0 oy
80 göst.
Diğer kategorisinde (2,390 puan) tarafından
resmen beynim karıncalaşıyor evimizin duvarları o kadar inceki afedersiniz osursan duyulur o derece ve üst komşunun eşi ve yan komşu çok kötü horluyo sanki hepimiz aynı odadayız ya böyle bi horlama olamaz hiç sevmiyorum şu horlama sesini eşimde aslan gibi kükrer hadi onu bi şekil susturuyorum ama diğerlerine çözümde yok

2 Cevaplar

0 oy
(12,947 puan) tarafından
Komşunun horlamayı geçiyorsa o duvar gerçekten çok inceymiş canım bende nefret ediyorum horlama sesinden 
(2,390 puan) tarafından
kız vallahi bak insanların konuştukları bile duyuluyo
-Reklam-
0 oy
(3,623 puan) tarafından
Yeminle  aynı sorun bizdede var adam öyle  horluyor  ki asla yatamıyorum  onu geçtim her sabah 6 da alarm çalıyor  kapatmıyor da madem kapatmayacaksan  ne diye alarm kuruyorsun  bünye saat 6 kakmaya alışmış düşüncesiz  insanlardan hep  nefret etmişimdir adam horlayınca duvara vuruyorum  ben susuyor  
(2,390 puan) tarafından
kiz acaba aynı apartmanda olabilirmiyiz çünkü bizimde üst kattan alarm calıyo tam 6 da kulağım uğulduyo resmen 1 saate yakın çalıyor alarm kapatmıyolar
(3,623 puan) tarafından
Bizimki saat  7 kadar çalıyor  duvara o kadar çakıyorum  banamisin  demiyorlar  tamam insan alarm kurur ama 1 saat çalmak nedir ben tah Bitlisdeyim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 274 göst.
26 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,413 soru

11,524,994 cevap

35,192 kullanıcı

...