0 oy
76 göst.
Diğer kategorisinde (452 puan) tarafından
Kızlar devlet anaokulunda Kur'an dua falan öğretiliyor mu acaba bilen varmı normal okullara bağlı olan anaokulundan bahsediyorum...

3 Cevaplar

0 oy
(5,956 puan) tarafından
Hayır bildiğim kadarıyla sübyan okulları kuran öğretiyor devlet okulları değil 
(452 puan) tarafından
Gorumcemin kızı devlet anaokuluna gidiyor ama Kur'an dua falan öğretiyorlarmis bnde devlet anaokulunda onları daha öğretmiyorlar dedim yok dedi orda öğretiyorlar dedi inatla şaşırdım bende yani
(5,956 puan) tarafından
Sübyan okulu devlet anaokulu zaten bildiğim kadarıyla ekstradan ücret vermiyorsun
-Reklam-
0 oy
(658 puan) tarafından
Yorumlar da okudum gorumcem kızına ogretıliyor dıye iddia ediyor yazmıssın. Ee belkı dogru sen neden iddia ediyorsun peki neyın hesaplasması :) oyle bir yonetmelık yok bıldıgim kadarıyla devlet anaokulun da ama belki de ogretmenlerı ogretıyor cocuklara basit duaları olamaz mı yani neden kadını yalancı cıkarmaya calısıyosun ne gıbı bı avantajı var ki yalan soylemesınde
(452 puan) tarafından
Ben iddia etmiyorm bunun üzerine beni yalancı çıkardı neredeyse çünkü devlet anaokulunda bunlar ogretilmiyor yani ama ısrarla yok öğretiliyor diyince şaşırdım ben yani insanlari yalancı çıkarma gibi bir niyetim yok benim
(658 puan) tarafından
Hayır ogretilmiyor haklısın o konuda ama ogretmen kendısı bıseyler ogretıyor olabilir benım ogluma gecen yıl bır cok dua ogrwttıler
0 oy
(4,991 puan) tarafından
İki kızım gitti ozamn yoktu şimdide yok diye biliyorum ama 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 138 göst.
0 oy
3 cevap 209 göst.
19 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Toprak24. (416 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 154 göst.
18 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Cemrenin-Annesi (2,856 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 265 göst.
27 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babygirl babyboy (1,345 puan) tarafından soruldu

397,260 soru

11,881,680 cevap

36,000 kullanıcı

...