0 oy
224 göst.
Aile kategorisinde (233 puan) tarafından
Kızlar bugün kayınvalidem  ben ve oğlum hastaneye gittim oğlumun hastane randevusunun gelmesine 7 dk kalmış hastaneye vardık kayınvalidem  arkalarından rahatsız olduğu için yavaş yürüyor bende dedim ki anne hasan gelsin siz öyle içeriye girin direk seninde sıran geçmesin oda tamam dedi  orda beklemiş 30 dk falan oldu telefonum kocamda  kalmış ulaşamıyor tabi kocam kocam kayınveldemi  aramış kayınvalidem  açmamış duymadım diyor ama ne kadar doğru bilmiyorum kocam 14 kez aramış annesini hafi 30 dk bekledin mübarek sende telefon var ara oğlunu değil mi  oğlum muane oldu çıktık  aramaya çıktım yok hiç biyerde sonra teyzenin birisi sağ olsun  aradığımı gördü kızım telefon lazımsa kullanabilirsin  kocami aradım neredesin dedim asıl sen neredesin  neyse yanıma geldi annesinin yanına gittik  eşim biraz sesini yükseltti annesine annesine bana bağırıyor insanların  için de bırak gelmicem  bakilmicam istemiyorum gibisinden laflar bana diyor bende dedim ki ne bağırıyon  illa konusmiyim  mi sizinle ne bu rezillik  ya bu kaçtır insanların içinde bana bağırıyor  kocam da tabi annesini haklı bukuyor  b.k gibi ortada  bırakıyor  diyebilir anne neden bağırıyorsun diyebilirdi degil mi kızın suçu yok diyebilir 

8 Cevaplar

0 oy
(119,577 puan) tarafından
anlamadim kim kimi kaybetmis
(233 puan) tarafından
Kimse kimseyi kaybetmedi canım ben sadece Kocama ulaşamadım kocam annesine ulaşamamış annesiyle Ben sokak ortasında bağırıyor
-Reklam-
0 oy
(9,023 puan) tarafından
Cokda anlamadım ama.en nefret ettiğim şey sokak ortasında kavga etmek bağırmak çağırmak. Kaynanan ne diye peşine takılıyo hastaneye giderken sen niye telefonu yanından ayiriyon 
(233 puan) tarafından
Benim de en nefret ettiğim şey canım sokak ortasında tartışılmaz Kayınvalidemin o bağırması beni çok sinir etti
0 oy
(435 puan) tarafından
Kocana sorsana hesabını annen bu konuda nasıl haklı diye ? Niye beni savunmuyorsun anne kızın suçu yok diye niye konusmuyorsun diye..  kaynanayla bir yere mi gidilir bacım 
(233 puan) tarafından
Erkek milletinin hepsi böyle değil mi canım annesi haklıdır karısı hiçbir zaman haklı değildir
(435 puan) tarafından
Aman nazar değmesin de benim eşim haklıya haklı haksiza haksız der. Yeri geldiğinde de söylüyor anne haksizsin yav sus bari diye
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Kötü olmuş

