarafından
Saolsin cnmm inşallah ama geçen ay erken test yaptım 5 tane fln negatifti adetim bir gün geçince yaptım pozitif çıkmıştı ama kimyasal gebelik dedi doktor
(5,368 puan) tarafından
Ben hiç erken gebelik testi yapmadım hep kaset test yaptım ve olduğunda çıktı benimde geç oldu çocuğum infertiliteye felan gittim birşey var diye çok şükür orda birşey çıkmadı ama tedaviye başlicaklardı her zaman gittiğim hastanede o gün sigortan yok dediler ve geri döndüm sonra arkadaşım gel hacamata gidelim dedi biz dedi hacamattan sonra hamile kaldık dedi bende ne kaybederim olursa olur olmazsa nasip değilmiş dedim ve gittim orda ki abla bana ilk niyetin Allah rızası olsun ben hacamatı yaparım ama olur olmaz o benim elimde olan değil Rabbim nasip edecek sonra bana geldim olmadı felan deme dedi biraz dua verdi 3 ay da gittim sonra 2019 un Kadir gecesinden sonra ki gece hamilr olduğumu öğrendim :) sana da tavsiye ederim nasibinde varsa olur Rabbim en kısa zamanda hayırlı ömürlü sağlıklı sıhhatli çocuklar nasip etsin
(194 puan) tarafından
Aynen öyle cnm Allah isterse olur tabi bnde kadir gecesi olduğunu unuttum  normalde dua fln edecektim unuttum yattım gece rüyamda 9 yıl sonra bebeğim oldugunu ilk oğlun altından ikincisi gümüşten üçüncüye de bakırdan kızın olacak dye söyledi adamın biri bnde ona inandım ama işte hakkimizda hayrlisini versin inşallah cnm
(5,368 puan) tarafından
Rabbim büyük canım demek ki zamanı var az daha sabır bazı şeyler sabır istiyo
(194 puan) tarafından
Aynen öyle bacım sabreden derviş demişler boşuna dgl o kadar sozler
-Reklam-
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Benim adetime bes gun kala ayni gebelik belirtileri gibi bas donmesj bulanti afedersin ishal seğirme bile oluyo karnimda seninde oyledir belki hevesinde kirmak istemem vardir yaradanin bi bildiği bekle acele etme insallah kalbine gore versin
(194 puan) tarafından
Aynen öyle cnm Allah'ın vardır bir bildiği de işte biz kullar
Nerde isteyen varsa Allah herkese nasip etsin inşallah
(17,659 puan) tarafından
İnsallah dualarim seninle ❤️
(194 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm saolsin <3
0 oy
(8,833 puan) tarafından
Bilmiyorum çok isteyince mi hissediyoruz belirtileri. Ama ben de hissetmiştim. Anne hisseidyo bence ya
(194 puan) tarafından
Dimi cnm ben o kadar bir buçuk sene olucak sürekli tedavi gördüm çatlama iğnesi vs neler ve hepsinde tutmadı yok dedim ama bu sefer bilmiyorum ya öyle hissediyorum
(8,833 puan) tarafından
Evet canım. Sen adet gününün geçmesini bekle. Az sabret bikac gün. Gidip kan verirsin birdenbire. Benimki de bayram tatiline denk gelmişti dayanamadım gidip acilden kan vermiştim sjsjjs darısı sana inşallah
(194 puan) tarafından
Hahaha ayy ne güzel yaa
İnşallah cnmm vardır artkk Allah büyüktür:)

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 182 göst.
29 Mart 2023 Aile kategorisinde Ball annesi (1,050 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 898 göst.
4 Temmuz 2021 Aile kategorisinde 518 (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 108 göst.
29 Kasım 2022 Aile kategorisinde esila35 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 120 göst.