0 oy
259 göst.
Diğer kategorisinde (205 puan) tarafından
Kızlar ben çok özgüvensiz hep kendimi ezdiren bi insandım ama buradaki siz sayesinde kendime güvenen kendini ezdirmeyen bir insan oldum hepinize çok teşekkür ederim saygısızlık asla yapmam ama kime ne cevap verecegimi çok iyi biliyorum ve hiç birşeyi takmıyorum bile kendime deger vermeyi öğrendim bazıları çok sert yorum bile yaptı ama o yorumlar beni kendime getirdi Ben iyiysem çocuklarım da iyi ben kötüysem çocuklarım da kötü olur hepinize çok teşekkür ederim dertleşecegim bir ablam yoktu kız kardeşim yoktu bende burda paylaştım ve iyiki paylaştım :)

7 Cevaplar

0 oy
(720 puan) tarafından
Rabbim seni hep güzelliklerle karşılaştırsın canım benim 
(205 puan) tarafından
Amin hepimizide inşallah
-Reklam-
0 oy
(48,854 puan) tarafından
sevindim ☺️☺️☺️sorun ne bilmiyorum da
(205 puan) tarafından
Sorun herşeydi herşey de sorun vardı
0 oy
(435 puan) tarafından

Kadın kadının düşmanı değil dostu olmalı. Allah iyilerle karsilastirsin cümlemizi <3

(205 puan) tarafından
Amin inşallah:)
0 oy
tarafından

İyi, gözün aydın:P

0 oy
(2,735 puan) tarafından
Canim hep mutlu ol sen kendine değer vereceksin karsindakiler de versin sen kendini küçük gormuyeceksin ki karsdakiler de küçük lokma gormuesinler
0 oy
(13,418 puan) tarafından
Hayat her şeyi yaşayıp tecrübe edecek kadar uzun değil maalesef ki o yüzden başkalarından fikir almak onların tecrübelerinden yararlanmak iyi oluyor 
0 oy
(9,039 puan) tarafından
Heeehh şöyle kız güven kendine:) hep böle ol böle kal mutlu ol mutlu kal 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 244 göst.
6 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miracinannesi.34 (763 puan) tarafından soruldu
+2 oy
9 cevap 363 göst.
30 Mart 2024 Aile kategorisinde Bidibidibidi (543 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 133 göst.
0 oy
1 cevap 99 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zelihanur_80 (789 puan) tarafından soruldu

381,947 soru

11,434,867 cevap

35,002 kullanıcı

...