Aynen sadece öyle diyebilirdi hatta zaten öyle demeliydi
(233 puan) tarafından
Ben sadece onu bekledim canım diyebiliriz ki anne kızın suçu yok Niye bağırıyorsun ama bunu yapmadı yani yoruldum artık yani
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Kaynanan bilerek yapmadiysa bende bisy bilmiyorum. Bu olayin ustune küslük iyi gider bi muddet konusma. Kim kimle gidiyorsa gitsin hastahaneye falan da
(233 puan) tarafından
Ben de öyle düşünüyorum canım bilerek yaptığını düşünüyorum ne kadar küs kalsan da aile apartmanda oturuyorsun zor olur yani eltime anlattım eltim diyor Bana beterini yapıyordu alttan alttan dolduruyor hiç belli etmeden
(3,329 puan) tarafından
Ayy yuz yüze bakmak daha zor. Esine bisey deme tekrar. Esin yokken onlari takma esin varken annem falan moduna gir. Esinin alt bellegine bu kadin ne yapiyor annem nasil davraniyor yukleniyor. 1.5 yıl sonra eşime böyle gösterebildim annasinin yüzünü ( gerci benim ki cok fitne fesat ama)
(233 puan) tarafından
Bacım bu dediklerinin hepsini yaptım önceden eşim gördü yüzlerini ama inanmak istemiyor Ondan sonra kayınbabam gidip eşime şikayet etmelerini mi anlatayım bilemedim yani bunlar şeytanın geri ki kıçı
(3,329 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canim. Benim konuşmama bisye diyemiyor simdilik bakalim. Allah seni de kurtarsin. Gercekten zor
(233 puan) tarafından
Amin inşallah canım sağ olasın
0 oy
(624 puan) tarafından
En pısırık erkek bile ailesinin yanında aslan kesiliyor. Eline fırsat geçti mi karısına karşı güç gösterisi yapıyor
(233 puan) tarafından
Aynen öyle vallahi kuzenlerim geldi bana bir gün dedi seni kocanından hiç savunmuyor yine kuzenlerimin yanında Kayınvalidem bana bağırınca zorlarına gitti benim kuzenlerimin herkesin zoruna gider doğrusu bacı gardaş gibiyiz biz kuzenlerimizle
(624 puan) tarafından
Kaynananın da gücü sana yetiyor demekki. İnsan kendi çocuğuna yapamadığını başkasının çocuğuna ne kolay yapıyor ya
(233 puan) tarafından
Rabbim ıslah eylesin inşallah onları da bana yaptıklarını çeksinler mi diyeyim beddua da etmek istemiyorum Ben ne zaman Kayınbabama Allah'a havale etsem adam ölümünün ucundan dönüyor bir gün bakıyorum tırının altına girmek üzere bir gün bakıyorum duvara toslamış o yüzden ondan da korkuyorum biraz
0 oy
(299 puan) tarafından
Sonunu hiç anlamadım ki . Ama yani kendi işini de kendileri halledebiler senlik bı durum yok
(299 puan) tarafından
Sakın seni ezmelerine izin verme aynı apartmanda oturuyo olabilirsiniz ama her b.ka da burunlarıni sokmasınlar bı zahmet önlerini kes biz karı kocayiz hemen koşa koşa ne geliyorsunuz de
(233 puan) tarafından
Yani Elimden geldikçe kendimi ezdirmemeye çalışıyorum güzel dile de olsa konuşmaya çalışıyorum Yani bir yerden sonra da artık aradaki saygı bitiyor ya buna üzülüyorum
(299 puan) tarafından
Valla anlıyorum seni bizde bı ara sorunlar oluyordu en son bastım yaygarayi o günden sonra daha iyiyiz benimki de ana asigi
(233 puan) tarafından
İyi yapmışsın Vallahi iyi canım hani diyorlar ya büyükler Allah korusun O yaşlı Bugün var yarın yok Nereden biliyorsun yani Belki ben ondan önce öleceğim ona ölüm varsa bana da ölüm var
(299 puan) tarafından
Kesinlikle öyle kimse senden kıymetli değil . Kendimize yapıyoruz sinirleniyoruz , stres yapıyoruz ve ister istemez çocuğumuza yansitiyoruz yeri geliyor kızıp onlardan sinirimizi  ckariyorz . Ben dersimi aldım bı daha asla kimse için ne kızıma ne kendime zarar veririm
0 oy
(651 puan) tarafından
Bence bida birlikte gitme kaynanan muayene olacaksa eşin onu ayrıca götürsün. Benimki de gideceğimiz zaman yalandan oram buram ağrıyor deyip geldi kaç defa onun yüzünden çocuk hasta oldu hastane köşelerinde kızdım bende bida ayrı götür agriyosa bı yeri dedim gelemedi 
(233 puan) tarafından
Ne yalan söyleyeyim doğrusunu yapmışsın canım ben şöyle düşünüyorum bilerek yapmadıysa Benim de adım Melek değil yani kocamla bizi birbirimize düşürdü öyle rahatladı arabadayken Ben dedim Bana bir daha bağırmayın lütfen Yanlış adres tarif etmişsin filan gibisinden dedi kusura bakma özür dileme bile yok Kusura bakma masum gözükmeye çalışan şeytan :D

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 305 göst.
25 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde M1e2l3e4k5 (233 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 434 göst.
7 Eylül 2022 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,686 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 443 göst.
5 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Tunanin annesi (549 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,549 göst.
26 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Basak08 (392 puan) tarafından soruldu

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı