0 oy
49 göst.
Diğer kategorisinde (61 puan) tarafından
Meme+mama şeklinde gidiyorduk günde 6 defa 30 cc veriyoduk 1 ayına kadar şimdi 1 ayı geçtik doktor mamayı 4 e düşürdü ama cc sormayı unuttum 50-60 arası veriyorum doğrumudur acaba benim gibi olanlar nasıl veriyorsunuz 

5 Cevaplar

0 oy
(9,080 puan) tarafından

Sorunu bilmiyorum. Nicki görünce adaşım heralde dedim. Sevindim sjsjsj 

Post yukariiiiiii
-Reklam-
0 oy
(204 puan) tarafından
Doktor oğlumda azaltmisti cnm artk normal yemeğe de gececigin için 40 fln mama verip gerisini purelerle fln destekledik hep 
(61 puan) tarafından
Biz daha 1 aylığız yemeğe geçemiyoruz :)
(204 puan) tarafından
Aaaa bn 6 aylık okudum aklım yoktu bde kör oldum desene kusura bakma cnm ya:D ama siz dha çok miniksiniz 60 dan devam annesi o göbus anca doyar ki zaten anlarsın artk doydugunu biberonda kalan miktara bak ona göre yap 10 ml azalat gbi
(61 puan) tarafından
Tamam canım teşekkürler
(204 puan) tarafından
Rica ederim cnm
0 oy
(1,760 puan) tarafından
Bana hep doktor emzir arkasına 60 yap ver ona göre bitiriyor arkasına istemiyorsa öyle ver bitiremiyorsa içebildiği  kadar yap ver her çocuk gelişimi farklı isteyide farklı mamanın arkasında yazar ortalama hangi aydayda ne kadarla doğabileceği 
(61 puan) tarafından
Ama benide emiyo ya o yüzden anlayamıyorum sadece mama vermiyorum
(1,760 puan) tarafından
Ben ilk iki ay sağıp verdim sütümüde çok kustuğu içinde yetismiyodu mama verdim azdida öyle bol bol değildi anca yetiyordu hep öyle yaptım şuan 5 aylık biberonu tekrar kabul etse emzirip arkadan mama vericem karnı tam doysun diye büyüdükçe süt yetmiyo yarı aç geziyor bana hep doktorumuz deneyerek bilirisin her çocuk kapesitesi farklı şu kadar ml diye sınırlandırmak olmaz şuan derdi öyle yaptım keşke şuanda alsa da versem diye gözünün içine bakıyorum
0 oy
(2,550 puan) tarafından
İlk üç ay süt emzirdim sonra geceler uzun baktım çocuk uyumuyo ama kilosu da iyi ayda 1.300gram alıyor doktor mama verme dedi ama çocuk açlıktan ağlıyor aldırdım bir kutu mama ilk verişimde koca bir biberon içti okadar açmış sonra hep Gündüz meme akşam mama olarak besledim 14 aylık olana kadar geceleri mama vrdim günde bikere 7 aylıkken oruç denk geldi bazen günde iki defa verdim ama asla gece kaldirip mama vermedm uyuyunca dinlenince bnmde sütüm geldi geceleri hep emzirdim süt daha ağırlıklı içti 
0 oy
(8,934 puan) tarafından
Çocuğun 2 aylıksa 60 90 cc arasi verceksin cnm bebeğin açlık durumuna göre 
(61 puan) tarafından
Aptamil canım
(8,934 puan) tarafından
Aptamil maalesef gaz yapıyor cnm çoğu bebek bu yüzden aptamil içemiyor mamayi degistir ben mesela sma optipro kullanıyorum ne gaz ne kusma hiçbir sorun yaşamadım alternatif olarak bebelac hipp te deneyebilirsin gaz yapmamasi çok önemli
(61 puan) tarafından
Sma comfort nasıl canım
(8,934 puan) tarafından
Comfortu eşimin kuzeni kullandı biraz alerjik ve gazli Bi bebekti o memnun kaldi ben optipro kullandım herhangi Bi sorun yaşamadım zaten her mama her bebeğe iyi gelmiyor deneyerek öğrenilecek o yüzden mama değiştirirken en küçük boy olanını al eğer Bi sorun yoksa bebekte büyük boy yada toplu alırsın
(61 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 309 göst.
23 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ipekipek (1,995 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 266 göst.
27 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yusufun annesi Serap (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ht (2,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 81 göst.
29 Mart 2024 Aile kategorisinde hanimeli (486 puan) tarafından soruldu

383,176 soru

11,468,593 cevap

35,071 kullanıcı

...