0 oy
288 göst.
Aile kategorisinde (1,507 puan) tarafından
1 buçuk sene beraber yaşadık kaynanam gille, kızım 8 aylıkken evimizi ayırdık. Kızım şuanda 14 aylık ve kaynanam kızımı sevince, kucağına alınca aşırı rahatsız oluyorum. Ki bana göre çok fazla alıyor, sanki annesi gibi tepki veriyor. O anda asılıp almak istiyorum kızımı. Cidden ne yapıcam bilmiyorum. Aile büyükleriyle sağlıklı bir ilişkisi olması çok güzel ama neden rahatsız oluyorum anlamıyorum

10 Cevaplar

+1 oy
(8,990 puan) tarafından
Benim de iki oğlum var. Görümcem bakıyor. İkisi de çok seviyo halalarini. Ama gördükçe mutlu oluyorum. İşe giderken aklım kalmiyo. çocuklar bu kadar seviyosa demek ki halalari da çok seviyo diyorum 
-Reklam-
0 oy
(537 puan) tarafından
Kıskanıyorsun sadece annelik iç güdüsüyle kızın da mutluysa ve keyif alıyorsa bence karışma bebekler gerçek sevgiyi hisseder şöyle düşün senden sonra sarilabilecegi bir insan var onu sevecek koruyacak biri 
(1,507 puan) tarafından
Aslında sevince değil, kızımı aşırı kucağında tutuyor ve o anda rahatsız olduğu halde bırakmıyor. Çoğu zaman müdahale etmek zorunda kalıyorum. O zaman sinir oluyorum, çocukta 3 aylık değil, 14 aylık neden kucakta tutup rahatsız edersin ki
(537 puan) tarafından
Hm onda haklısın benim kızım da da yaşadım öyle uyumak istiyor dediğim halde oynamak istiyorlar bu şekilde bende rahatsız olurum haklısın
0 oy
(846 puan) tarafından
Aynısı bende de var bu yüzden onlara gitmek istemiyorum. Oğlum 2 yaşına girmek üzere hala daha gel kucağıma gel öpeyim gel otur diyor bende çok sinir oluyorum sevmesine sevme şekline.  Çocuk da sıkılıyor ona gidince. Çocuk bişey anlatmaya çalışıyor dinlemiyor bile. Bende hiç sevmiyorum 
(1,507 puan) tarafından
Aynen öyle oluyor, çocuğu 40 günlük gibi tutmaya çalışıyor
0 oy
(173 puan) tarafından
Bazen kayınvalideler fark etmez ama benim kayınvalidem de öyle yapıyor meryem'i çok sevdiğini söylüyor yani kızıma o kadar çok sevdiğini söylüyor o kadar çok ondan bahsediyor ki sanki annesi ben değilim oymuş gibi çok sinir oluyorum buna sanki kızımı o seviyor ben sevmiyormuşum gibi bir etki yaratıyor hiç sevmiyorum bu durumu gerçekten böyle insanlardan nefret ediyorum tamam sev sevebilirsin torunun sonuçta ama bir bebeği hiç kimse annesinden daha fazla sevemez annesinden kimse daha fazla düşünemez
0 oy
(482 puan) tarafından
Benim kaynana kızıma dünyamm benim der. Ki o benim lafım benden öğrendi kızıma söylüyor. Kıskanmıyorum asla ama ne bileyim içimden ister istemez b.k senin dünyan diyorum mesela :D kendi annem öyle dese hiç batmaz ama maalesef kayınvalide olunca her şey batıyor bazen haksız yere onları fazla eleştiriyoruz gibi geliyor. Çocuklarımızı sevip ilgilenmeseler bu kez hiç ilgilenmiyor deriz. torunu tabii ki sevecek, her şeyi de çok görmemek lazım. Çok takılmayın böyle şeylere 
(283 puan) tarafından
Ay bu ben :)) bi an ben yazdım sandım. Bende aynı walla kaynanam ne dese batar bana bende aynen içimden öyle derim :)) ama annem ne derse desin hoşuma gider:)
(482 puan) tarafından
:) :)
0 oy
(2,093 puan) tarafından
Neden olacak onuda sevmediginden
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Ben anlamıyorum bu kayınvalide düşmanlığını alsın yahu ne olacak babaannesi oda kendi annen alsa böyle rahatsız olacak mısın çok fazla alıyorsa uygun bir dille uyar oda eşinin annesi onu büyüten kadın sonuçta 
0 oy
tarafından
Yapma bence ne güzel işte kizini seviyor demek ki sevmese uzak kalsa almasa kucağına daha çok zoruna gider 

Benim kiz daha 3.5 aylık bende eşim tarafını hiç sevmiyorum ama her yanlarına gittiğimiz zaman kizimi kapida kucaklarina alıyorlar eve gelene kadar bebe bi emmeye geliyor bana çok seviyorlar ki alıyorlar şahsen bu beni mutlu ediyor 
0 oy
(1,193 puan) tarafından
Bilmiyorum ama o bende de var. Gelince uyutuyorum napayım. Uyanırsa başka yerde emzirip uyutuyorum yine uyudu diyorum. Ama gerçekten içimde kötülük yok. Kimse dokunsun istemiyorum. Seninkine göre çok küçük benimki ama sadece kayınvalidem dedi babannem dedem annem de olsa kıskanıyorum.
(1,507 puan) tarafından
Sevmesine değil, devamlı tutmaya çalışıyor kucağında buda beni aşırı rahatsız ediyor
(1,193 puan) tarafından
Bende öyle işte 1 saat sevip gidiyor tüm gün ben uğraşıyorum. Onun yüzünden kucakcı oldu zaten bebek
(1,193 puan) tarafından
Severken de kucağından indirmiyor zor oluyor ama benimki daha farklı ben dokunsun bile istemiyorum
(91 puan) tarafından
Bende hiç dokunmasın istiyorum hem de hiç
(1,507 puan) tarafından
Resmen gitmek istemiyorum, gelsin istemiyorum. Kendimi resmen tutuyorum müdahale etmemek için
0 oy
(326 puan) tarafından
Sakinan göze çöp batar bırak sevsin ilerde büyüyecek zaten
(1,507 puan) tarafından
Müdahale etmiyorum zaten, sadece kızım aşırı rahatsız olduğunda biraz karışıyorum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 138 göst.
4 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Aysegulnll (531 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 457 göst.
3 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 204 göst.
+1 oy
20 cevap 304 göst.
26 Aralık 2023 Diğer kategorisinde SnurT (211 puan) tarafından soruldu

381,331 soru

11,415,845 cevap

34,967 kullanıcı

...