0 oy
225 göst.
Aile kategorisinde (205 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kaldırmak daha mantıklı geldi

6 Cevaplar

0 oy
(4,712 puan) tarafından
Bende istiyorum da esim asla izin vermiyor 
(205 puan) tarafından
Bnmde eşim bn varken yapma tekken yap poşet tutarken bsy görür yolda gitmek ister belli olmaz der hep
(4,712 puan) tarafından
Çok arsiz kaçar benimki gecen gün bile bim deydik arka kapısı kivikmis o an ben farkettim hemen hizlandim tam kapıdan çıkarken gördüm esim diyor ki iyi denk geldin ben olsaydım şuanda çıkıp gitmişti diyor yani iki kişiyiz bi çocuğa anca sahip cikabiliyoruz eşimi de büyük çocuğum gibi düşünsem yeri:) ona rağmen istemiyor esim
(205 puan) tarafından
İşte bak bnde bundan bahsediyorum brz dha buyuslerr zaten yapmazlar da işte bnde tekken kullanıyorum genelde özellikle pazarda çok iyi oluyor
-Reklam-
0 oy
(3,145 puan) tarafından
Yâââ ne desem bilemedim 
(205 puan) tarafından
De de cnm :)
0 oy
(3,022 puan) tarafından
Zaptedilemeyen, sürekli yola kaçan bir çocuk değilse ben açıkçası karşıyım bu tarz ürünlere. Çocuğun özgüveni açısından sağlıklı olduğunu düşünmüyorum.
(205 puan) tarafından
Hmm  yok hiç dgl bnde tam tersi istedgi gbi yuryebiliyor yolda elini tutsun dye sureuklnmektense byle dha mantıklı geliyor cnm:)
(3,022 puan) tarafından
tercih meselesi elbette. oğlumun kaldırımda falan elini tutmam kendisi yürür, he bulunduğum yer de buna müsait. Sadece karşıdan karşıya geçerken tutarım onda da kendiai gelir tutar alıştı.
0 oy
(712 puan) tarafından
Bazıları psikolojik olarak tramva olur diyor benim iki tane ikiside kaçıyor hangisine ğideciğini bilemiyor insan alacaktım tereddüt ettim 
(205 puan) tarafından
Valla  tam tersi yolda annem kolumdan sürükledi fln dye hatrlamktan dha iyi dgl mı bacim
(712 puan) tarafından
Oda doğru komşum var sabrı yok kolundanda değil saçından tutuyor kaç kere uyardım mesela ben deli gibi çarşıda koşuyorum
(205 puan) tarafından
Yaaa işte bacım onun için bnde bunu kullanıyorum atıyım bir metre uzaklıkta kedi var senin elinden kaçıcak sen kosucan edicem onun yerine bn biliyorum bna bağlı gidebilir kaybolmaz
(712 puan) tarafından
Benim büyük oğlum çok kayboldu markette mağazada çok kaçardı çok hırçındı ikinci öyle değil şükür kaybolmasından iyidir
(205 puan) tarafından
Tabi cnm işte o yüzden çocuk heryerde ilgi çekişi şeyler var ondan bnde kullanıyorum
0 oy
(119,577 puan) tarafından
kardes bosuna yuzunu kapatmissin profilde var kelepce hakkinda yorumsuzum
(205 puan) tarafından
Hee var mı olsun bacım:D
0 oy
(1,600 puan) tarafından
Daha önce de instagramda gördüm böyle bir şey hiç hoşuma gitmedi. Ben karşıyım
(205 puan) tarafından
Saygı duyuyorum cnm

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 516 göst.
14 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 230 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sebnem (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 111 göst.
17 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,312 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 354 göst.
28 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Esmeee (108 puan) tarafından soruldu

381,692 soru

11,426,380 cevap

34,985 kullanıcı

...