0 oy
133 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kizlar ev islerini sabah mi yapmayi seversiniz yoksa aksam mı ? onceden sabah severdim simdi aksam. Insan degismez derler degisiyor ya huy karakter zamanla degisiyor ya da yasam insani degistiriyor sizce peki ?

17 Cevaplar

0 oy
(205 puan) tarafından
Akşam herkes uyurken sabh bı kalkiom miss gbi ev 

Bu seferde cnm sıkılıyor:D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Akşam yatmadan toparlar silerim tabi ruh halime bağlı yorgun değilsem baya temizler yatarım yorgunsam sabah yaparım işimi 
(7,346 puan) tarafından
Banada gelsene yardıma ölüyorum ağrıdan:((
tarafından
Ne oldu cano neyin var
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Genelde eşim evde yokken yapıyorum vardiyalı olduğu için bazen akşam bazen sabah ama en güzeli akşam yapilan herlade 
0 oy
tarafından
Sabahları erkenden kalkıp hallederim gece zaten uyumadan önce toplarım her yeri sabah bir sil süpür yapıp toz alırım   tamamdır ☺
0 oy
(280 puan) tarafından
Ben eşimden dolayı aks seviyorum çünkü gündüzleri evde olunca bu iş yapmama izin vermez aman boswer otur der :) o işe gidince ben başlarım temzilige
0 oy
(17,924 puan) tarafından
Sabah aksam gunun her saati yapiyorum ve sevgiye bakmiyo malesef bebeler kucuk olunca sjsjsjj
0 oy
tarafından
Sabah yaparım herşey akşama hiç mecalim kalmıyor ki 
0 oy
(13,841 puan) tarafından
Eskiden ben de aksam yapamam diyordum ama simdi farketmiyor :) ruh halime bagli
0 oy
(13,398 puan) tarafından
Gece uykumdan uyanip 4te 5te mutfak topladığımı bilirim gençken veya yakın geçmişte bekarken biri bana böyle olacaksın deseler siz çıldırdınız mı derdim 
0 oy
tarafından
Akşam mutfağı ve salonu toplarım çamaşırları yıkarım süpürme silmeyi sabah yaparım dolap içleri düzeni falan Akşam yaparım 
0 oy
(7,255 puan) tarafından
Degisiyo ya önceden guldugum eglendigim şeyler şimdi itici geliyo saçma sapan geliyo iş güç konusunda valla akşamda yapsam bitmiyo sabahta yapsam bitmiyo sürekli iş güç halindeyim otursam bile illa aklımda bişey var 
0 oy
(3,944 puan) tarafından
Önceden akşam yaoardım şimdi halim kalmıyor mecbur sabah. Ama akşamdan her yeerı toplarım 
0 oy
tarafından
Sabah öğle akşam farketmiyor. O an aklıma takıldıysa direk yapıyorum. Dün gece saat ocağı sileyim sıkıntıdan dedim mutfağı temizledim çıktım. Sabahta banyoyu temizledim. 
0 oy
(8,404 puan) tarafından
Ahaha genelde akşam eşim geldikten sonra yaparım her işimi ☺️
0 oy
(12,748 puan) tarafından
Oldum olası geceyi severim. Yılların alişkanliğını kızım da bozmadı sağ olsun gece 11 geçince uyur ertesi 11 e kadar o sağ ben selamet

Bklm oğlan kapıda nasıl olacak doğunca 
0 oy
(13,147 puan) tarafından

Akşam hiç sevmiyorum ama bazen mecbur kalıyorum yapıyorum 

Ben gündüzden pırıl pırıl yapacağım ki akşam çocuklar uyuduğunda çay içerek keyfini çıkarayım:)

0 oy
(1,181 puan) tarafından
 O anki halime bağlı:)))

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 429 göst.
3 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 630 göst.
21 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 161 göst.