0 oy
73 göst.
Diğer kategorisinde (1,096 puan) tarafından
Telefonum bozuk şuan kilidi dokunmatigi kamerasi falan hep bozuk ben a73 veya a54 istiyorum ama kamerasi ve gb yüksek bisey olmali ram dedikleri nedir bilemiyorum ama bana iyi kamerali birsey gerek cunku bunun kamerasi hemen boz u ldu artik 5 yildir kullanıyorum bunu. Siz hangisini önerirsiniz?

10 Cevaplar

0 oy
(8,860 puan) tarafından
Ram dediği hafıza kalitesi gibi düşün. Ne kadar yüksek olursa telefona güncelleme geldikçe kaldırır. Düşük ram olanlar bir süre sonra error veriyo. Samsung güzel bence de xiomi yada Huaweiye göre 
(1,096 puan) tarafından
Peki 8 ram düşük mü
(8,860 puan) tarafından
Yok canım güzel 8 ram
(1,096 puan) tarafından
Ben hic anlamiyorum telefon islerinden falan ama iyi bakarim telefonlarima grrci bu ilk telefonumdu 5 yıldır kullanıyorum iyi bile dayandi kesinlikle. Ve kızımın eline vermedim. Şimdi sence a73 mu yoksa a54 mu☺
(8,860 puan) tarafından
Kız ben de çok anlamıyorum takip de etmiyorum açıkçası. Şans işi biraz teknoloji. İyi de bakiyosan hangi telefonu alsan sana uzun süre gider
-Reklam-
0 oy
(194 puan) tarafından
Valla o kadar telefon aldık eşim kendine 4 yıldır her sene degisrtir bnde iki senebir degistiriom.ve en güzel telefon realme GT bu kadar güzel bir telefon dha görmedim ve özellikleri iPhone ile hatta ondan ble dha iyi özellikleri var kamere vs dehşet güzel çekiyor hafızası muhtesemmm
(194 puan) tarafından
Senden olsun cnmm :) aynen öyle gösterirsin artık yeni telefonunu islatiriz bı :D
(1,428 puan) tarafından
Kız sen az once hamile postu açan deyilmisin simdi farkediyprum ya kullanici adini burdada tesadüfen yorumuna yoeum yapmışım ahahajha )))
(194 puan) tarafından
Evet o benimmmmmm :D:D aşk olsun yaaaa beni beni bihterini :D
(1,428 puan) tarafından
Ahh adnan :Ddddd ahahahhahahaha valla pek dikkat etmiyorum ben ama burda herkes once kullanıcı adına dikkat ediyo
(194 puan) tarafından
:D Valla hiç bakmıyorum bilion mu bnde bn isimlere değer vermion ki konuşurken buda bnm.icin bir değerdir ismin Ayşe olsun Fatma olan ne olur ki önemli olan hoş sohbettir bncee:)
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Kullandığım en iyi telefon Realme 5 di. İstediğim uygulamaya kilit koyabiliyordum, şarjı çok iyiydi. Kamerası çok iyiydi. Ekran görüntüsü almak çok kolaydı. Sonra tekrar Samsung a döndüm. Şu an note10 var ama pişmanım realme serisinden almadığım için. 
0 oy
(301 puan) tarafından
Samsung değilde redmi note 12 pro+ 5G kullanıyorum kamerası 200mp şarj aşırı hızlı doluyor ve geç bitiyor çok güzel ve memnunum
0 oy
tarafından
Benimde iyi değil ben redmi note 11 istiyorum eşimde iphone 15 pro max alalım diyor beklemedeyiz ne zamana alırsak redmiler saglam ve kullanışlı Samsung eskide kaldı gibi marka olarak 
(1,428 puan) tarafından
Bende redmi 12 pro istyorum. Evet samsunglar eskide kaldı ve bana pek kullanisli gelmiyo redmiler daha sağlam ve cok daha kolayima geliyo hiçbir eksik ozelliyi yok hele son modeller çıktı neler ozellikleri varyaa yeni telefon istyom bende
tarafından
İkimizde alırız inşallah istediğimiz telefonu bana istediğimi almicek gibi duruyor kocam bey
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Samsung s23 ultra
0 oy
(13,824 puan) tarafından
A 14 benim bi sorarsan bilgi verirlr
0 oy
(194 puan) tarafından

image

ne filtre ne bsy normal sokak modunda çektim çok net 

Bn resim delisi bir insanım o yüzden mükemmel diyebilirim 

(1,428 puan) tarafından
Aynen bend ekameraya cok onem veririm hangi telefon bu?
(194 puan) tarafından
Realme GT2 cnm iki üç ay aldık ama üç kez takla attı hemde ne takla oğlum sayesinde bı kere de eşim düşürdü hatta kırılmaz cam taktırdım iki saat sonra şarjdan çıkarırken elinden yere düşürdü accik köşesi çatladı kirilmazin:D:D
(1,428 puan) tarafından
Çok guzel yaa kamera hala çok iyi. Benim ön arka kamera uzerinde cok ince cizikler var oğlum araba yapmış eline geçince laminatım uzerinde araba gibi sürüyor:D . Çizik çizik kalite artık gitti
(194 puan) tarafından
Oo bzde de aynı durum var oğlan dgl mı işte :D trendyola bı bak cnm bn bunu ordan aldım kendi telefonumuda sattım oraya
(1,428 puan) tarafından
Nerden bakılıyo trendyolda  nereye gitmeliyim satmak için
0 oy
(1,745 puan) tarafından
Samsung S23 harika çekimi var
0 oy
(624 puan) tarafından
Ben samsung j7 prime kullanıyorum memnunum ama bir ipone değil tabi

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 159 göst.
22 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Buket0606 (292 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 54 göst.
2 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde Beyza34 (279 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 82 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,390 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 88 göst.
6 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde G.ll0 (1,535 puan) tarafından soruldu

379,175 soru

11,350,370 cevap

34,818 kullanıcı

...